dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe kiedy u nas kiedyś tak pomocnik uderzy zza pola karnego
1
Jak to drewno zejdzie to gorzej dla nas.
0
Dupa nie był , był CR11 i jeszcze ktoś ale nie on
0
Nie wkur.... Messiego !!!!
2
Kur... nie było spalonego przestać płakać trochę obiektywizmu
8
Nie było spalonego przejrzyj na oczy
11
Idiotyzmem jest karanie zawodnika 2 meczami za machanie rękami , ile jest takich sytuacji w sezonie dziesiątki i jakoś nikogo nie dyskwalifikują .
0
Kimmch za Vidala i Costa za Ribery
3
Nie bo to Neymar nam wygrał ten mecz
0
Rzygać już mi się chcę z tym DNA czy ktoś nie rozumie ten pomysł już się skończył to miało sens gdy grali piłkarze ze szkółki , teraz nie ma tam takich perełek jak Messi ,Iniesta Xavi . Iniesta już jest cieniem samego siebie grywa co drugi mecz i jeszcze kontuzje łapie . Trzeba zmienić styl na bardziej bezpośredni to klepanie z tyłu nic nie daje i z tymi kolejnymi wynalazkami trenerów nic się nie zmieni.
6
Gdyby nie Messi to byli byśmy jeszcze dalej każdy ma swojego ratownika.
0
Niestety ale Suarez i Neymar mocno spuścili z tonu . W mistrzowskim sezonie cała trójka miała co najmniej 7 goli a teraz tylko Messi trzyma poziom a tak się nie wygra.
1
W Dortmundzie strzelił a nie w Madrycie
4
Ten kibic z Realu ma więcej rozumu niż ty i dobrze gada.
4
Ty chyba nie oglądałęś meczu .
0
Popatrz na grafikę Mundo cwaniaku :)
0
Jeśli wyjdziemy z Gomesem i Roberto w ataku to nic nie ugramy. Roberto ostatnią asyste zaliczył chyba we wrześniu on się nie nadaje do ataku .
2
Co ty bredzisz i co chcesz Delofeu i Munirem wygrac ligę tu trzeba prawdziwych pomocników a nie tych juniorów jeden ma 1 gol i 3 asysty a drugi w Valencii nie błyszczy .
0
Messi też walczył jak nigdy gdy przegrywamy zazwyczaj mu się nie chce.
2
To przez Gomesa
0
Dobra olać lige wszystkie siły na LM i będę zadowolony.
0
3 kartki za niesportowe zachowania przydał by się nam psycholog w szatni , jestem pewien że Busi też dziś zarobi za dyskusje
0
Brawo Neymar......
0
Sędzie też widać pod kogo gwiżdże
2
Jesli Enrigue ma jaja to w przerwie Paco za Denisa i Iniesta za Gomesa ale znając życie wejdą w 70 minucie
3
Choroba Enrique w sprawie Gomesa dalej postępuje to już nie uleczalne należy się z tym pogodzić.
0
Goooolllllllll
0
A ja ci napisałem nie łącz kasy za Everton . Według twojej filozofii mają teraz kupić i stracić 2 bo kiedyś zarobili 6 . To kupimy jeszcze Tiago z Bayernu za 60 i sprzedamy za 35 bo kiedyś zrobiliśmy 25 wyjdziemy na zero.
0
Co ty miałeś z matmy ? Kupią za 12 oddadzą za 10 i zarobią? Chyba 2 w plecy. I nie łącz kasy za Everton tamtych 6 już nie ma poszły na inne cele.
0
O ile to możliwe.