0

Ciekawe kiedy u nas kiedyś tak pomocnik uderzy zza pola karnego

1

Jak to drewno zejdzie to gorzej dla nas.

0

Dupa nie był , był CR11 i jeszcze ktoś ale nie on

0

Nie wkur.... Messiego !!!!

2

Kur... nie było spalonego przestać płakać trochę obiektywizmu

8

Nie było spalonego przejrzyj na oczy

11

Idiotyzmem jest karanie zawodnika 2 meczami za machanie rękami , ile jest takich sytuacji w sezonie dziesiątki i jakoś nikogo nie dyskwalifikują .

0

Kimmch za Vidala i Costa za Ribery

3

Nie bo to Neymar nam wygrał ten mecz

0

Rzygać już mi się chcę z tym DNA czy ktoś nie rozumie ten pomysł już się skończył to miało sens gdy grali piłkarze ze szkółki , teraz nie ma tam takich perełek jak Messi ,Iniesta Xavi . Iniesta już jest cieniem samego siebie grywa co drugi mecz i jeszcze kontuzje łapie . Trzeba zmienić styl na bardziej bezpośredni to klepanie z tyłu nic nie daje i z tymi kolejnymi wynalazkami trenerów nic się nie zmieni.

6

Gdyby nie Messi to byli byśmy jeszcze dalej każdy ma swojego ratownika.

0

Niestety ale Suarez i Neymar mocno spuścili z tonu . W mistrzowskim sezonie cała trójka miała co najmniej 7 goli a teraz tylko Messi trzyma poziom a tak się nie wygra.

1

W Dortmundzie strzelił a nie w Madrycie

4

Ten kibic z Realu ma więcej rozumu niż ty i dobrze gada.

4

Ty chyba nie oglądałęś meczu .

0

Popatrz na grafikę Mundo cwaniaku :)

0

Jeśli wyjdziemy z Gomesem i Roberto w ataku to nic nie ugramy. Roberto ostatnią asyste zaliczył chyba we wrześniu on się nie nadaje do ataku .

2

Co ty bredzisz i co chcesz Delofeu i Munirem wygrac ligę tu trzeba prawdziwych pomocników a nie tych juniorów jeden ma 1 gol i 3 asysty a drugi w Valencii nie błyszczy .

0

Messi też walczył jak nigdy gdy przegrywamy zazwyczaj mu się nie chce.

2

To przez Gomesa

0

Dobra olać lige wszystkie siły na LM i będę zadowolony.

0

3 kartki za niesportowe zachowania przydał by się nam psycholog w szatni , jestem pewien że Busi też dziś zarobi za dyskusje

0

Brawo Neymar......

0

Sędzie też widać pod kogo gwiżdże

2

Jesli Enrigue ma jaja to w przerwie Paco za Denisa i Iniesta za Gomesa ale znając życie wejdą w 70 minucie

3

Choroba Enrique w sprawie Gomesa dalej postępuje to już nie uleczalne należy się z tym pogodzić.

0

Goooolllllllll

0

A ja ci napisałem nie łącz kasy za Everton . Według twojej filozofii mają teraz kupić i stracić 2 bo kiedyś zarobili 6 . To kupimy jeszcze Tiago z Bayernu za 60 i sprzedamy za 35 bo kiedyś zrobiliśmy 25 wyjdziemy na zero.

0

Co ty miałeś z matmy ? Kupią za 12 oddadzą za 10 i zarobią? Chyba 2 w plecy. I nie łącz kasy za Everton tamtych 6 już nie ma poszły na inne cele.

0

O ile to możliwe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?