dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Del Bosque to beznadziejny trener dostał samograja i na tym jechał przez te lata a teraz nie widzi jak grają , skład za zasługi przywiązywanie sie do nazwisk
0
3
Benzema ma szanse na 8 tytuł w 7 lat - Suarez w dwa lata zdobył tyle . I to świadczy o wielkości klubu ;)
3
Ale w pomocy to się biega a ile Messi przebiega to chyba każdy wie.
4
105 dostaniemy za sezon 2016/17 a nie ten
12
nie jego wina że ma beznadziejnego trenera który zadowolił się samym awansem do półfinału
0
Szkoda że Real na farcie wygrał 3 ostatnie mecze lepiej by było świętować tytuł u siebie
0
Trochę pokory to nie będzie łatwy mecz , jedynie szybko strzelona bramka może ustawić nam mecz a z tym jak wiecie mamy problem bo MSN w pierwszej połowie głównie klepie piłke ale mam nadzieje że na derby wyjdą i nasi bardziej zmobilizowani.
3
Skoro nasza taktyka na mecz od dłuższego czasu wygląda że klepiemy w pierwszej połowie bez strzałów to po co wystawiać MSN od początku niech wejdą od początku drugiej będą wypoczęci.
0
Cuenca ty tak na powaznie ? Gdzie on teraz jest jak by byl dobry to by sie wybil w innym klubie wiara w nasza szkulke niektorych jest porazajaca.
0
A ja mysle ze nasi by grali na karne w ktorych by odpadli, w dogrywce by bylo to samo co w pierwszej polowie czyli klep, klep i a moze sie uda.
0
zgadzam się z Arsenalem na wyjeżdzie też graliśmy padake przez 30 minut tylko klepaliśmy jak ostatnio z Atletico tylko że tam wyszła kontra i zamazała słaby występ . A z Atletico no cóż zła taktyka zamiast oddać im piłke i grac z kontry to klepanie i narażanie się samemu .
0
bo najwyższa pora olać ten durny PK , granie styczeń luty co 3 dni to masakra dla organizmu
3
w finale gramy z Sevilla geniuszu :)
1
Uważam że najwyższa pora odpóścić sobie ten Puchar Hiszpani , granie tam przez cały styczeń i luty co 3 dni to chore, ten system powinien być dawno zmieniony na jeden mecz potem zawodnicy są zajechani , zwykle mamy dołek w okolicy marca tym razem w kwietniu i tak się to kończy. Real i Atletico odpadli wcześniej teraz mają wyższą formę . Ja bym za rok się skupił na Lidze i LM a PK na rezerwowy skład w tedy może federacja zrozumie że taki system nie ma sensu.
3
Tak się kończy jak się pierwszą połowe gra nastojąco
1
ilość podań 356-90 i ja się pytam i co z tego kur... wynika
0
ale tak tragicznie chyba jeszcze nie grali
0
i ty jesteś kibic jak nie wiesz takich rzeczy ????
4
pisałem czekamy na strate gola , ale co się dziwić jak obrońcy mają więcej podań do bramkarza zamiast do przodu , niestety my klepiemy a oni mieli już 4 sytuacje
0
to jest Barca ledwo wychodzimy z własnej połowy, nie rozumiem skoro nie idzie w ataku pozycyjnym to oddać im piłke i zagrajmy z kontry
2
tak jak ostatnio klepiemy i czekamy na strate gola :(
0
zachowanie Mache mógł przyjąć odwrócić się i podać do przodu ale nie kur... musi z pierwszej piłki podać do tyłu , nasza gra już od miesiąca na początku meczu wygląda tragicznie,
0
my klepiemy piłke a Atletico miało już 3 sytuacje , jestem pewny że pierwsi stracimy gola i dopiero może się obudzą
2
standard musimy wymienić 300 podań zanim oddamy pierwszy strzał
0
Mam nadzieje że nie będziemy klepać na początku meczu piłki w środku pola jak to mają w zwyczaju , tylko ruszymy po bramkę inaczej na bank stracimy pierwsi gola . Już od dłuższego czasu gramy śniętą piłkę na początku .
4
a teraz gdzie są ci co uważali że mecz z Realem jest mało ważny
0
ha a Luiz zamiast biec do piłki to jakiś dziwny pajacyk odwalił
0
boże masz internet i nie umiesz sprawdzić,
2
ale ten Luiz jest tępy dobrze że Barca go nie kupiła