4

zaczeło się klepanie i bronienie wyniku jak nie strzelą 3 to coś czuje że będzie frajerski remis

1

Bravo sędzia wreszcie jakiś uczciwy

3

Pep tez musi to potwierdzić w jakimś klubie który nie jest samograjem , czekam na jego prace w Premier League.

1

0

jest podane w terminarzu

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

Oni nie potrafią bronić wyniku jedno bramkowego, cały mecz moga prowadzić 1:0 a w ostatnich 10 minutach jak rywal nie ma nic do stracenia robi się straszny chaos, coś czuje że nawet jakbyśmy prowadzili wczoraj jedną bramką to w końcu i tak był by remis. Bo muszą atakować do końca zamiast klepać piłke w środku tak jak przez 3/4 meczu. Np. z Valencia ta akcja dla nich zaczeła się od pressingu Iniesty który leciał zatrzymać piłke by nie wyszła na róg tyle że obrońca się zastawił i wybił na tyle celnie że wyszła z tego kontra a mógł to sobie odpuścić zaczynali by od bramki i nic by się nie stało!!

8

skończcie pierd... o sędzim gdyby Suarez trafił na początku drugiej połowy zamiast w słupek by to wygrali Alba też w pierwszej do pustej nie trafił, ogolnie rzeżniki z Espanyolu grali . Barca tez nie zgrała rewelacyjnie bradziej szkoda frajerskich remisów z Valencia i Deportivo a tu ugrali ile mogli.

0

był gdzieś artykuł wczesniej że oczekuje wynagrodzenia na poziomie 12 mln za sezon od nowego klubu tak mówił jego śmieszny menager a tyle to można dac jak wygra choć jedną złota piłke!

15

lepszy Coutinho i napewno taniszy a równie młody 23 lata

0

tylko pamięta obstawiasz gole w meczu nie ile strzeli dana drużyna

3

tak 3 gole obojętnie dla kogo

0

Komentarz usunięty

3

Komentarz usunięty

0

jeszcze tylko tydzień ;)

2

a ja na NIE on nic nie pokazywał będąc u nas czy też w Sevilli tylko grzał ławke to taki Forest Gump klapki na oczy i biegnie. A D.Suarez i Halilović to jeszcze za wysokie progi tu potrzeba graczy którzy od razu będą robić różnice a nie widze ich w starcie np: Bayernem czy Realem.

0

o nie było pajacyka po bramce znowu foch :0

0

ale wydrukowany mecz

1

na głównym artykule zawsze się komentuje bieżące mecze

0

nie widzisz że ten wślizg w tym rejonie i tak był bezsensowny i zbyt agresywny, dobrze że schował bo by była czerwień.

0

Komentarz usunięty

1

spadaj z tymi karakanami oni się tu nie nadają pół roku pokazują co potrafią to za mało ?

0

1

daj spokój już a tymi karakanami chyba widzisz ile wnoszą teraz pod nieobecność Messiego, sam trener nie wie na którego stawiać bo obaj nic nie wnoszą.

1

ale Suareza i Neymara oglądał byś teraz w Realu ot taka mała różnica

0

karnego to zrobił obrońca

1

prezntuje się dobrze w jakim sensie ? że celnie podaje do tyłu ? ale wiesz co to jest napastnik i on ma kur... stwarzac sytuacje a nie poprawiać sobie celność podań

0

chyba oglądasz inny mecz

0

fuc... jak ktoś mi powie że Munir to przyszłośc to się nie zna na piłce, ja pitole ciągle gramy w dziesięciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?