6

Jeśli zobaczę Gaviego na skrzydle to nasz trener będzie dzban.

1

Świetny mecz ale zaliczenie drugiej asysty to trochę naginanie, Cancelo przebiegł kilkanaście metrów z piłką dwa razy wkręcił obróbce zanim strzelił XD . Wiem wiem tak wszyscy liczą ale to przesada. Asysta powinno być wyłożenie piłki do strzału a nie rozegranie do boku.

8

Przestań na siłę upychać pomocników na skrzydle w składzie a będzie więcej takich meczy.

0

@KrwawiaceoczyVEB nie pisz głupot to i lekarz ci nie będzie potrzebny .

1

@KrwawiaceoczyVEB szpital to jest tobie potrzebny , ten bez klamek :-)

2

Odejście Lucho uwolniło potencjał tej drużyny, :-)

12

Brak Ronaldo w ty meczu i od razu gra zaczęła się kleić:-)

18

Był by to epicki koniec jego dyktatury gdyby go zamknęli za łapówki XD

17

Chwalić Xaviego po tym meczu a zwłaszcza za drugą połowę gdzie drużyna oddala 1 strzał na bramkę przez całe połowę to trochę kpina z kibiców.

0

Mam nadzieję ze z przedłużeniem umowy wiąże się zmiana stylu na bardziej atrakcyjny do oglądania, bo litości wczoraj w drugiej połowie oddaliśmy jeden strzał na bramkę I to z karnego . Tego klepania z lewej na prawa nie da się oglądać !

0

Akurat o Felixsa chyba nie ma co się martwić, gramy brzydsza piłkę niż Atletico to się pewnie odnajdzie XD

2

Barcelona Xaviego druga połowa z Osasuną 1 strzał na bramkę i to z karnego ! Sięgnęliśmy dna i i patrzymy czy da się jeszcze głębiej dokopać!

1

K... mamy zawodnika więcej i gramy na utrzymanie wyniku, zamiast spróbować zakończyć ten mecz. !!!

0

78% posiadania piłki, ilość strzałów celnych zero ! Piękny styl Xaviego

0

Czy my musimy ciągle grać ja do ciebie ty do mnie i do tyłu przez długie fragmenty . Czy to są zawody na posiadanie piłki !

3

Haha trener Osasuny dobrze mówił że wie jaki skład wystawi Xavi , gramy 4 pomocnikami czyli wszystkimi jakimi mamy obecnie w składzie nie licząc juniorów , logika trenera lewel hard XD

1

Oby Xavi nie zaczął robić krzywdy Yamalowi zmieniając mu pozycje na drugą stronę, niech się ogrywa na jednej .

0

Real nie może się przebić do bramki a najlepsze jest to że oni nie mają kogo wpuścić do ataku by coś zmienić:-)

0

Cancelo i Felixs to duże wzmocnienie w zamian za Garcia , Abde . Ograni zawodnicy w Europie za rezerwowego i młodzika na pewno nie można narzekać na taką zmianę, a jak będzie się zobaczy:-)

0

@sintesox no dziennikarzy że zajdzie daleko XD

0

Hurkacz presja, oczekiwania go zjadły , kogo oczekiwania chyba większość w nie go nie wierzy on nawet ze słabiakami gra 5 setów tylko czasami umie powalczyć z tymi lepszymi bo serwis mu siądzie .

0

@RanDiFCB nie no dobry jesteś XD . W to co piszą o Ansu a co robi to wierzysz ale to co piszą o Xavi to już nie :)))))

8

Oby się nie okazało że wezmą najpierw Felixa zamiast Cancelo .

0

Brighton był by dla niego idealny , grają dość ofensywnie i tam łatwiej by było niż w Tottenhamie i presja też mniejsza.

21

Gniazdo szerszeni które sam sobie stworzył ! Nie dając za wiele szans zawodnikom i mówiąc ciągle że są ważni i na nich liczy, tylko nie dodał że mowa o pucharze kraju i końcówkach meczów :-)

2

Laporta chce Felixsa a Xavi robi wszystko by grać bez skrzydłowych , logika Barcelony jest nie do ogarnięcia-)))

1

Mogli sprzedać za około 20 mln to nie bo Xavi liczy na niego a teraz będą wypożyczać XD . Ten klub to naprawdę mem jeśli chodzi i transfery.

0

Drugi gol z prawej strony brawo kapitanie !!!

0

Wchodzą w nasze pole karne jak w masło, strata gola kwestią czasu :-(

1

Kto by pomyślał że staniemy się zakładnikiem wybuchu talentu Gaviego w zeszłym sezonie i pomimo braku formy trener nadal będzie go upychać do składu kosztem innych. :-(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?