7

50 mln to chyba pierwsza rata , bo jak zgodzą się na taką kwotę to rzeczywiście Alemany i Laporta top !

23

Do defensywnego Raphini który potrafi też bronić dołożyć PO który nie umie atakować to tylko Xavi potrafi :-)

1

Bawią mnie argumenty że Neymar zniknie w ważnych meczach bo kontuzje złapie,ta bo z Dembele czy Ferrana mieliśmy jakis pożytek. Jeśli dzięki niemu będziemy takie tuzy jak Getafe, Eibar , Mallorca itp . ogrywać łatwiej niż jeden 1:0 i obrona Częstochowy jak to w tym sezonie było to nadal warto jeśli pensja będzie na akceptowalnym poziomie.

2

Te całe newsy Romero, Romano itp dziennikarzy to taki ściek że szkoda czytać. A redakcja tylko wrzuca aktualizacje które wzajemnie sobie zaprzeczają , zamiast na koniec dnia podać najbardziej wiarygodna informację.

1

Haha kupią go za pół darmo i jeszcze może mu pół pensji opłacimy:-)

1

Już niech się nie ośmieszają ze składaniem tych ofert .

0

Zwykły PR pod publikę że niby możemy ale nie dobre City go nie puściło :) A widomo że nas nie stać jeszcze obecnych nie porejestrowali !

1

Nawet inwestorzy widzą że jesteśmy bankrutem i nie pewna inwestycja .Ale dalej próbujemy się wyprzedać z czego sie tylko da !

12

Przynajmniej z odejściem zachowuje się w miarę uczciwie , mógł by wpłacić klauzulę i się nie prosić,mam nadzieję że klub wytarguje w miarę sensowne pieniądze i go puszczą.

0

Wystąpią z czegoś co nie istnieje i nie powstanie , szczyt odwagi :-)

5

Ciekawe jak długo da się żyć tak na kredyt .

0

A opcja wykupu pewnie i tak będzie jak za darmo prawie zamiast postawić zaporową gdyby się sprawdził.

0

2

To chyba był jego jedyny cel by tu siedzieć tak długo więc gdy to osiągnąć udało mu się to morze za rok w końcu stąd odejdzie ku uldze kibiców!

2

Przecież u nad podzielił by łoś Pablo Torre chyba nikt nie powinien mieć złudzeń.

0

Zobaczymy ile jest wart :-)

5

Ciekawe kto tam będzie biegał do obrony :-)

1

Dziś się dowiemy że daje nam tydzień po czym jutro już podpisze kontrakt z kimś innym :-) Ważne by w aktualizację się klikało.

6

Nie ważne kto ważne że rodak dla Xaviego :-)

2

W południe daje nam tydzień, o północy już sprzedany . Kpina z kibiców te newsy :-)

9

To już możesz się pakować do Arabii, Barcelona Messiemu ofertę dwa miesiące składała i złożyć nie mogła:-)

1

Xavi to beton bo dla niego jedyny profil to hiszpański, metryka nie ważna.

1

Ooo to już kolejna planowana oficjalka z Gundoganem :-)

0

Oby nie czekał ale oby za niego nie trafił Parejo bo to już śmiech przez łzy :-)

0

Już niech się Moreno nie podpala za bardzo , bo te jego newsy są gówna warte !

0

@escarabajo ani jedno ani drugie. Wystarczy jedne konkretne sprawdzone info na koniec dnia niż 10 wysrywów byle się klikało ! :)

1

@negreanu niestety ale redakcja jest innego zdania i wrzuca tu wszystko jak leci , a hitem dla mnie jest artykuł i co godzina aktualizacja gdzie sami co chwila zaprzeczają informacją !

3

Komentarz usunięty

16

Widać co to był za typ zawodnika skoro już ucieka do Arabii od piłki Europejskiej. To zwykły przeciętniak tylko Mendes chciał nam go wcisnąć!

0

I tego sie trzymaj młody, oby był uparty jak Busi że zostanie jak najdłużej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?