dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Benzema nie przerwał hegemonii Messiego bo jego już tu nie było inaczej dalej by oglądał jego plecy :-)
4
Niech najpierw pozbędą się balastu bo póki co to nikogo nie można zarejestrować !
1
Na kupowali szrotu a teraz wypychają z klubu by zarejestrować, naprawdę klub mem się robi.
0
Ja nie mogę przestańcie pisać w kółko te sprzeczne informacje , napiszcie raz a dobrze .
1
Komentarz usunięty
0
@Pawlak1992 długo nad tym myślałeś ? Aż mnie zwalilo z nóg:-)
1
Kyrgios to idiota ,choć nie lubię Djokovicia to chyba już wolę by Serb wygrał .
3
A Barcelona jak przystało na naiwniaków przedłuży z nimi kontrakt w nadziei że uda się ich sprzedać w 2030 r z zyskiem :-) Bo grzechem pozbyć się ich za darmo !
3
Wimbledon wygląda na to że wygra ta ładniejsza:-)
0
Pora skruszyć ten beton i zacząć odchodzić od starej gwardii . Tylko czy Xaviego stać na to powątpiewam.
0
Pewnie ta abserwacja warta tyle co pozostałe że 1 na 10 się sprawdza :-)
6
@KrychaFCB czyli za rok Barcelona znowu się nim zainteresuje :-)
2
Ta różnica w mentalności między Nico a Puiq jeden widzi że grywał ostatnio mniej i chce odejść by się rozwijać drugi przesiedzi kolejny sezon na ławce bo myśli że jest dobry !
7
O Messim mówił to samo , jego wypowiedzi są pod publikę.
1
@Striker Ale nie w tylu ratach , za 4-5 lat te 12 mln będzie nic nie warte przy tej infalcji !
2
Na stornie Menchesteru piszą że De Jong u niech za 65 +20 płatne w 5 ratach ! To chyba jakaś kpina jeśli się na to zgodzą , rozumiem płatność w całości albo maxs 2 ratach !
0
@KrystianR Spoko ja też ponad 20 lat mam PJ , ale mnie to kompletnie nie przeszkadza i nie zwracam uwagi czy włączył czy nie . Bardziej mnie wkurzają kierowcy co czekają aż auto wręcz zjedzie z ronda choć czasami jest dopiero po drugiej stronie choć wielokrotnie mogli by już dawno wjechać to stoją jak ameby. :-)
0
@KrystianR czego nie rozumiesz ? Czy ma włączony kierunek czy nie i tak musisz się upewnić ze zjeżdża lub skręca az tak Ci to pomaga ?. Chyba że ty widząc kierunek wpychasz się na pałe , bo nagle zyskujesz pierwszeństwo! Życzę powodzenia z policja jak kiedyś komuś tak wyjedziesz !
0
@KrystianR A wiesz ze kierunkowskaz nie upoważnia cie do wjechania przed auto z włączonym kierunkiem ? :-)
0
@KrystianR śmierć bar.. co nie potrafią się włączać płynnie do ruchu tylko czekają na kierunki :-)
1
@Sortello oczyma ty bredzisz, koleś chce ok. 20 co najmniej a ty piszesz o 10 i to z warunkami :-))))
8
Nie wiem co postanowi ale niech już spi... z tego klubu ! Głupszego zawodnika z talentem to już chyba nie na w całej Europie.
2
Magiczne słowa na końcu ,, jeśli nie będą stratni " czyli zostaną:-) takie eldorado jak u nas to nigdzie nie znajdą.
0
No proszę a jeszcze nie dawno parę dni temu pisaliście że Xavi liczy na niego :-) Co artykuł to sprzeczne informacje;)
9
Kounde i jego zarobki na poziomie Lewego czyli ok. 9 mln chyba go powaliło! Maks 4-5 na poziomie Araujo bo lepszy nie jest !
0
Nie ważne co Xavi mówi ważne co będzie robił a jak będzie zdrowy to będzie grał taka prawda.
0
Patrząc na sezon poprzedni to jakoś jestem pewny że Pedri, Busi i Gavi będą grali prawie wszystko zwłaszcza jeśli by de Jonga sprzedali , reszta co najwyżej do niewielkiej rotacji.
0
A skąd Xavi weźmie na to wszystko pieniądze? Ale tu ciągle bajki są pisane .
0
12 goli w 300 meczach rywalą już się nogi uginają !
1
Super gen przygrywu i porażki ma we krwi idealne wzmocnienie:-)