9

To taki trochę Tello czy inni jednowymiarowi piłkarze jeden zwód i słabe wykończenie tylko sprint dobry. Ja nie wierzyłem że zrobi tu karierę chyba że jako w miarę solidny rezerwowy , ale 30 mln nie wart.

0

@ToreTToOO Z Warszawy leciałem 1 przesiadka ponad 24 h z dwoma 30h :-(

5

20 godzin lecieć by zagrać i zaraz wracać, musieli dobrze sypnąć kasą by tam jechać bo inaczej totalnie bez sensu .

2

Guardiola poszedł po rozum i odstawił pięknego Grealisha i wstawił napastnika :-)

1

Stojąc we własnym polu karnym zawsze jest ryzyko że coś może wpaść.

5

Araujo 5 mln Gavi 3mln bo to jeszcze młokos i wszyscy powinni być zadowoleni . Araujo musi zostać nie potrzebne nam żadne Christanseny czy Rudigery !!!

0

Araujo pokazuje że żaden Rudiger tu nie jest potrzebny !

0

Oj widział bym tego Nuno Mendesa z PSG u nas na lewej obronie , ma niezłą dynamikę :-)

2

Pierwsza połowa na plus Sevilla kompletnie nam nie zagraża, dołożyć tylko 1-2 bramki w drugiej połowie .

17

Dembele za bardzo chce asystę zaliczyć bo czasami aż się prosi by uderzył.

1

Sztanga prawdziwy tytan w walce fizycznej :-)

0

@Albatros tylko nic z tego nie wynika ;-)

12

Około 5 mln to będzie odpowiednia oferta w końcu on ma już 23 lata a od 2 jest ważnym zawodnikiem . Skoro każdy nowy dostaje więcej to wcale nie znaczy że będą grać jego kosztem i tu ma rację , zawodnik sprawdzony i oddany klubowi !

2

Osaka straciła chęć do gry przy 3:0 w drugim secie nawet już nie biegała , Świątek wybiła jej wygraną z głowy !

4

Mityczne DNA już mi się na wymioty zbiera jak to słyszę:-( Niech posiedzi jeszcze z rok będzie wiadomo czy warto się starać bo póki co nie powala na kolana .

1

Taki Kimmich Muller raptem 20 mln u nas Amigosi by płakali ze im na chleb nie starcza i należy się za lojalność !

3

Szkód ze wróciły gorące:-( eksperci odzyskali sens życia na tym forum a publika daje się wciągać w bezsensowne dyskusje ze znawcami :-)

3

Oby Alemany postawił na swoim i nie słuchał się Xaviego bo Amigosi będą tu grali do 40!
2-3 mln to maks co powinien zarabiać i nie ważne są lata poprzednie za darmo nie grał !

10

,,Nie jest dobrze patrzeć, jak Real cierpiał." Tu się akurat chyba nikt nie zgodzi z nim :)

,,Jeśli utrzymamy obecny poziom, będziemy mistrzami." To nie zależy tylko od nas .

4

Czy my się kiedyś doczekamy prezesa który bez sentymentów będzie się pozbywał zbędnych zawodników! I pomyśleć że parę lat temu dawali za niego ponad 60 tak jak i za Rakitić . Doceniamy za lata gry ,, co to ma znaczyć " przecież za darmo nie grał !!! W tym roku praktycznie nie gra a różnicy nie widać albo raczej na plus.

3

Każdy piłkarz musi mówić że chce powrotu Messiego ale chyba sami widzą że bez niego ten zespół staje się drużyną i idzie w dobrym kierunku .

0

@FCB24 słabo strony przeglądasz, bo ja gdzie nie wejdę to wszędzie jest info o Świątek. No ale musisz mieć kompleksy i na każdym kroku wspominać Lewego!

0

@Joe_Pesci tyle to ja wiem , pytanie brzmiało czy mają do tego uprawnienia bo z tego co czytam oni nie mogą kierować spraw do sądu. Za nie wskazanie jest teraz 8 tyś ale to dopiero może sąd nałożyć .

0

Dobra a kto mi powie czy GITD mają prawo do wystawianie mandatów z kamer , nie mają kierowcy zdjęcia tylko tablice ? :-)

0

,, Mam nadzieję, że do nas przyjdzie" wtedy za 2-3 lata będę mógł iść po podwyżkę do 20mln skoro są wyjątki :)

6

Polityka obniżania pensji ale dla Haalanda znajdzie się 25 mln i jeszcze dla agenta i ojca !!!

14

@Nano22 nie wtykaj nosa w nie swoje sprawy .

0

To jeden z tych piłkarzy których nie szkoda że idą do Atletico .

0

@MesQueUnClub_87 teraz Haaland jest w formie i strzela za rok może być mało skuteczny lub się nie dopasować a gigantyczna pensja zostanie. Za bardzo się skupiasz na tym jak teraz gra :-)

0

@MessiTheBesst jakie czerwo w jakim ty świecie żyjesz? Juz od dawna nie ma podwójnego karania a już na pewno nie przy takim wpadnięciu na bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?