0

Jak tam u Was ceny paliw? Jest na tą chwilę 7,14.

0

@Sulimo Czemu mnie nie ma :D?

0

@Zielu2001 "Gówno jest gównem". Głęboka myśl.

2

@Hubsao Masz rację. Pełne wsparcie dla Ukraińców.

0

@Rust_Cohle Bajera zawsze w cenie :D

0

Wymieniam się z kumplem filmikami z Siuuuu Ronaldo. Macie jakieś perełki?

0

Eksperci La Rambli liczę na Was. Proszę napisać jaki pakiet jest opłacalny, jeśli chodzi o LM, LL i PL.

1

@Zielu2001 Dlatego super, że możemy "pogadać". Z tego co kojarzę to na tej stronie jesteś Ty i chyba AmigoBlancos?

0

@Zielu2001 Ok. W takim razie szacun podwójny. Takich jak Ty rzadko można spotkać.

0

@Zielu2001 Nie wierzę w to co widzę. Trollujesz?

1

@Zielu2001 Całe szczęście. Pisałem o tych, którym styki się przegrzały.

0

@pafcioxxx Na pewno użytkownicy LR nie mają konta na CB.

0

@budel17 3 ekrany.

2

@Zielu2001 Nie napisałem, że wszyscy. Szacun.

0

Taka mała refleksja : Po jakiego grzyba kibice Realu logują się tutaj i wylewają swoje frustracje. Wiem to nie było inteligentne.

8

Tak trzeba wykonywać jedenastki!

1

@Joe_Pesci Bruno jest w niewłaściwym miejscu.

0

@zodiak_10 Info ???

0

Szacun za indywidualną akcję, jaką zrobił Wolski. O strzelcu, który dołożył tylko stopę się nie wypowiem.

2

Z Ronaldo w składzie też byłaby przegrana.

1

@VamosRakieta Czy to jakaś aluzja do Money....:D ?

3

@Pawel13sz Chciałbym tam spędzić urlop.

1

@Sulimo Życzę dużo zdrowia.

1

@Sulimo Nie pijesz bo ...?

2

@macio_944 Ta przepaść chyba była zawsze. Tutaj można spokojnie porozmawiać na każdy temat bez rakowiska.

0

Na drugą połowę Adama i jedziemy.

1

@Virusk3 Wiem jedno: nie będę robił devolaje z wykałaczkami.
PS: Szczerze współczuję.

0

Ćwiąkała Top Topów. Wiśniowski do studia z analizami.

0

Ale przepiękne bluzy mają.

1

@IronSanHybrid Nie bądź taki zachłanny. 5 wystarczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?