dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak tam u Was ceny paliw? Jest na tą chwilę 7,14.
0
@Sulimo Czemu mnie nie ma :D?
0
@Zielu2001 "Gówno jest gównem". Głęboka myśl.
2
@Hubsao Masz rację. Pełne wsparcie dla Ukraińców.
0
@Rust_Cohle Bajera zawsze w cenie :D
0
Wymieniam się z kumplem filmikami z Siuuuu Ronaldo. Macie jakieś perełki?
0
Eksperci La Rambli liczę na Was. Proszę napisać jaki pakiet jest opłacalny, jeśli chodzi o LM, LL i PL.
1
@Zielu2001 Dlatego super, że możemy "pogadać". Z tego co kojarzę to na tej stronie jesteś Ty i chyba AmigoBlancos?
0
@Zielu2001 Ok. W takim razie szacun podwójny. Takich jak Ty rzadko można spotkać.
0
@Zielu2001 Nie wierzę w to co widzę. Trollujesz?
1
@Zielu2001 Całe szczęście. Pisałem o tych, którym styki się przegrzały.
0
@pafcioxxx Na pewno użytkownicy LR nie mają konta na CB.
0
@budel17 3 ekrany.
2
@Zielu2001 Nie napisałem, że wszyscy. Szacun.
0
Taka mała refleksja : Po jakiego grzyba kibice Realu logują się tutaj i wylewają swoje frustracje. Wiem to nie było inteligentne.
8
Tak trzeba wykonywać jedenastki!
1
@Joe_Pesci Bruno jest w niewłaściwym miejscu.
0
@zodiak_10 Info ???
0
Szacun za indywidualną akcję, jaką zrobił Wolski. O strzelcu, który dołożył tylko stopę się nie wypowiem.
2
Z Ronaldo w składzie też byłaby przegrana.
1
@VamosRakieta Czy to jakaś aluzja do Money....:D ?
3
@Pawel13sz Chciałbym tam spędzić urlop.
1
@Sulimo Życzę dużo zdrowia.
1
@Sulimo Nie pijesz bo ...?
2
@macio_944 Ta przepaść chyba była zawsze. Tutaj można spokojnie porozmawiać na każdy temat bez rakowiska.
0
Na drugą połowę Adama i jedziemy.
1
@Virusk3 Wiem jedno: nie będę robił devolaje z wykałaczkami.
PS: Szczerze współczuję.
0
Ćwiąkała Top Topów. Wiśniowski do studia z analizami.
0
Ale przepiękne bluzy mają.
1
@IronSanHybrid Nie bądź taki zachłanny. 5 wystarczy.