dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ile kosztuje teraz baryłka ropy?
0
@maciar Pewnie się powtórzę,ale nie ma zawodnika na jego miejsce.
0
@Pogba U mnie na razie nie tnie. Zobaczymy jak będzie w trakcie meczu.
1
@HypeR Też się zastanawiam. Jestem dobrej myśli. Piona!
1
Komentarz Wolskiego. Czego chcieć więcej? Resetujemy głowę na 2godziny.
0
@Blanco16 Najlepsze są cieplutkie, rozpływające się w ustach. Twardych nie przełknę.
0
Co do meczu. Jak już pisałem. Jeśli zagrają na takiej intensywności jak z Madrytem i Valencią to o awans jestem spokojny. Chcę widzieć krew,pot i później łzy szczęścia :D
0
@FCB_dimiC Dzisiaj kolejki na stacjach. Nie zauważyłem cen ale myślę,że się zaoszczędziło.
0
@Recha_0684 Jest. Jak masz abo. w Play.
1
Paczki z nadzieniem różanym - miód,malina.
3
@Kapitan hawk Musi jeszcze dotrzeć do pola karnego :D
1
Zmarła Jane Marczewski znana bardziej jako Nightbirde. Wielka szkoda.
0
@barcelonaLM Oglądacie wiadomości na TVP. Serio?
0
@barcowy1899 Teoria podparta faktami. Słowo klucz: JEŚLI zagrają tak jak w meczu z Madrytem i Valencią.
7
Jutro Napoli odczuje skutki barcelońskiej maszyny.
#Xavimasterclass
0
@Transu96 Dobree. Bez ciepłej wody i pistoletu nie dałoby rady.
0
@Transu96 Rozpuszczałem codziennie i nic nie wylatywało.
1
@Kinginiesta Woskowina wielkości pestki od jabłka zapchała ucho.
2
Opcja laryngolog zakończona. Słyszę najmniejszy szmer :D Polecam jeśli macie zatkane uszy i szumy.
0
@AbelKabel Tutaj miałem wszystko zapewnione i to jeszcze w najgorętszym okresie w roku. Pozdrawiam
1
@Uukasz_93 Ja czekam jak zaprezentuje się Ajax.
0
@kuz Ok. To jaki film według Ciebie jest ten naj...?
0
@Comfortable_ Tylko Inter.
3
Mały przerywnik w meczu. Ciekaw jestem ilu tu jest miłośników Interstellar-a?
0
@Suzu Tak wciśnie.
0
@SuperPatsonFCB Miałem tylko na myśli komentarz Wolskiego bez utrudnień :D
1
@szymonK Polecam pojechać na mecz jak będzie organizowany wyjazd z fcbarca.com. Transport,hotel ,bilet + niezapomniane chwile z kibicami : bezcenne.
0
@SuperPatsonFCB Obejrzysz w czwartek.
1
@Martwy "To jest ten cud."
0
@P33ck Tutaj będzie tak jak w meczu Sporting-City.