draxidox
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom daj znać jak coś się uda, to samo @DariaFCB
1
@maroon dokładnie, tam w tym wątku na twitterze pojawią się chyba wszystkie banki, ja tutaj wszystkich oznaczę w wątku jak coś się u mnie zmieni
2
@Walker
Ja jeszcze dodatkowo napisałem maila do swojego doradcy kredytowego o to czy jakąś oferte jest w stanie przygotować.
Nawet jak tym złodziejom będę płacić o 0,5pp lub 0,2 mniej co się przełoży na kilkadziesiąt zł miesięcznie to będę szczęśliwy.
1
@mrboom to samo xD czekam, jaki bank?
Ja mam stałe oprocentowanie 6,65% pekao, 10 lat.
0
@JimMorrisonFCB czytałeś komentarze?
Dużo osób tam napisało, ze to działa i ja właśnie też za 30zł w Pekao złożyłem wniosek.
6
Ciekawy wątek dla osób które mają hipotekę, próbował ktoś?
Ja mam stała ratę i atakuje właśnie do banku
0
@marcin62 czekam aż dojdzie płytka, póki co właśnie odpalam RE2
0
@clyde zacznę se grać od RE2
0
@clyde gdzie, dostawa na za tydzień lub lepiej xd lokalnie nigdzie nie ma
1
@Mario96w ja czasu tez mniej niż kiedys, ale możliwości mam takie, że mam konsole, komputer, ale nic mnie tak już nie pociąga jak kiedyś :/
1
@clyde kurde, trochę mi szkoda 340zł na PS store jak i tak tej gry nie sprzedam xD
Czekam az będzie w płycie by potem chociaż za 200zł sprzedać.
2
Cytując klasyka:
Newcastle, Materace, Bodo, Hiszpania, AWANS PEWNY jesteśmy faworytem
5
@Azi ale co sugerujesz, że taki @macio_944 realizuje takie zlecenia by na la bambi oczerniać kanał zero xD?
Dla mnie oni to za darmo robia dla idei
2
gazeta wyborcza broni kanału zero, można umierać
0
@Bogan
Jeżeli nie wiesz o czym piszę to albo nie pamiętasz tych czasów albo sztucznie to wypierasz.
W latach 2000' było gadanie, że granie w gry demoralizuje, zabije się innych potem samemu będzie się zabijać - takie starcze pierdzielenie.
Analogicznie z filmami z morderstw, latała tego cała masa po internecie, było to powszechne, nic nadzwyczajnego.
A teraz jak płatki śniegu płakanie bo ludzie są ciekawi takich rzeczy.
6
dogadujemy się czy dzwonimy na pały xDDD
0
@Bogan przeczytaj jeszcze raz co napisałem ze zrozumieniem.
2
@Ojciec5tkidzieci
ja jeszcze pamietam czasy CB Radia i jak były ostrzeżenia szczególnie przed "śmietnikami" straży miejskiej xD
0
@Ojciec5tkidzieci
Masz tyle teraz aplikacji, yanosik, waze, na google maps kontrole prędkości w Polsce, że jest to o wiele bardziej efektywne.
Ale fakt faktem, sam zauważyłem, że kiedyś jak zaczynałem kierować 16 lat temu to było to popularne, a teraz to zwykle starsi kierowcy informują długimi.
5
ale patologia sobie jeździ po trawnikach i chodnikach xD
I widzą taki filmik niektóre osoby i powiedzą, że wszystko jest okej
2
@sopelinho ale jak są normalne kasy czynne i puste samoobsługowe to jak można je hejtować xD?
0
@Zoker wystarczyło żyć 20 lat temu w internecie by wiedzieć jakie strony były od takich filmików.
Ten sam vibe słyszałem, jak grałem w CS'a w kafejce internetowej w latach 2000', że sie zabija, że zabijaka, ze sam będę zabijać, a już w ogóle był dramat jak sie grało w GTA, jak tak można :D starcze pierdzelenie. Teraz to płatki śniegu.
3
obrazkowo w tym wątku pokazał gdzie się straci prawo jazdy za >50km/h a gdzie nie
3
typowa warszafka
1
to ten Salomon co grał u nas w kadrze???
2
Jak się baby nie bije, to jej wątroba gnije
0
masakra, poszła laska do lekarza na operację jajnika a ten wyciął jej wszystko
1
@Krzysztof1987
No tak, szczególnie jak ktoś mieszka w miejscach gdzie takie mieszkania są i wie jak to potrafi byc uciążliwe dla pozostałych mieszkańców.
3
Nie głosowałem na PL2050, ale Pełczynska powinna byc wzorem dla pozostałych jak wykorzystywać mandat posła i jak realizować program wyborczy.
7
Łącki na propsie :D