1

@wyrek dobrze, że żyjemy w praworządnym państwie, PRAWDA?

1

@martusiaaaa zgłoszenie nieudolnej jazdy @gumaz po chodniku i oglądanie jak płacze przed policją

0

generalnie przekonanie całego świata (co jest nierealne) a nie biedni zjadacze chleba gdy np. gwiazdy sobie latają prywatnymi jetami, zabija się przemysł w Europie na rzecz innych rynków


1

jedyny cywilizowany moment na A/S w Polsce to własnie jazda na OPP xD nawet służbowe skody potrafią wtedy utrzymać bezpieczny dystans


3

oo, ale to by było piękne kolabo rząd - prezydent :D


0

Ale trzeba mieć talent xD


9

zawsze takie ośrodki okazują się pralnią kasy xD


1

@gumaz z konfitury, najlepiej dwie kule

0

@gumaz onet w porównaniu do gazety wyborczej nie jest takim ściekiem.
Minus taki, że onet bardzo źle kształtuje debatę publiczną w kontekście demografii, dzieci etc.

1

Nawrocki z najwyższym zaufaniem w badaniach dla onetu


1

@xvcWinterSoldier oczywiście, że włączona

2

@Karol145 Dokładnie, mimo, że bliżej mi gospodarczo do konfy, ideologicznie trochę bliżej do Razem, to bardzo chciałbym by Razem doszło do władzy i pokazało czy zamienią się w Pis/Po.

2

@xvcWinterSoldier dokładnie, stary demontujesz, odgrzybiasz i montujesz nowy filtr.

0

@Karol145
Dlatego chciałbym ograniczenia liczby posłów + przyjścia nowych, nawet takiego Razem.

7

UE walczy tylko o równość dla kobiet.
Gdy chodzi o mężczyzn to nie ma tematu xD


0

nic tak mi ciśnienia na drodze nie podnosi jak idioci jadący pod prąd na drogach A/S.
Przecież tam w głowie nie ma prawa być jakikolwiek zalążek inteligencji.


2

@Karol145 Tak dokładnie, te gnidy powinny po aferach dostawać kopa w dupę.
Wybory Sasina, Elektrownia Ostrołęka Pisioriów.
Miliony przewalonej kasy i nikt Ku**a za to nie siedzi, NIKT.
Nikt w Polsce nie poddaje się do dymisji w rządach po aferach (mowa o premierach), jakoś na zachodzie potrafią (mówię o Europie).

2

Lenglet w koszulce Barcelony w 10 takich sytuacjach powoduje 11 fauli
Generalnie zawsze w meczach, gdzie ktoś za wysoko podniósł nogę obok głowy rywali, nawet bez kontaktu, był gwizdany faul xD


24

jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.
Piszą do niego sygnaliści jak ten lekarz, giną ludzie przez bronienie swojego partyjnego kolegi, tutaj kolejny sygnalista zostaje zwolniony xD
Przecież on nie ma żadnego honoru i pierwszego dnia po tym jak wyszło, że olał zgłoszenia powinnien się poddać do dymisji


7

dokładnie, ale te obozy oczywiście świata poza tymi partiami nie widzą


4

Wytrwałości dzisiaj dla wszystkich, którzy pracują na dworze, poza klimatyzowanym biurem.

5

I na uuj ten VAR jak można napierdalać typów legalnie korkami po twarzy?
Nie wierzę że takie coś przechodzi

0

Jak to nie jest faul xD

2

tyle się mówi o 112 i numerze przejazdu a nikt nie dzwonił


20

Dzień dobry


1

@Bobo25 w wodzie to się ryby pierdo*ą, pozdro

7

@Kgorecki2500 info jbc


1

@Luciano99 oczywiście, że nie odkryłem. Dobrze znam realia z cenami gier, szczególnie na steam, że Polska jest dymana do spodu

0

Polska globalnie 5 najbogatszym krajem!!
@clyde

/photo/1

0

@Fog_W_1899
no 7k z patronite mu ludzie wpłacają (dla mnie to chore):
https://patronite.pl/konfitura
Z Yt z takimi wyświetleniami ma na pewno lekko 20k/msc, przy takich wyświetleniach to nawet i pewnie 30k/msc, także on lekko ponad 30k/msc robi na frajerach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?