0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

to fakt, akurat trochę siedzę w branży i Polska policja faktycznie bazuje na archaicznym sprzęcie do pomiaru prędkości.
To, że musi zrównywać się prędkością i dokonać pomiaru to jest patologia.
Polecam wejść w ten wątek i popatrzeć na filmiki, są tam przykładowe nagrania sprzętu do pomiaru prędkości na miarę XXI wieku, a nie tego przestarzałego syfu rodem ISKRA

/photo/1

5

>tusk
>poważny premier
Wybierz jedno xD


1

ciekawe kto tam jeszcze będzie w redakcji Zero, bardzo dobre posunięcie.
Zawsze to konkurencja dla niemieckiego rynku mediów w Polsce


9

niesamowity jest tusk, globalnie spadła inflacja z uwagi na poprawę praworządności w Polsce


0

@APTAPT
Faktycznie masz rację, mimo, że daleko mi do poglądów Dymka to bardzo go sznauje i bardzo lubię oglądać go w Kanale Zero jak i podcast dwie lewe ręcę.
A Schenpf to oficer czystej wody i platformy :D

Sens jest taki, że silniki plują na kanał zero, a jak robią programy o aferach pisu to siedzą jak mysz pod miotłą xD
Tym samym nie mają nic do zaoferowania, bo nie ma osób sensowych co bronia rządu.

4

prawda jest taka, że oprócz Dymka to nie ma jednostek po lewej stronie, które potrafią mówiąc z sensem i ciekawie xD
Tym bardziej oprócz lizusów jak Schnepf czy Czyż to nie ma sensownych dziennikarzy co wchodzą w tyłek platformie i rządowi


4

i pięknie. Obojętnie kto jest przy władzy, trzeba wspierać dobro narodowe, a nie dodawać filmiki, że na orlenie tylko dwójka xDD


2

@VegetaPolska tak to właśnie w życiu jest


1

ale Platforma idzie xDDD


1

ciekawe czy silni razem dalej będą tak propsować Jadczaka jak na początku afery xDDD


6

Jak już Rożek komentuje porażkę MEN tego rządu to wiedz, że się dzieje :D


6

o czyli w aferę umoczony jest nie tylko pis ale i platforma xD? nie no spoko, dalej betonujmy popis


6

uff, dobrze, że nie został prezydentem xD
Najważniejsze święto w roku i nie pójdzie w niej prezydent.


6

piękne uniwersum


4

penalty a favor del real madrid


6

@L4ngusta
hopie, tylko TV xD
Uwielbiam się uwalić na kanapie w pokoju gościnnym i na moim 77' OLED pykać sobie w fife.
Nie wyobrażam sobie na monitorze grać w ps5 xD

5

Ciekawi mnie zawsze, ile przy takich transakcjach biorą w łapę.
Czy to setki czy już w miliony idzie.
Ja na miejscu takiego pisiora z uwagi na ryzyko to bym wyceniał na miliony, by można było zawczasu wyjechać za granicę.


5

@macio_944
Real ma ból dupy, że takiej słabej Barcy nie jest w stanie rozsnieść 5:0 jak to robiła Barca z Realem xD

2

To jest kolejna sprawa, jak to nie wyszło tylko dopiero teraz dzięki dziennikarzom?
Przewija się wątek sponsorowania Campus Polska


2

@Comentateiro leciałem ostatnio biznes klasą i jakiś kaszojad darł się (załączam dowód w postaci filmu).
Czy mogę w takiej sytuacji zgłosić pilotowi by wyraził zgodę na zrzut kaszojada?


6

@Starrk najgorsze jest to, że proces pewnie potrwa z 15 lat, a to powinien być bezwzględny wyrok, jak najszybciej.
mamy jakiś neosędziów, których jedni akceptują drudzy nie.
Patologia z Państwa na całego, nie mamy niezależnych sądów

W innych krajach jak wychodzi taka afera to ludzie odchodzą z posad, polityki ale nie w naszym grajdole.

7

dobrze, że WP działa.
Trzeba to nagłaśniać, bo to jest gruby wał i patologia


0

@FCB_dimiC
Spoko, zawsze miło jak przychodzi pismo z policji z informacją, że zgłoszony został ukarany.

2

dokładnie, jak ktoś w tak jawnym sposób okrada państwo jak to robili pisowcy powinno być przyspieszone z urzędu postępowanie i wyjaśnienia
Sprawa na 400 baniek


0

@FCB_dimiC
Haha, czyli dalej potwierdzasz, że w sumie spoko jak będą sobie jeździć samochodzikami po chodnikach i blokować np. straż :D
brawo

0

@FCB_dimiC
Oczywiście, że nie pisałeś, że blokowanie przejazdu dla karetki jest okej. Ale popieranie idiotycznego parkowania niesie właśnie za sobą takie konsekwencje jak tutaj, lub rozjeżdżanie ludzi na chodnikach, bo UWAGA. Co roku giną ludzie na chodnikach

4

ale to jest żenada xD


0

@MysticCat
Zapewne tyle papierów OSP by musiało wypelnić, udowadniać, że wolą jednak by ktoś umarł niż narażać własny tyłek.
Ale @FCB_dimiC Ci wyjaśni, że parkowanie jest okej.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?