1

Przestańcie już
To nie słuszna kara...
Złodzieje okradli nas jak Legie...

Mam pytanie czy ktokolwiek widział z was papiery co za syf zrobili?
Czy tylko wierzycie w to co powiedział święty Bartomeu? Jego słowo i zapewnienie jest g#wno warte.
Każdy klub grając musi zaakceptować warunki jakie narzuca złamanie ich musi skutkować karą i dla Legii i dla nas. Z Neymarem po ilu przyznali się że transakcja wyniosła jednak ok 90mln.
Ten zarząd to kpina kara słuszna wszyscy na pewno na nas się nie uwzieli a jak czytają te komentarze to nie dziw że gadają Uefalona

0

Boże niech oni się już nie pogrążają skończy się na tym że wywalą nas z Pucharów Europejskich i wtedy zarząd poda się do dymisji.
Tragedii nie ma atak mamy Adama Traore do końca sezonu do Anglii, zacząć stawiać na Montoye, chociaż i tak to niewiele zmieni bo już zdecydował po sezonie Suarez do Barcy do Sevilli Samper i będzie dobrze.
Ale... zarząd do dymisji JUŻ!

0

Jeżeli zniosą zakaz to jak najbardziej na tak a Mache na defensywnym i kupić super stopera

0

Wesołych Świąt wszystkim Clue :)

0

No raczej nie to jest skrzydłowy i to lewy, dając go na środek skończy jak Suarez na prawym skrzydle...

0

Na jaką pozycję?
Ławkę?

0

Ja słyszałem że do 10 dni od 04,12,2014r to wypada jutro tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałem i chcę się upewnić

0

A pytanie do kiedy decyzja TAS-u?

0

Jak nam zdejmą Bana to potrzebny jest prawy obrońca, pomocnik (nie Reus) i skrzydłowy Pedro out i tutaj chętnie Marco i mieć nadzieję że Vermaelen w końcu zacznie grać a nie zwiedzać kliniki w Barcelonie...

0

Od razu miał przyjść zamiast jakiegoś,,, Douglasa(?)

2

Ja obstawiam

Real - PSG
Barca - Manchester City
Bayern - Arsenal
Chelsea - Szachtar
Atletico - Bayer
Monaco - Schalke 04
BVB - Juve
Porto - Basel

2

canal+sport 12:00

0

Z naszą skutecznością w ataku i obroną Juve w dwumeczu skończyli byśmy z 0

0

Mnie tylko ciekawi czy on to mówi z premedytacją czy faktycznie jest taki głupi...

1

Bo dla mnie takie komentarze to niepotrzebne zasyfianie forum... dzieciaku

6

I w jakim celu to piszesz?

0

Do kiedy ma być decyzja Trybunału Arbitrażowego w sprawie sankcji, coś było do 10 dni a soboty niedziele też się liczy?

0

Napisałem niżej obszernie

0

Nie zrozumieliśmy się 40 mln€

0

Pewnie za 40,,,

0

A mi to pasi na PO powinien grać Bartra jak tak chce a broń Boże Pedro bo...
Bartra powinien być naszym Abidalem za czasów Pepa mamy Albę który jest kapitalny w ataku i to on powinien być takim naszym Alvesem a Bartra również ale żadziej wybierać się do przodu a zarazem daje nam stabilizację w obronie a pokazywał że słaby nie jest tylko... wolny trochę. Jak pojawią się problemy zawsze można dać bardziej ofensywnego Adriano.

1

Dzisiaj dzień dziewicy może temu... żartuję oczywiście pewnie ktoś umarł

0

Nawet redakcja tego nie przyjmuje ale czuję ze będzie tak:
Ter Stegen
Pedro-Pique-Bartra-Mathieu
Mache-Busi
Iniesta
Leo- Suarez- Ney

Jak Pedro wystrzeli do przodu Mache będzie asekurować. Martwi mnie 2 defensywnych źle to wyglądało jak zagraliśmy ostatnio dwoma defensywnymi. Albo Bartra na PO Mache na ŚO a Pedro do 2 linii

0

Dokładnie myślę jak Moonlight. Ja również potrafię przyjąć z dystansem i na klatę że Ney symuluje, sorry taki mają klimat a i tak go nie rozumiem bo potrafi to nadrobić umiejętnościami a tak się szmaci niepotrzebnie

0

19:45 jak zwykle

0

Cholernie bym go chciał ale ciężko będzie w sprawie werdyktu Trybunału

1

Tak z innej beczki kiedy losowanie LM?
Wiem że jeszcze kolejka ale...

0

Ale ja tego nie podważam tylko Barcy potrzebny jest stoper który będzie grał a nie co 2 mecze miesiąc przerwy. Obrońca świetny który może grać od biedy na LO tylko te kontuzje...

2

Po czym się budzę i idę do roboty...
Na serio to sam nie wierzysz w to co piszesz gdyby to było takie proste Arsenal dawno by go operował i po problemie by było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?