Przestańcie już
To nie słuszna kara...
Złodzieje okradli nas jak Legie...
Mam pytanie czy ktokolwiek widział z was papiery co za syf zrobili?
Czy tylko wierzycie w to co powiedział święty Bartomeu? Jego słowo i zapewnienie jest g#wno warte.
Każdy klub grając musi zaakceptować warunki jakie narzuca złamanie ich musi skutkować karą i dla Legii i dla nas. Z Neymarem po ilu przyznali się że transakcja wyniosła jednak ok 90mln.
Ten zarząd to kpina kara słuszna wszyscy na pewno na nas się nie uwzieli a jak czytają te komentarze to nie dziw że gadają Uefalona
Boże niech oni się już nie pogrążają skończy się na tym że wywalą nas z Pucharów Europejskich i wtedy zarząd poda się do dymisji.
Tragedii nie ma atak mamy Adama Traore do końca sezonu do Anglii, zacząć stawiać na Montoye, chociaż i tak to niewiele zmieni bo już zdecydował po sezonie Suarez do Barcy do Sevilli Samper i będzie dobrze.
Ale... zarząd do dymisji JUŻ!
Jak nam zdejmą Bana to potrzebny jest prawy obrońca, pomocnik (nie Reus) i skrzydłowy Pedro out i tutaj chętnie Marco i mieć nadzieję że Vermaelen w końcu zacznie grać a nie zwiedzać kliniki w Barcelonie...
A mi to pasi na PO powinien grać Bartra jak tak chce a broń Boże Pedro bo...
Bartra powinien być naszym Abidalem za czasów Pepa mamy Albę który jest kapitalny w ataku i to on powinien być takim naszym Alvesem a Bartra również ale żadziej wybierać się do przodu a zarazem daje nam stabilizację w obronie a pokazywał że słaby nie jest tylko... wolny trochę. Jak pojawią się problemy zawsze można dać bardziej ofensywnego Adriano.
Nawet redakcja tego nie przyjmuje ale czuję ze będzie tak:
Ter Stegen
Pedro-Pique-Bartra-Mathieu
Mache-Busi
Iniesta
Leo- Suarez- Ney
Jak Pedro wystrzeli do przodu Mache będzie asekurować. Martwi mnie 2 defensywnych źle to wyglądało jak zagraliśmy ostatnio dwoma defensywnymi. Albo Bartra na PO Mache na ŚO a Pedro do 2 linii
Dokładnie myślę jak Moonlight. Ja również potrafię przyjąć z dystansem i na klatę że Ney symuluje, sorry taki mają klimat a i tak go nie rozumiem bo potrafi to nadrobić umiejętnościami a tak się szmaci niepotrzebnie
Ale ja tego nie podważam tylko Barcy potrzebny jest stoper który będzie grał a nie co 2 mecze miesiąc przerwy. Obrońca świetny który może grać od biedy na LO tylko te kontuzje...
Po czym się budzę i idę do roboty...
Na serio to sam nie wierzysz w to co piszesz gdyby to było takie proste Arsenal dawno by go operował i po problemie by było.
1
Przestańcie już
To nie słuszna kara...
Złodzieje okradli nas jak Legie...
Mam pytanie czy ktokolwiek widział z was papiery co za syf zrobili?
Czy tylko wierzycie w to co powiedział święty Bartomeu? Jego słowo i zapewnienie jest g#wno warte.
Każdy klub grając musi zaakceptować warunki jakie narzuca złamanie ich musi skutkować karą i dla Legii i dla nas. Z Neymarem po ilu przyznali się że transakcja wyniosła jednak ok 90mln.
Ten zarząd to kpina kara słuszna wszyscy na pewno na nas się nie uwzieli a jak czytają te komentarze to nie dziw że gadają Uefalona
0
Boże niech oni się już nie pogrążają skończy się na tym że wywalą nas z Pucharów Europejskich i wtedy zarząd poda się do dymisji.
Tragedii nie ma atak mamy Adama Traore do końca sezonu do Anglii, zacząć stawiać na Montoye, chociaż i tak to niewiele zmieni bo już zdecydował po sezonie Suarez do Barcy do Sevilli Samper i będzie dobrze.
Ale... zarząd do dymisji JUŻ!
0
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10885042_328266527379780_2624111988512680015_n.png?oh=7ff0b8c44474e17720df007996ec44b7&oe=5547D70E&__gda__=1429938870_ae6cdea707ffebc8946c5f1c6590150b
Oby to była prawda źródło fb "Barca ponad wszystko"
0
Jeżeli zniosą zakaz to jak najbardziej na tak a Mache na defensywnym i kupić super stopera
0
Wesołych Świąt wszystkim Clue :)
0
No raczej nie to jest skrzydłowy i to lewy, dając go na środek skończy jak Suarez na prawym skrzydle...
0
Na jaką pozycję?
Ławkę?
0
Ja słyszałem że do 10 dni od 04,12,2014r to wypada jutro tylko nie wiem czy dobrze zrozumiałem i chcę się upewnić
0
A pytanie do kiedy decyzja TAS-u?
0
Jak nam zdejmą Bana to potrzebny jest prawy obrońca, pomocnik (nie Reus) i skrzydłowy Pedro out i tutaj chętnie Marco i mieć nadzieję że Vermaelen w końcu zacznie grać a nie zwiedzać kliniki w Barcelonie...
0
Od razu miał przyjść zamiast jakiegoś,,, Douglasa(?)
2
Ja obstawiam
Real - PSG
Barca - Manchester City
Bayern - Arsenal
Chelsea - Szachtar
Atletico - Bayer
Monaco - Schalke 04
BVB - Juve
Porto - Basel
2
canal+sport 12:00
0
Z naszą skutecznością w ataku i obroną Juve w dwumeczu skończyli byśmy z 0
0
Mnie tylko ciekawi czy on to mówi z premedytacją czy faktycznie jest taki głupi...
1
Bo dla mnie takie komentarze to niepotrzebne zasyfianie forum... dzieciaku
6
I w jakim celu to piszesz?
0
Do kiedy ma być decyzja Trybunału Arbitrażowego w sprawie sankcji, coś było do 10 dni a soboty niedziele też się liczy?
0
Napisałem niżej obszernie
0
Nie zrozumieliśmy się 40 mln€
0
Pewnie za 40,,,
0
A mi to pasi na PO powinien grać Bartra jak tak chce a broń Boże Pedro bo...
Bartra powinien być naszym Abidalem za czasów Pepa mamy Albę który jest kapitalny w ataku i to on powinien być takim naszym Alvesem a Bartra również ale żadziej wybierać się do przodu a zarazem daje nam stabilizację w obronie a pokazywał że słaby nie jest tylko... wolny trochę. Jak pojawią się problemy zawsze można dać bardziej ofensywnego Adriano.
1
Dzisiaj dzień dziewicy może temu... żartuję oczywiście pewnie ktoś umarł
0
Nawet redakcja tego nie przyjmuje ale czuję ze będzie tak:
Ter Stegen
Pedro-Pique-Bartra-Mathieu
Mache-Busi
Iniesta
Leo- Suarez- Ney
Jak Pedro wystrzeli do przodu Mache będzie asekurować. Martwi mnie 2 defensywnych źle to wyglądało jak zagraliśmy ostatnio dwoma defensywnymi. Albo Bartra na PO Mache na ŚO a Pedro do 2 linii
0
Dokładnie myślę jak Moonlight. Ja również potrafię przyjąć z dystansem i na klatę że Ney symuluje, sorry taki mają klimat a i tak go nie rozumiem bo potrafi to nadrobić umiejętnościami a tak się szmaci niepotrzebnie
0
19:45 jak zwykle
0
Cholernie bym go chciał ale ciężko będzie w sprawie werdyktu Trybunału
1
Tak z innej beczki kiedy losowanie LM?
Wiem że jeszcze kolejka ale...
0
Ale ja tego nie podważam tylko Barcy potrzebny jest stoper który będzie grał a nie co 2 mecze miesiąc przerwy. Obrońca świetny który może grać od biedy na LO tylko te kontuzje...
2
Po czym się budzę i idę do roboty...
Na serio to sam nie wierzysz w to co piszesz gdyby to było takie proste Arsenal dawno by go operował i po problemie by było.