0

patleo
Ja tam nie wiem to tylko media nakręcają wszystko poczekajmy do lata

0

Ale brama Luiza!!! :-O

0

De Gea +Hummels+ Silva+ Neymar = grubo ponad 100mln wątpię by Barca tyle dała ostatnio skąpi i to czuć obym się mylił

0

jak nie Bale to Silva tylko i ok

0

patleo
Tak a ja słyszałem że prezydent BM gadał że nie zrobi tego kibicom Bayernu i nie kupi go bo 80% go nie chce

0

LLORENTE=JUVE
dogadany

0

daniel4321
Gadanie wątpię Lewy pójdzie do Angli założe się po co on Bayernowi do szczęścia jak oni mogą mieć każdego za ile by nie chciał

0

MESSIah16
Jeśli to prawda to transfer godny zachodu dwoje ziomków i atak
Neymar-Kun-Messi Pięknie

0

Bale może być nie do przejścia Kokoty chcą ponoć za niego ok 70mln ale byłby kapitalny

0

MaciekFCB1899
Ferguson szuka bramkarza bo nie jest zadowolony z gry w polu dla nigo za słaby fizycznie a VVchwalil wiec może jakaś zamiana

0

De Gea, Hummels (ewentualnie Luiz) chciałbym Balea ale bardzo ciężko wiec Silva swietny drybler 1/1 no i Neymar a za rok po 1 transferze ale przemyślane a nie życzyć i wywalac kase w błoto

0

Błagam nie piszcie Suarez to jest rasistowski gryzoń! brzydzesię nim nie ujmując mu umiejętności

0

BR
De Gea, Pinto
OBR
Alves, Piqe, Puyol, Alba, Abidal, T. Silva(albo Humels), Bartra
POM
Xavi, Iniesta, Fabregas, Song, Busqets, BALE, Thiago
AT
Messi, Neymar, Alexis, Tello, Pedro, Deulofeu

0

Wzmocnienia potrzebne są od zaraz zawodnicy są przeeksploatowani a jak nie ma Messiego to lezymy.
Ja widze Neymara mam nadzieje że będzie jak drugi Ronaldinho wyciągnął bym Silve z PSG na laaata i tu mam zawachanie ale Belaa Valdesa ppostarał bym się zamienic i delikatnie dopłacić do De Gea.
Bale jest na kazda pozycje od obrony az do gry na szpicy a jaka bomba z dystsnsu poezja:-D

0

Czyli nie zagra a szkoda bo miałem nadzieję jeszcze Sergio odpadnie i mamy kaplice szkoda tego głupiego debilnego zagrania Alby ale chłop ma charakter to też dobrze

0

lełomeśi
Zostawcie nie odpisujcie na jego komentarze to sam se pójdzie żałośny jest koleś i tyle

0

Widzę że co niektórzy nie wierzą w remontadę nie wierzą w Barcę wiem że jest to mało prawdopodobne ale jako kibic Barcy zawsze bede wierzył bo wiem co potrafi Barca zgotować przeciwnikowi na Camp Nou a naszym atutem może być właśnie takie myślenie piłkarzy Bayernu.
To samo było z Arsenalem widział ktoś drugi mecz? Liczę na to że Bayern właśnie tak zagra i będzie dobrze.
A Realiści na tej stronie są żałośni wiedzą że znowu mają pusty przelot w tym sezonie i chcą tu odreagować, a jak jeszcze Atletico wygrałoby CdR no to ja wam współczuję :)

0

też tak myślę że wygramy obydwa spotkania jednak z bayernem czuje że będzie dogrywka

0

Bzdura po co mamy sprzedawać jednego z najlepszych pomocników świata

0

Ja jestem za i spokój na lata

0

pepo_barcarzadzi
A oglądasz mecze Neymara wogóle że tak mówisz czy tylko reprezentacje i to skróty :/
Neymar w obecnej chwili jest za przystępną cenę i nie wątpię że Barca go zgarnie ten koleś umie pozamiatać na skrzydle i dograć na nos albo na sznurówkę ja jestem ZA

0

Pierwszy
to był rzut rożny walka o piłkę faul ewidentny jak widać nie dla sędziego Dante wyeliminował z gry Alvesa w skali do 10 błąd oceniam na 5
Drugi
tutaj moge usprawiedliwić trochę sędziego liniowego potrzebowaliśmy z 5 powtórek żeby to rozstrzygnąć a sędzia miał na podjęcie decyzji 0.5sek. a jak widać Muller inteligentnie wystawia się na spalonego zasłaniając przy tym Mario. Skala błędu 3
Trzecia
No to już jest skandal na miarę światową jak można nie zauważyć takiego faulu w każdej lidze nawet Angli takie zabiegniecie drogi to faul! Nie potrafię zrozumieć co zrobił sędzia gdzie patrzył i co myślał Skala 10.

Będąc obiektywnym powiniemem być obiektywnym i opisać 4 zdjęcie którego nie ma a mianowicie reka Piqe i karny do Bayernu ale w tym wypadku podliczając błedy dałoby wynik 2:0 co umożliwiłoby remontade a teraz powiem szczerze mało prawdopodobne ale ja wierze do końca.

Podsumowując
Ta edycja LM rozczarowała mnie w kwestii sędziów to są regularne i katastrofalne błędy sędziów.
Jednak Bayern zasłużył grą na taki wynik i zasłużył na finał na Wembley w Barcelonie potrzebne są zmiany żeby coś zmienić bo idziemy równą pochyłą w dół niestety w poprzednich sezonach w tym okresie byliśmy na fali a teraz...?
Dumni po zwycięstwie!
Wierni po porażce!
VeB!!

0

szkoda że Batra a nie Abidal

0

Valdes
Alves-Piqe-Abidal-Alba
Sergio
Xavi-Iniesta
Sanchez-(Messi)-Tello

Jeżeli zagra Messi atak
Messi-Cesc-Alexis
a bez Messiego
Alexis-Cesc-Tello

0

Mam nadzieję że Messi wyjdzie w pierwszym składzie i skończy ten mecz w pełni zdrów

0

Bartra równie dobrze może być zmiennikiem Sergio a nie musi grać tylko w obronie.

0

A ja jakoś nie mam przekonania do tego bramkarza nie wiem czemy ponoć było gadane że chcemy najlepszego bramkarza na świecie a on bynajmniej nie jest na wysokim poziomie.

0

Mandziukic nie zagra w 1 meczu to plus

0

Zwycięzca tego półfinału zgarnie całą pulę daję 50:50

0

To barca gra we wtorek dobrze rozumiem tak?
Musze se wolne załatwić prosze o odp

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?