0

Bernado Silva za darmo do Realu a barca płaci 70mln za Gordona na skrzydło.. po co jak nie mamy napastnika ?

0

Barca potrzebuje wzmocnić obronę a Real za darmo zwija takiego grajka.. słabo coś nasz Deco w tym sezonie wypada..

0

Barca szukała bocznego obrońcy, czemu się nim nie zainteresowała .. ??

0

@PietrasCoelho przez grajka za 70 mln z Anglii który nic nie pokazuje, Rashford znacznie lepiej wypadł na razie na tych MŚ

0

Błędem było go nie kupić, teraz Barca zostaje z ręką w nocniku.

4

@Macior79 ja też mogę tam być, Barca potrzebuję kogoś kto nie jest a robi różnice.

10

Real się wzmacnia a Barca kupuje skrzydłowego.. i ma Torresa na ataku.. ciężki będzie następny sezon.

1

To Laporta niech się domaga o zabranie wszystkich trofeum zdobytych przez Generała Franco i wszystkich Ligi mistrzów w których byli faworyzowani.

2

Dlatego nie powinno być tak wysokich wynagrodzeń w Barcy, to jeden z klubów który wydaje najwięcej kasy na wynagrodzenia.

3

Eto'o czy Suarez też nie byli aniołami ale za to byli skuteczni, jak Flick będzie miał jaja to sobie poradzi z każdym, by mieć wsparcie prezydenta i dyrektorów.

0

3

Rashford ma lepsze statystyki za poprzedni sezon.. za 80mln ?? Sporo jak za grajka co strzela 6 bramek na sezon.. będzie z nim to samo co z Philippe Coutinho.

3

Żydki to zło wcielone, nie bez przyczyny są od wieków wypędzani z każdego kraju.

2

Pewnie chce za niego wyciągnąć miliony :) Są inne tańsze opcje. Po co przepłacać, przykład wychowanków, można mieć piłkarzy światowej klasy za darmo.

2

Szkoda jak nie zagra z Realem to jednak będzie to znaczące osłabienie.

0

Jestem fanem Lewandowskiego ale zagłosowałem na Torresa bo jest w lepszej formie i zespół ga na niego.. mimo że jestem zdania że to nie poziom dla Barcy i powinien odejść.. Barca musi wzmocnić atak, potrzebuję szybkiego i zwrotnego napastnika jak kiedyś miała Eto'o oraz poprawić defensywę.. ale to zawsze był problem od czasu odejścia na emeryturę Puyola ..

0

60 milionów to chyba pierwsza rata..

9

Araujo nie nadaje się na bocznego obrońcę tak samo jak Martin na środkowego, Olmo jako 9. Dziwne ustawienie składu, dopiero zmiany przyniosły efekt. Lewandowski powinien wejść wcześniej, Fernan ma problem z wykańczaniem, mam nadzieję że to jego ostatni sezon w FCB. W takich meczach widać słabe punkty Barcy wymagające wzmocnień. Ale i tak dobrze chłopaki zagrali, są punkty i odjazd od Realu w tabeli :)

0

Bernal jak będzie więcej grał to może nauczy się lepiej czytać grę, lepiej i mądrzej rozgrywać.

0

To był wojownik który nie bał się nikogo, potrafił się poświęcać na maksa oddając całe serce na boisku.

2

Szkoda bo chciałem zobaczyć chociaż raz Wojtka Szczęsnego w akcji :)

13

Zostanie zapamiętany jako Prezydent nowego CampNou

0

Sprzedać jak najszybciej i szukać klasowej 9

1

Torrres najsłabszy w meczu, bez Lewego w formie nie ma Barcelona prawdziwego napastnika.. szkoda że jest rezerwowym.. jest lepszy od Hiszpana..

2

Dobre losowanie ale nie ma się co cieszyć, teraz nie ma słabych przeciwników i nikogo nie można lekceważyć. Lewa strona drabinki będzie bardzo ciekawa.

3

Jako były pierwszy kapitan powinien mieć trochę szacunku do swojego klubu. W Gironie jest tylko na wypożyczeniu, ale za takie nonszalanckie zachowanie chyba do klubu już nie wróci.

1

Pierwsze pytanie, dla czego sączył wykonuje karne, drugie pytanie, dlaczego tak cisną i stawiają na słabego Ferran Teresa, i trzecie pytanie, co się dzieje z obroną ? Wiem że dziś poniedziałek ale bez jaj.. do tego standardowo jak Real jest po tyle to za nurkowanie dają im karne a fauli na Barcy nie widzą.. odkąd pamiętam nic się nie zmienia, klub ze stolicy zawsze jest faworyzowany od czasów generała Franco..

0

To sporo kasy, druga taka oferta może się nienadażyć. Barcy obecnie wychodzi na dobre stawianie na młodych wychowanków.

0

Świetna Wiadomość

0

Na pewno na C+ Sport Extra 2 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?