C.Ronaldo był szczęśliwszy w MU, na wyspach był gwiazdą i nie miał dużej konkurencji. Był tam Bogiem. Przybył do Hiszpanii będąc przekonanych że tu też tak będzie, i się grubo przejechał. Przekonał sie że jednak nie jest taką gwiazdą i że jest tu lepszy od niego 'boski' Leo Mesii ! ! Dlatego jest tu nieszczęśliwy bo przez transfer do Realu się pogrążył..
MRM94, nie zgodzę się z Tobą. To że Xavi nie dostał indywidualnej nagrody jaką miedzy innymi jest złota piłka to tylko przez to że jest ktoś tak genialny jak Messi. Gdyby nie Argentyńczyk na pewno też by ją zgarnął. Xawi jeszcze nie kończy kariery a ile już osiągnął.
tak nie na temat ale mobilna wersja jest strasznie słaba. nie wiem czy ktoś wchodził na FCBarca na tablecie.. da się wrócić do zwykłego rodzaju wersji waszej strony na mobilne urządzenia ? Jak ktoś chce taką opcję to może jako specjalną aplikacje.
0
C.Ronaldo był szczęśliwszy w MU, na wyspach był gwiazdą i nie miał dużej konkurencji. Był tam Bogiem. Przybył do Hiszpanii będąc przekonanych że tu też tak będzie, i się grubo przejechał. Przekonał sie że jednak nie jest taką gwiazdą i że jest tu lepszy od niego 'boski' Leo Mesii ! ! Dlatego jest tu nieszczęśliwy bo przez transfer do Realu się pogrążył..
0
MRM94, nie zgodzę się z Tobą. To że Xavi nie dostał indywidualnej nagrody jaką miedzy innymi jest złota piłka to tylko przez to że jest ktoś tak genialny jak Messi. Gdyby nie Argentyńczyk na pewno też by ją zgarnął. Xawi jeszcze nie kończy kariery a ile już osiągnął.
0
Ale jak on podpieprza młodych zdolnych wyszkolonych między innymi w naszym klubie to wszystko jest w porządku ?
Też go nie lubię..
0
tak nie na temat ale mobilna wersja jest strasznie słaba. nie wiem czy ktoś wchodził na FCBarca na tablecie.. da się wrócić do zwykłego rodzaju wersji waszej strony na mobilne urządzenia ? Jak ktoś chce taką opcję to może jako specjalną aplikacje.
0
Pomysł świetny, ale czy będzie też na Bade ?
0
Przyzwyczaiłem się do tamtej wersji. Miała w sobie to coś, tren klimacik. Teraz taki przeciętniak na masową skalę..
0
Nie ma to jak pozbywać się swoich najlepszych zawodników...
0
Ano jest Thiago, Fabregasa za darmo za 4 lata
0
Ano jest Thiago, Fabregasa za darmo za 4 lata
0
Za to co powiedział, nie przedłużał bym mu nawet kontraktu. Niech spierdziela i pałęta się się po świecie. Może jego marzenie to Manchester City..
0
'Piłkarz kuszące oferty odłożył jednak na bok, gdyż jego celem jest gra dla drużyny z Camp Nou. ' Takich piłkarzy się kocha i szanuje.
0
Podobało mi się to że wszyscy kibice; zawodnicy Espaniolu dziękowali Inieście na stojąco :)
Wynik też mi się podoba.
0
Adrian 1983 dopinam sie do tych słów. Wk.... się na maxa. Dupek powinien co najmniej na 3 mecze pauzować. Nauczył by się grać w piłkę a niepopisywać..
0
W którymś z wywiadów Tevez powiedział że coraz więcej ludzi gra dla kasy a nie przyjemności i z pasji. Po Yaya, teraz Dani..
0
Interes życia... tak się pozbyć najlepszego napastnika ..
0
Villa przeciętnie.. a przeciwnicy chamsko i defensywnie.. dziady i Tyle. Powinni dostać więcej niż 2-0
0
Za dużo wrzutek.. kilka krotnie napastnik nieobstawiany, ale nie.. trzeba dalej lecieć z piłką i jak cała obrona przeciwnika się wróci wtedy działać..
Zbyt mało zrozumienia i tyle, ogólnie dobra gra.
0
Widać jakie mamy braki w składzie. Nie mamy nawet dobrego zmiennika dla Valdesa...
0
Czyhrynski niech idzie gdziekolwiek, byle jak najdalej od Barcy. Zdecydowanie to najgorszy transfer ostatnich lat!
0
świetny artykuł :)
Bravo Valdes, kilka lat temu się z niego śmiali wszyscy a dziś jest jednym z najlepszych :)
0
Znowu będzie picie :D
0
Czy któryś z tych kanałów jest FTA na Nce ??
0
źródło: Sport i wszystko jasne.
O czymś muszą pisać by się sprzedawała gazetka
0
Dobrze, że mam N-ke :)
Kanał 182 Al Jazeera Sport +3
I Cała Liga Mistrzów :D
0
kurcze, strona www.FCBvideo.pl już nie działa. Zacząłem ściągać Finałowy mecz LM 2006, i zdążyłem tylko pierwszą połowę.
Macie może linki do rapida do drugiej połowy :) ??
0
Zajebisty!
Już ozdabia mój pulpit :)