escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W mojej opinii:
-może tak mnóstwo goli jaki i wcale. Zaglebie gra fajna pilke, górnik z reszta tez. Jednak sadze ze predzej 1X:)
-nigdy Legii. Tyle razy co spier... mi kupon to nie policzę. Z drugiej strony po ostatnich zajściach na parkingu, jesli teraz nie wygrają to kiedy?:)
-nie lubię underow:)
-może być i kanonada do przerwy:) a może się skończyć jak dzisiejszy hit w Anglii. Jednak uważam ze bo tych zmianach w milanie to raczej padną gole.
-Nicea tak:)
0
Ja pamietam większość klepek nie w porę, niedokładnych i niecelnych.
0
No mi się średnio podobał. Poza szybkością masa niecelnych podań. Wrzutki tez pozostawiały wiele do życzenia.
0
Poza cała resztę to:
Gomes na +
Deulofeu na -
0
Fajnie to wyglada w obu przypadkach. Zagęścić środek i pozwolić hulać Semedo/Albie:)
0
No wlasnie. A nawiazując do posta powyżej. Nie muszę czytać tego wywiadu (chociaż gdyby wpadł mi w ręce to bym zobaczył) zeby wiedzieć o co chodzi. Nasprowadzają starych dziadków, zawódnikow z przeszłością w Europie i brak młodzieży wychodzi sam. Inaczej niż w Chinach. Tam tez kupują (chociaż tez juz się skończyło) na potęgę, ale przynajmniej wprowadzili zasadę tylko trzech zawodnikow z innym paszportem w pierwszej 11.
1
Nie ma Falcao i Jovetica. Ten drugi co prawda duzo w monaco nie strzela ale jednak jest solidnym napastnikiem. A w tej chwili takich brak w Monaco.
0
Wiesz co. Śledzę kadre USA od momentu kiedy trenerem był Klinsman. I tak patrzę na kadre. Tyle nazwisk, tylu piłkarzy się tam powtarza przez lata ze ja nie wiem na co oni liczyli. Dziwie się ze Donovana nie powoływał. Pulisic jest co prawda, ale młodzieży, grającej mlodziezy, niewiele.
0
Monaco bez Falcao. Monaco bez jovetica. Nie wiem czy dadzą rade. Lyon mimo porazki z PSG wygladali bardzo dobrze.
0
Wszystkiego nie będą mieć. Może ligi krajowe, ale liga mistrzow najbliższe lata w Polsacie.
0
Wszystkie ligi tam. Spoko, jestem za:)
2
Póki co podzielili się z C+ liga niemiecką. Canal+ powoli bedzie upadał. Ligi potracili zaraz potrąca fachowców, zobaczymy co dalej.
0
Zgadzam się. Bedzie potrzebna siła.
0
Nie powinno się nawet mówić o czymś takim. Przy ich pieprzonym potencjale w napadzie to dwudziestu powinno po golu strzelić.
1
Haha następny:)
Juz zagrał 16 meczów z Higuainami, Tevezami,Aguerami,Dybalami,Icardimi i był bardziej w dupie niż teraz:)
0
Juz pisałem to wczesniej. Grał aguero, tevez, Higuain, lavezzi, icardi, Dybala, messi, Di Maria, lamela i w ciągu 17 meczów strzelili 16 goli. Myslisz ze nonamei benedeto bedzie gorszy od nich? Nie sądze
0
Hula, dzięki:)
1
Czy Wy również macie brak sieci? (Orange) jakiś błąd, cos wiecie?
0
Haha Ekwador 1:)
0
Benedeto ich załatwi:)
0
Ciśniecie tak po tych grajkach z Argentyny np. Czemu? Bo zagrali słaby mecz? 1? Niesamowite gwiazdy z Europy zagrały takich słabych, zeby nie powiedziec miernych, meczów 14,15,16? Niech ci pokażą co potrafią.
0
Ktoś pisał wczesniej. Trener Ekwadoru to Argentyńczyk. Nie da zrobić krzywdy swoim. Z reszta Ekwador o nic nie gra:)
0
To co proponujecie na mecze za chwile?:)
0
Sprawa stała się jasna. Roberto nie pogra w środku. Jego deklaracje i chęć gry gdzie indziej niż prawa strona nie przekonują kolejnego trenera.
0
No chciał może sprawdzić alternatywy. Skoro zawodnicy o tak uznanej marce nie strzelają to chciał sprawdzić innych. Ale równie słabo wyszło:)
1
Juz jeden Danilo z Porto był. Odpuśćmy...:)
0
Zapewnienia dzisiaj duzo nie znaczą... poczekajmy zobaczymy:)
0
Czy poukłada? Jesli nie awansują to fo zwolnią. Myśle ze ten mecz to o jego być albo nie być.
Co do wcześniejszego:
Tak sytuacji mało, snajperzy do ich wykończenia jeszcze słabsi (mimo rewelacyjnych nazwisk), gra oparta na Leo. No ale na kim opierać jak nie na nim. Tyle ze reszta w kadrze nawet w połowie nie gra jak on...
0
Lewej obrony brakuje, Krycha był bez formy, Pazdan również. Lewej wciaz bedzie brakować. Nie przekonuje mnie tam ani Rybus ani Jędza. Bereś, nie sądze. Jak Krychowiak bedzie grał to i o środek bede spokojny. Co do środkowych obrońców. No cóż, Glik duzo duzo nic, Pazdan, o ile w formie, i potem posucha. Jest kilka miesięcy na selekcje. Może ktoś się znajdzie.
Dziwnie o gole jestem spokojny. Myśle ze się nie powtórzy brak skuteczności z ostatnich mistrzostw.
0
Haha, dobra, juz nawet 3 miejsce na mundialu bedzie dobre:)
Niech stracę:)