0

Jasne ze to dwie inne rzeczy. Ale dla mnie to niewiarygodne mieć takie strzelby i strzelać tak mało.

2

Chłopaki chyba nie maja... nie wiem, mentalności? Skupienia? Koncentracji przez 90 minut? W większości meczów z dobrym wynikiem do przerwy, na druga polowe wychodzi inna druzyna. Słabsza, mniej skoncentrowana. Póki co strzelamy więcej niż tracimy i oby tak zostało jak najdłużej.

6

Spojrzałem na tabelę Argentyny...
Matko ale zenada. Juz nawet nie punkty, ale oni w 17 spotkaniach zdobyli, bagatela, 16 goli! To drugi najgorszy wynik eliminacji tamtej części świata. Nawet ostatnia Wenezuela ma 2 gole więcej.
W eliminacjach zagrali Aguero, Dybala, Icardi, Messi, Tevez, Lavezzi, Higuain, Di Maria, Lamela, Gaitan.
Można?

0

Sevilla chyba na więcej do stracenia..

1

Haha No to podobnie jak ja:)
Chyba ze dwie kolejki temu:
Argentyna-Urugwaj 0:0 (1:00-2:45), a potem Brazylia - Kolumbia do przerwy 0:0 (2:45-3:30) - tylko do przerwy oglądałem. Noc nieprzespana. Wielcy gracze w składach, goli 0, słownie zero:D

0

Oni o awans walczą co kolejkę. Idzie im to beznadziejnie. Tez zaniżone kurse na Argentynę to jakies nieporozumienie...

0

Ach idealnie by było... z cofniętym Messim i gryzoniem na szpicy:)
Popieram przedmówców.

0

A wiesz co jest najgorsze? Ze ile by nie wybudowali to i tak wszystko sprzedadzą. Coraz mniej zieleni, parków, tylko kurwa bloki i bloki. Wychodzisz na balkon a tam... mozesz sobie rękę podać z sąsiadem z naprzeciwka.
Urodziłem się tutaj, wychowałem, ale gdybym tylko miał możliwość to zmieniam prace i spieprzam stad.
Przykład pierwszy z brzegu:
Karta do cinema city 44zl na miesiąc wchodzisz kiedy chcesz, bez żadnych "limitów" ale w wawie 52. No kurestwo jedno za drugim.

0

No to Alves:)

0

Za over 3,5 płacili około 3 zł, nie sądziłem ze tak szybko siądzie:)

0

pamietam ze Maxwel pierwszy ale przypomnij czy tylko klubowe?
Z reszta myśle ze czy klubowe czy wszystkie to i tak Alves.
Jemu mogą dojść jeszcze jakies copa americi a może i się pokusza i mistrza świata. Potencjał maja. Zobaczymy.

0

Nie sadze. Ale może być fajny mecz:)

0

Jeszcze w zeszłym sezonie może bym się bal troche tego meczu. Jese, Boateng, Mesa, ale ich juz nie ma, a do tego dzis nie zagra Vitolo, raczej nie ma się czego obawiać:)

1

No przyjaciele rozbijają bank. Teoria tez jest fajna, ale Sheldona bym ukatrupił:)
Brooklyn, Dwóch i pol również. Chociaż przejadły mi się odcinki z charlie Sheenem. Chyba z powodu ciągłych powtórek na comedy central:) tak wiec polecam również te nowsze odcinki z Ashtonem.

0

Dlatego tez rozumiem taki jesteś kozak:)

0

Widać konstruktywna krytyka boli co?

0

Dzieki.

0

Czyli problem z serwerami EA? Czy co za krótka odp znaczyła?:)

0

Sporo o fifie wiec i ja. Sorry jesli juz było. Ale tym lepiej, bede liczył na szybka pomoc.

Wyskakuje mi komunikat o utraconym połączenie z serwerami EA, mimo ze jestem podłączony i wpisany itd. O co chodzi?

0

Dembele z Celticu.

Edit:podoba mi się Werner ale myśle ze Real nas uprzedzi b

0

Cieszy Callejon:)

0

Odpowiednie pod względem wizualnym bo w głowie u wielu z nich hulał wiatr:)

2

Jak to się mowi?:
"Nieleczone przeziębienie trwa 7 dni a leczone tydzien". Wybierz sam:)

0

Raczej Doumbia zagra w pierwszym, tak wiec to żaden pojedynek:)

0

Myśle ze Liverpool ze 3:1:)

0

Wydaje mi się ze chęć bycia "cool". Popalam/popijam to jestem fajny. Papierosów smak znam jednak mnie w ogole nie ciągnie. Nic a nic. Co do alkoholu no to faktycznie chęć bycia "spoko". Tyle ze w ogole nie smakuje mi mocny alkohol. Piwko owszem lubię, zimne, do meczu czy cos:) jesli chodzi o wódki/whisky to tak ale na lodzie z dodatkiem coli/soku/wody.

2

Kim by nie był. "Dziennikarz" pisze o tym newsa. Przeciez to jest jakaś kpina...

1

Komentarz usunięty

0

Co kobieta to kobieta:)

0

Ok, ja patrzę bardziej przez pryzmat kupna za 20-30mln mlokosa do wytrenowania/oszlifowania niż goscia za 100:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?