1

@blakkudium PSG nigdy nie było tak mocne jak teraz:)
Pytanie czy im się czkawką nie odbije ten tytuł wygrany w styczniu i granie już kolejną kolejkę ligową bez spiny.

0

@Pawlak1992 tak, bo przecież u nas to też wieś w kraju.

0

@lajcior Nie przeszkadza:)
@Zoker może gorszy czas ma:)
@bartulek98 Absolutnie nie uważam, że dwumecz z Interem to upokorzenie. Gramy co 3-4 dni 13-14 zawodnikami. No nie i już. Ja jestem dumny po tym dwumeczu, dwa razy odwracaliśmy losy meczów.

1

@bartulek98 Ja już się wczoraj wypowiedziałem. Mamy w składzie gościa co nie zdążył wypalić szluga na emeryturze, bandę dzieciaków, sprzedawanego co okienko od lat Holendra, sprzedawanego po zeszłym sezonie Brazylijczyka i "drewnianego dziadka" na szpicy. I z tego wszystkiego powstaje on - kapitan planeta. Ale Ty 98 rocznik nie znasz:)
Z tego wszystkiego Flick robi 2 tytuły, bardzo blisko trzeci, i półfinał LM. Dla mnie sezon już jest wygrany i ja jestem dumny i mega zadowolony z tego co widzę na boisku w tym sezonie. Od lat nie czerpałem takiej satysfakcji z oglądania Barcelony.
@lajcior jak na kibica Realu to jesteś niezwykle aktywny:D
@Zoker jak miałem 12-15-18 lat też tak reagowałem, przejdzie im:)

5

Moi drodzy:)

Dumnie po zwycięstwie, wierni po porażce.

1

@Eric_Abidal_22 dla nas to szczegół, ale dla kibiców Interu/Milanu już nie.

A że szanujemy każdego rywala to Barcelona grała dzisiaj na Giuseppe Meazza. San Siro to będzie za kilka dni, gdy Milan podejmie Bologne.

0

@Technik Otóż to. Gratulujemy. Cieszymy się z 2 tytułów i walczymy i 3.

4

Powtórzę się.
Nie ma o czym mówić. Gość który nie zdążył wypalić fajka na emeryturze, banda dzieciaków, niechciany Holender, sprzedawany w zeszłym sezonie Brazol i drewniany Polak rodak. Uważam że wynik i tak mega ponad stan. Niemniej żałuję w członek:(

5

@BORO_12 ale w żeńskiej drużynie?
Bo Baba, nie? he he

0

@Danny Gaucho coś im się nie zgrało ewidentnie.

1

@mekston na transfermarkt nie ma. ciekawe. Przypomnij date.

0

@Encore lubię liczby, nie zarywam już nocek na NBA bo już mi się nie chce, ale muszę przyznać że każdego dnia po jego meczu z wypiekami na twarzy sprawdzam jego liczby. Gość jest niesamowity.

0

@Krzysztof1987 DPS - dom pomocy społecznej

0

@July_6_BcN szkoda. Niestety wszędzie się znajdzie takie bydle.

5

@Bzyczekk „pierdolnięcie w płuco” lizakiem.
Ech Bzyczku:) kiedyś skończysz szkołę i zapalisz gdzieś w bramie prawdziwego papierosa, wtedy odróżnisz;)

Sorry, musiałem:)

0

@July_6_BcN dzisiaj kamery itd więc chyba ciężej kogoś udupić „za nic”.

0

@Huck na stadionie. Pozdrawiam:)

0

@July_6_BcN a ja dobrze wspominam:) szybko poszło:) a niedawno minie 20 lat:D

2

@July_6_BcN @comtedurgell potężny ośrodek nauki jazdy:)
@Doren01 różni ludzie tam żyli/żyją. Nie wszyscy były milono grzeczni.
@tribo nie uważam żebym był upoważniony do takich rzeczy.

0

@July_6_BcN owszem. Ty również?:)

0

@tribo no ja myślę, Bródno daje radę;)

2

@tribo kolego, ale od Bródna to Ty się odpierwiastkuj:)

0

@Blantozaur zakładam, że rodzice nie są ani bezdomni, ani nie są Twoimi sąsiadami. Nie liczy się:)

1

@Ojciec5tkidzieci kariera w polityce przed Tobą:D

0

@PatrykBarca @Zoker pisze o Alvarezie jako transferze nierealnym. Z tego co czytam - w naszej kasie pusto - to nie stać nas na nikogo.
Ja bym chciał człowieka który będzie zapierdalał na tej pozycji i widzę tam Alvareza albo Martineza (tak, z Interu).
Z drugiej strony chciałbym kogoś kto jednak będzie stał w polu karnym/operował przy polu karnym i przepraszam za słowo, ale napierdalał gole jak z karabinu - takim wydaje się właśnie Gyokeres.
Z trzeciej strony, szkoda że miewa urazy - ale podoba mi się Guirassy. Szybki, piłka mu nie przeszkadza, strzał, głowa, podcinka. Ma to coś.
Mamy jeszcze Osimhena, ciekawe co z Davidem.
Panowie jest w kim wybierać, pytanie jaki profil preferuje pan trener i ile mamy kasy. Bo nazwiskami możemy sobie rzucać jak pismaki.

6

@Tasde jeden dostał auta od bezdomnego a drugi mieszkanie od sąsiada.
Niech rzuci kamieniem ten, który nie dostał nigdy mieszkania od sąsiada albo auta od bezdomnego. No kaman.

3

@KacperVEB gość to może zrobić pranie po meczu. he he
rozumiesz? że landry
he he

0

@MesQueUnClub_87 Liga Narodów - ktoś powie to tylko liga C, ale w tejże lidze C Gyokeres 9 goli i 5 asyst, a z kolei Isak 4 gole i asysta.
(nie sprawdzałem, który ile meczów zagrał).

8

@CurryTheGoat30 LewanGooooooooolski!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?