0

@derus też tak pomyślałem. Bezczelne gugle:)

11

Przypominam że dzisiaj o 20:00 rusza Puchar Narodów Afryki.
Na dzień dobry gospodarz Maroko podejmie reprezentacje Dembelów - czyli Komary. Czy tam Komory. Nieważne.

Turniej na platformie MEGOGO.

Wpisałem sobie w googla gdzie transmisje a tam, wydaje mi się, nieco rasistowska odpowiedź AI googla - „Już w niedzielę rusza jeden z najbardziej kolorowych turniejów piłkarskich na świecie, czyli Puchar Narodów Afryki.”

Zgłosiłem od razu.

0

Nie oglądałem meczu, więc czytając labambe nie wiem o co chodzi. Postanowiłem więc zrobić to co spora grupa osób tutaj - „wszedłem na stronę Realu poczytać co piszą”.

I okazuje się… że kibice tegoż klubu mają poczucie humoru:) nie no żartuje, znam kilka osób, które faktycznie (nie wiedzieć czemu) kibicują Realowi i mają poczucie humoru… no ale nie o tym.

Paczta komentarz:

„tylko tu głowa nie dojeżdża usuwanie zdj ? Trochę dziecinada, ale przyznam się jak miałem 14 lat też usunąłem zdjęcie na naszej klasie z ówczesną „dziewczyną” gdy zauważyłem że całuje się z Szymonem z 6C”

Zrobił mi dzień, a to dopiero po 10:)

1

@blakkudium grubo:)

2

@Arkon nie przekonasz mnie:) Słaba Copa America, średnie eliminacje do Mundialu, średnie sparingi. No nie i już:)

1

@Arkon nie no pare nazwisk jest, ale to wciaz mało moim zdaniem.

4

Bastoni pół boiska biegnie z piłką, idealne dogranie i Thuram pięknym strzałem na 1:0. 70 sekund od rozpoczęcia.

1

@Arkon problem w tym ze tam za dużo tych „gwiazdeczek” nie ma. Tam poważny poziom to trzyma nasz Raph.

0

@Arkon to prawda. Póki co marniutko, do tego nie wiadomo co z Musialą. No ale lubię lubię. Gnabry, Sane, do tego nic sobie nie robi z przeskoku z U21 na „dorosła” kadrę Woltemade. Może coś z tego będzie:)

Co do Brazylii do odpuść póki co. Są cieniem samych siebie. I to już od lat.

Co do Afryki to będę trzymał kciuki za wiele drużyn:) Senegal piekielnie mocna jedenastka na papierze, WKS również ma kim straszyć. No i mamy Maroko chyba z jedenastką niewiele gorszą od tych topowych europejskich, mamy Egipt (o ile Salah się obudzi). Zobaczymy co pokaże Norwegia, jest jeszcze Algieria.

Naprawdę uważam że jest mnóstwo świetnych drużyn na tym turnieju.
Osobiście kciuki trzymam za naszych:) dalej Francja, Hiszpania no i USA, Maroko i inne nietypowe z Afryki:)

1

@Arkon ta! Jeszcze Portugalia!
Wierzę bo sympatyzuje z nimi od czasów Klinsmanna trenera:)

4

@kubix05 był klejony! Na całą długość korytarza w szkole:) kiedyś to było:)

1

@Arkon tak z głowy, to na pewno mac Allister, Romero, Simeone, Julian Alvarez i (był Lautaro, ale zmieniam) Enzo (dzięki @Dankho94isback )
Co do jedenastki to pewnie niewiele będzie się różniła.
Szanse na tytuł mają, pytanie jak się drabinka ułoży. Europa zawsze groźna - Francja, Hiszpania, Anglia, może Niemcy, a i Afryka może zaskoczyć. Silne drużyny.

0

@JanuszKorwinMikke żaden powrót w tym roku nie ucieszył mnie tak jak jego i Pogby.

1

@mrboom po 574 dniach w kadrze.

1

@Safrani nie ma przypadków, są znaki.
Ktoś Ci mówi, żebyś nie świętował w tym czasie…

0

@malypuzon dokładnie:)

6

Puchar krajów arabskich wygrywa Maroko, które w dogrywce pokonali Jordanie.

Po 90 minutach było to 2:2, a w dogrywce gola na wagę pucharu zdobył Hamdallah, legenda ligi arabskiej.

Maroko pojechało bez swoich gwiazd, a i tak mają tytuł.

1

@AssisMoreira nie oglądam ale śledzę cały turniej.
Arabia wysłała „wszystko co miała”, a i tak przegrali z Jordanią.
Która bądź co bądź świetnie sobie radzi. Maroko postraszone, chociaż wygrywa.

1

@Dari0G otóż to!
Chociaż z drugiej strony… jak dobije do setki występów w jednym klubie to też zaklaszczę.

3

Jako fan Tymka Puchacza muszę napisać tę ciekawostkę.

Od kiedy Tymek dołączył do Sabah Baku, jego nowy azerbejdżański zespół nie przegrał żadnego meczu.

Przed chwilą pokonali dotychczasowego lidera - Karabach Agdam i sami zostali liderem ligi. Czyli jak łatwo się domyślić… w polskim pojedynku w Azerbejdżanie Tymek Puchacz - Mateusz Kochalski 2:1.

Ciekawostka numer 2 - gola na wagę trzech punktów zdobył syn legendy Chelsea - Florenta Maloudy - Aaron.

Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
Wielkie brawa.

0

@Ryse
1. Valencia - Mallorca 1:1 / X-2,5
2. Oviedo - Celta 1:2 / 2+2,5
3. Levante - Sociedad 0:2 / 2-2,5
4. Osasuna - Alaves 2:1 / 1+2,5
5. Real - Sevilla 3:1 / 1+2,5
6. Girona - Atletico 1:2 / 2+2,5
7. Villareal - Barcelona 2:3 / 2+2,5
8. Elchce - Vallecano 0:2 / 2+2,5
9. Betis - Getafe 2:0 / 1+2,5
10. Bilbao - Espanyol 1:1 / X-2,5

0

@Bogan tryb życia jaki prowadził, taki prowadził, a i tak czarował:)
Najpiękniejszy piłkarz w historii:)

1

@Bogan ja dzięki niemu zwróciłem uwagę na Barcelonę i z nią zostałem, do dziś. To była dla mnie piękna Barcelona, ale i piękna Holandia.
Może to być wyidealizowanie, nie twierdzę że nie, tym bardziej że byłem wtedy młodym siusiakiem, a i afery pozaboiskowe nie dochodziły do nas tak jak dziś.

0

Nie wierzę, w ani jedno słowo. Na Bambie pisali, że tylko Inter Miami i żadna inna drużyna.

0

@NeroTFP1 dlatego pomimo rekordów, liczb, tytułów on zawsze będzie daleko za Kluivertem, Eto, Henrym czy Villą.

0

@Colon jak się nie potrafi wykonywać to się nie wygrywa trofeów.

0

@Colon nie inaczej:)

0

@MichuZ44 Ale tam nie chodzi o fabułę, ot historia miłosna. Natomiast uważam, że koniecznie trzeba obejrzeć. Dla efektów 3D.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?