escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Riquelme i Quaresma nie grali w Barcelonie na miarę swoich możliwości...
1
Musiał mu zajść za skórę, bo nawet eksplozja gry S.Roberto nie sprawiła chyba,że tak często Enrique pomija Vidala.
A co gorsza na lewej może grać Alba, Digne i Mathieu (właściwie nie dam sobie ręki uciąć czy na siłę nie można by wypchnąć tam Umtitiego) a na prawej poza Roberto w wypadku nieobecności Vidala nie ma nikogo...
2
*miejmy nadzieję
0
Oczywiście wiem "jak nie wiesz to się nie odzywaj"..:) Tak więc nie wiem, ale wydaje mi się, że to co w wielu innych krajach europejskich. Zawodników uprawnionych do gry w jednym klubie z poza UE może być tylko 3.
2
No mnie to już długo nurtuje, aż musiałem zapytać:)
Dzięki:)
6
Z innej beczek (sorry jeśli już ktoś pytał)
Ciągle po czterech strzelonych golach widzę nazwę POKER.
Idąc nazewnictwem z kart, 4 sztuki to kareta... jak to jest? Może mi ktoś wytłumaczyć? Grając trochę w Texas Holdem razi mnie ta nazwa:)
0
Trzeba strzelać z dystansu, a nie wejść do bramki i wejść do bramki. Ciągle to samo...
0
I pójdzie kontra jak przed chwilą, która podetnie skrzydła chłopakom. Coś tam się dzieje...:/
0
Po nim widać najbardziej, to chyba zrozumiałe, czy niezbyt?
0
Dzisiaj jest jeden jutro drugi... Wczoraj był CR dzisiaj nie było Messiego, dla mnie osobiście Messiego niestety już nie ma kilka dobrych meczów. Chłopaki grają w 10..:/
1
Skoro Cię "biali" nie interesują to po co te porównania?
0
Jeszcze niejedną suszę przeżyjemy:)
0
Od Niego się zaczęło:)
0
Masz jakieś namiary gdzie można kupić? Ja również jestem w tym czasie w Barcelonie.
0
Panowie, w Hiszpanii to atak jest tylko na papierze:)
Wysunięty Fabs a na skrzydłach kłopot bogactwa:)
0
Barcy* i "...żeby coś takiego miało miejsce"
Przepraszam.
0
Oby Barcelona się zakwalifikowała, ale nawet gdyby nie, to po co takie gadanie?
Rozumiem, że są różni ludzie, ale ktokolwiek by nie zagrał w finale z najmocniejszych drużyn czy to Bayern, czy Real, City.. w każdej są ludzie, którzy mogliby nie zagrać czy to w finale czy w pierwszych meczach Copa America. Ja jako nie tylko kibic barcy, ale również dobrego futbolu, nie chciałbym, że coś takiego miało miejsce:/
0
Więcej szczęścia niż rozumu chciałoby się rzec...:) Ale ono sprzyja lepszym. Do dzieła!!:)
0
Jaja to tylko Toure:)
0
To chyba coś innego, czy nie? Martwi mnie co się dzieje w tej drużynie. Jest mega potencjał, którego już dawno nie widać. Skoro nie grają przeciw trenerowi, chociaż z tym to trochę popłynąłem, takie rzeczy to raczej tylko w naszej ekstraklapie, to co? Nie ma już ambicji, chęci czy faktycznie liczy się już tylko mundial...?
0
To nie tylko Barcy, myśle że wszystkich, ale z racji, że bywam głównie tu to tutaj to widzę najczęściej:) Z wiekiem zrozumieją:)
0
ale jestes super gość. Juz mi lepiej wiedząc ze po prostu zrobilbys to gdyby byly apteki czynne:)
0
Neuer, Varane, Bale, Costa, David Luiz, Hazard no i nie wiem kogo by tu jeszcze można kupić. A!! Na ławke oczywiście Pep w trójkącie z Kloppem i Simeone, ale by było co?
A może po prostu kupcie sobie Championship Managera i wiecie co? To Wy będziecie trenerami Barcelony i stworzycie sobie 11 marzeń, spoko co?:)
Pewnie nie przestaniecie wypisywać kogo byście chętnie kupili pod każdym newsem na temat transferów co..?:/
0
A co mial mowic Pep? Spinamy sie na kazdy mecz, wazne sa najblizsze 3 pkt z kim bysmy nie grali... bla bla bla... a nagle w lidze wchodzi 3 czy więcej gości z rezerw, nawet nie z lawki, z rezerw... To ze ktos cos napisal/powiedzial nie znaczy ze tak jest... Adriano:)
0
Właśnie o tym mówiłem:)
0
Przełożyli kolejkę ze względu na LM.
7
człowieku mogą teraz obrywac i po 0:6 z Burussia, Augsburgiem i całą ręsztą brunschwików. Mają mistrza na kilka ładnych kolejek przed końcem, nie mają żadnego ciśnienia w lidze, oszczedzają siły na LM i trudno im się dziwić. Dziwią mnie trenerzy którzy mówią, że Pep nie powinien wystawiać takich rezerw w lidze. Ciekawe jakby oni się zachowali na jego miejscu. Pewnie chcieli by eksploatować organizmy zawodników z pierwszej drużyny w meczach o nic. Spoko...
2
Jak dla mnie w tydzień przegraliśmy na 3 frontach... przegrać z takim Atletico to nie wstyd, przegrać z Realem ... też nie wstyd, ale z Granadą?? Śmierdzi mi to czymś w szatni... może chcą się pozbyć Taty?
0
Tyle, że Etoo zasuwał na boisku. Jak sam kiedyś powiedział "żeby żyć jak biały muszę zapier... jak czarny".
0
wiem ze to nie na temat, ale wlasnie od jego czasów jestem fanem Barcy:) mój idol!:) Patrick!:)