0

@NeroTFP1, taktyczny.

1

Piłka nożna to gra błędów i nie ma co umniejszać białym tego zwycięstwa. Równie dobrze Cebula też mógł nie faulować i też by karnego nie było.

0

Nie mogę ich oglądać. Za dużo nerwów.

1

Ederson, why????

1

Ćwiąki czyta la bambę i się uruchomił nagle po brameczce Bubu.

0

Fodenik całe szczęście, że wlazłeś butem w pole karne.

5

Czy Haaland też Wam przypomina Bubu z Dragon Ball?

2

Jestem ciekaw czy Dembele oszalał tak tylko na chwilę czy już na stałe.

0

Na City jeszcze kilka dni temu kurs 2.2 a teraz 1.9.

0

Jak się zapatrujecie na współpracę Tusk-Brzózka?

0

@FCB24, zgadzam się. W meczu z Atletico grał szefa. Trzeba obiektywnie przyznać, że jak dalej się będzie tak rozwijał to biali będą mieli stopera na lata (o ile nie pójdzie siedzieć do kicia).

1

@Kidd, podbijam.

3

0

Zalewski musisz.

1

@BorzyKrzys, kocham ten utwór.

0

@PatrykBarca, i lekarze do Ciebie będą sami dzwonić.

2

Można chaty stawiać, że dziś Inter pokona Fiorentine po ostatnim blamażu.

0

@ViscaelBarca2007, miejmy nadzieję, że Robert mówi to również Yamalowi w cztery oczy.

0

@TheNekro94, to całkiem znany kanał na YT, tzw. Ator ;)

0

@July_6_BcN, i tu jest pies pogrzebany. Mega wkurzające jest to kiedy ktoś zamiast powiedzieć coś wprost, to ochładza relację, a często gęsto po tym ghostuje.

0

@UriBoyka, u mnie zaczęło się to pojawiać notorycznie od jakiegoś czasu, a wcześniej baaaardzo sporadycznie.

0

Czy macie ostatnio problem z błędem "kurza twarz" korzystając z przeglądarki brave?

0

Twoje połączenie nie jest prywatne

Atakujący mogą próbować ukraść Twoje informacje z witryny www.fcbarca.com (na przykład hasła, wiadomości lub karty kredytowe). Dowiedz się więcej o tym ostrzeżeniu

net::ERR_CERT_COMMON_NAME_INVALID

Mieliście ten komunikat również próbując wejść na stronę?

0

Ależ byśmy mieli wczoraj genialne brameczki gdyby wszedł wolej Yamala, albo strzał Kounde po kosmicznej piętce Lamine. Oczywiście przy obu akcjach swoje paluchy maczał oczywiście Harry "Pedri" Potter.

5

Notatnikofi atakujo znuf.

0

@Bobo25, czegoś tak takiego obecnie nie ma, więc na kogo głosować?

7

8 dni oczekiwania na Flickswagen. O zgrozo.

0

@Kitek1640, obrzydliwy klub to i obrzydliwi kibicie, nie ma co się dziwić.

1

Pedri to piękny jest piłkarz.

0

Dani Olmo daje ostatnio kapitalne zmiany, nawet jeśli ma grać takiego zadaniowca jak dziś. Wielka szkoda, że ma takie problemy ze zdrowiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?