esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie podoba mi się to granie na 1:0 znowu. W końcu to będzie miało swoje konsekwencje. Trzeba szukać drugiego gola.
0
Ufff. Trochę farta bo od poprzeczki, ale pięknie Olminator. Vamos.
0
Dobra. Jedziemy po 3 pkt w drugiej połowie. Vamos drużyna.
0
@Rupert_Haubica, jak dla mnie obniżył loty dopiero od 2 meczów.
0
@Gaucho, miałem to pisać, ale Marc nie grał jakiś czas, więc dałbym mu jeszcze jakieś kilkanaście/kilkadziesiąt minut dla otuchy, a potem Frankie.
5
Ferran -> Lewy
Olmo -> Fermin
Tak bym to widział.
5
@Rupert_Haubica, nie. Po prostu wygląda od jakiegoś czasu jak niepasujący element do tej układanki.
1
Lewy niestety znowu nieobecny...
0
Trochę martwi, że gorzej ostatnio wyglądamy, niż wtedy kiedy regularnie gramy co 3/4 dni.
1
Xavineta drugi tydzień z rzędu póki co.
7
Czy sędzia zabrał ze soba dziś kartki? Przecież mnie zaraz krew jasna zaleje.
4
Drugi faul taktyczny znowu brak kartki...
1
Relevo: Flick zamierza skończyć z wymówkami w Barcelonie
Nasz Mister z rigczem.
0
Arsenal miał gonić LFC prawda... prawda?
0
Nieśmiertelny Dżarod Bołen.
1
@fart, czy masz dla nas lepszego kandydata? Nawrocki? Czaskowski?
0
@Encore, Xardas! Ciągle ten Xardas!
0
Ponad 50k na live u Mentzena. Czy go lubić czy nie to ma rozmach skurczysyn.
1
Trochę o nowym Gothiczku.
1
@Pazuzu, edge, brave.
0
@OzzyFCB, miej to na uwadze, że nie ważne w jakiej formie jest Real to bardzo często w LM zespół nawet od nich mocniejszy po prostu sra w gacie.
2
@marcin62, oglądam teraz KCD 2 na streamach i powoli żałuję, że sam nie poznaję tej historii, ale może kiedyś ruszę od KCD 1, więc pewnie i tak nic już nie będę pamiętał :)
1
Klasyk w finale LM to byłoby jedno z większych wydarzeń w piłce tego wieku moim zdaniem.
0
@Borneo, czy Casado kiedykolwiek był próbowany na PO?
32
Życzę nam przede wszystkim tego byśmy ten dwumecz z Benficą zagrali 180 minut w 11 bo wiemy, że to bywa różnie z nami...
1
@xvcWinterSoldier, śmieszne i tragiczne zarazem.
"przecież to jest nokaut" ;D
1
@BorzyKrzys, piłeś? Nie pisz ;D
0
@BorzyKrzys, Forza Inter ;)
2
@blakkudium, i całe kurła szczęście.
5
Jerzy Dudek: „Widziałem - bilety po dwie stówy, po 260, 360, 120… Od razu mówię, że to będzie bardzo przykre doświadczenie. Jak gram w legendach Realu to bilety są po 10 euro. W Liverpoolu - po 15-20 funtów”.
Dudek Jerzy sra na wieży gra w legendach rządowych? No czymejcie mnie.