1

Nie podoba mi się to granie na 1:0 znowu. W końcu to będzie miało swoje konsekwencje. Trzeba szukać drugiego gola.

0

Ufff. Trochę farta bo od poprzeczki, ale pięknie Olminator. Vamos.

0

Dobra. Jedziemy po 3 pkt w drugiej połowie. Vamos drużyna.

0

@Rupert_Haubica, jak dla mnie obniżył loty dopiero od 2 meczów.

0

@Gaucho, miałem to pisać, ale Marc nie grał jakiś czas, więc dałbym mu jeszcze jakieś kilkanaście/kilkadziesiąt minut dla otuchy, a potem Frankie.

5

Ferran -> Lewy
Olmo -> Fermin

Tak bym to widział.

5

@Rupert_Haubica, nie. Po prostu wygląda od jakiegoś czasu jak niepasujący element do tej układanki.

1

Lewy niestety znowu nieobecny...

0

Trochę martwi, że gorzej ostatnio wyglądamy, niż wtedy kiedy regularnie gramy co 3/4 dni.

1

Xavineta drugi tydzień z rzędu póki co.

7

Czy sędzia zabrał ze soba dziś kartki? Przecież mnie zaraz krew jasna zaleje.

4

Drugi faul taktyczny znowu brak kartki...

1

Relevo: Flick zamierza skończyć z wymówkami w Barcelonie

Nasz Mister z rigczem.

0

Arsenal miał gonić LFC prawda... prawda?

0

Nieśmiertelny Dżarod Bołen.

1

@fart, czy masz dla nas lepszego kandydata? Nawrocki? Czaskowski?

0

@Encore, Xardas! Ciągle ten Xardas!

0



Ponad 50k na live u Mentzena. Czy go lubić czy nie to ma rozmach skurczysyn.

1



Trochę o nowym Gothiczku.

1

@Pazuzu, edge, brave.

0

@OzzyFCB, miej to na uwadze, że nie ważne w jakiej formie jest Real to bardzo często w LM zespół nawet od nich mocniejszy po prostu sra w gacie.

2

@marcin62, oglądam teraz KCD 2 na streamach i powoli żałuję, że sam nie poznaję tej historii, ale może kiedyś ruszę od KCD 1, więc pewnie i tak nic już nie będę pamiętał :)

1

Klasyk w finale LM to byłoby jedno z większych wydarzeń w piłce tego wieku moim zdaniem.

0

@Borneo, czy Casado kiedykolwiek był próbowany na PO?

32

Życzę nam przede wszystkim tego byśmy ten dwumecz z Benficą zagrali 180 minut w 11 bo wiemy, że to bywa różnie z nami...

1

@xvcWinterSoldier, śmieszne i tragiczne zarazem.

"przecież to jest nokaut" ;D

1

@BorzyKrzys, piłeś? Nie pisz ;D

0

@BorzyKrzys, Forza Inter ;)

2

@blakkudium, i całe kurła szczęście.

5

Jerzy Dudek: „Widziałem - bilety po dwie stówy, po 260, 360, 120… Od razu mówię, że to będzie bardzo przykre doświadczenie. Jak gram w legendach Realu to bilety są po 10 euro. W Liverpoolu - po 15-20 funtów”.

Dudek Jerzy sra na wieży gra w legendach rządowych? No czymejcie mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?