0

Eh. Odwieczny rywal, ale szkoda gościa. Szykuje się długa przerwa.

0

Czy również każda transmisja PL Wam się zacina? Oczywiście oglądając legalnie ;)

0

Czy w Premier League nie ma technologii semi-auto offside? Sprawdzali liniami teraz gola Martinellego.

0

Ostropest plamisty – naturalny ratunek dla Twojej wątroby! ????

Ostropest plamisty to jedno z najskuteczniejszych ziół w ochronie i regeneracji wątroby. Znany od wieków w ziołolecznictwie, dziś cieszy się coraz większą popularnością dzięki swoim wszechstronnym właściwościom.

Jak działa?

Substancja aktywna, sylimaryna, nie tylko chroni komórki wątroby przed toksynami, ale także wspomaga ich odbudowę. Ostropest wspiera proces detoksykacji organizmu, a jego regularne stosowanie może pomóc w walce z problemami wątroby wynikającymi z niezdrowej diety, alkoholu czy stresu.


Chroni wątrobę przed toksynami (alkohol, leki, niezdrowa żywność).


Wspomaga regenerację komórek wątroby.


Wspiera procesy trawienne i odtruwanie organizmu.


Wzmacnia odporność i wspomaga naturalne procesy regeneracyjne.


Jakie substancje zawiera:

Sylimaryna (ok. 2-3%) – tak nazywany jest unikalny kompleks flawonolignanów składający się z sylibininy, izosylibiny, sylikrystyny, sylidianiny


Fitosterole (jak kampesterol, stigmasterol, beta-sitosterol)


Flawonoidy (kwercetyna, apigenina, luteolina, naringenina, eriodictiol taxifolina)


Olej (20-30%) zawierający takie kwasy jak linolowy, olejowy


Białka (25-30%)

Ktoś próbował regularnie zażywać?

0

@FC ŁĄKA, chat gpt:

Cześć! W przypadku meczów La Liga, ostateczne terminy spotkań (data i godzina) są często potwierdzane z około 2-4 tygodniowym wyprzedzeniem. Liga hiszpańska ogłasza te szczegóły po ustaleniu transmisji telewizyjnych oraz innych czynników logistycznych.

Jeśli masz bilety na grudniowy mecz Barcelony z Leganés, najprawdopodobniej dokładny termin zostanie potwierdzony pod koniec listopada lub na początku grudnia. Możesz śledzić oficjalną stronę klubu lub La Ligi, aby być na bieżąco z ogłoszeniami.

7

@marcin62, to dziewczyna Endricka?

0



A to ciekawe ;)

0

Jak dla mnie to nie jest czerwo dla Bruno. Żółta i nic więcej.

0

@Safrani, alkotubki i temat z nimi związany. Wszystko łączy się kropka po kropce. Ta inba jak widać miała swoje drugie dno.

4

@Culer9002, bardziej happy Zlatan to birthday.

4

Ale, że żadnego meczu Polskiej drużyny w otwartej tv to dramat.

3

U mnie jeszcze 0:0 :D

0

@NeroTFP1, taktyczny.

0

@NeroTFP1, piłkarz genialny, ale jednak z lwem to bym go sam na sam zamknął.

0

@Tasde, zobacz ostatnio mecz Lyon vs. Marseille 2 - 3

0

Kolejny przykład na przestrzeni tygodni gdzie zespół grający w osłabieniu przeważa szalę na swoją korzyść. Tym razem przypadek jeszcze doraźniejszy bo Juve robi plot twist na mega ciężkim terenie w Lipsku. Powinniśmy zdecydowanie bardziej postawić się Monaco, nawet grając w 10.

1

@tbas, szympansy nie są tak samo głośne.

0

@Stinger_, nie do końca. To jak w lidze teraz. Każdy punkcik/bramka się może liczyć.

0



Cuda cuda ogłaszają.

0

Niby kibicuję AV, ale Bayern tracąc dziś punkty tym bardziej będzie na musiku, żeby z nami wygrać...

0

@agaFCB, to tylko sport ;)

1

@macio_944, myślę, ze Kounde i tak będzie cisnął ;)

3

Ale Kiwior zesrany na wywiadzie. Ciekawe czym to spowodowane.

0

Kto wstawał przed telewizorem i składał pokłony kiedy było skandowane "Iniesta, Iniesta" w drugiej połowie?

0

@Roobo, dokładnie. Stempelek La Masia nie musi oznaczać regularnych szans w pierwszym zespole. Trzeba prezentować odpowiedni poziom.

1

Wynik spoko, gra też niczego sobie, ale w ciągu dalszym jednak martwi, że zmiennicy albo nie dają podobnej jakości, albo dopiero wracają po urazach. Oby kontuzje nas omijały bo zwyczajnie nie damy rady grać na takiej intensywności praktycznie cały czas co 3 dni. Hector Fort jednak na plusik. Oby częściej dostawał szanse.

0

@Worny, jest chemia w zespole, a to mega ważne.

3

"Łatwe zwycięstwo Barcelony okraszone dubletem Lewandowskiego" i Ferran na okładce. Same śmieszki pracują w @Redakcja

1



Z przymrużeniem oka ;) De Jong wychodząc dziś na boisko.

0

Jestem ciekaw jaka jest różnica w intensywności treningów między Flickiem a Xavim. Czy przeskok jest duży czy bardzo duży. Pytanie jak organizmy naszych zawodników zareagują w poszczególnych etapach sezonu na zmianę tej intensywności, a co za tym idzie czy/kiedy/jak długie będą przez to dołki formy całego zespołu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?