esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bereś i Walukiewicz na ławce. Świetnie.
0
@Szklaner, wygląda jak kosmita nie tylko na tym zdjęciu :D
2
@Firestone, tyż prowda.
2
@PatriBarca, Fermin pokazał w LM, że jeszcze sporo mu brakuje. No chyba, że wyszedł na ten mecz przemotywowany bo wyglądało to średnio w Jego wykonaniu.
8
Czysto sportowo Felix zjadł Ansu. Z bólem serca, ale trzeba odciąć pępowinę, sprzedać latem Ansu i wykupić João.
1
Wczoraj dwie bramki Lewego nas uratowały, ale to jak przegrał pojedynek fizyczny w 53:40 na prawdę nie wróży dobrze. Na C+ Online możecie zobaczyć jeszcze z odtworzenia.
0
@Veysel, z tym nierozegranym Vinim to bym poczekał. Może odpalić szybko (odpukać).
1
@tomek8756, w punkt. Bije od tego gościa gen zwycięzcy i pewność siebie. To jak spojrzał przed podaniem i zagrał ciasteczko do Lewego to sztos. Niby podstawowe rzemiosło piłkarskie, ale u nas tego ostatniego zagrania często brakowało.
7
@Sergio_Devils, w tej rundzie czy w następnej?
0
@LatajacyHolender, pierwsza połówka w wykonaniu RL9 baaardzo słaba, ale w drugiej pokazał pazur.
1
Trochę z innej beczki to Celta zagrała dziś świetne spotkanie nie licząc ostatnich minut. Trochę mi ich szkoda, no ale jednak futbol jest okrutny i dlatego tak piękny bo nieprzewidywalny. Vamos!
2
@Losiex, owszem dostał kilka okazji na dobre przyjęcie piłki, a słyszałem aż u siebie jak futbolówka się odbiła jak od deski. Oby ukąsił w drugiej połówce.
0
Niestety taktyka gdzie kilkoro ofensywnych graczy ustawionych jest w linii na na ok. 20 metrze czekając na przyspieszenie akcji i stworzenie sobie okazji klepką nie zawsze będzie wychodzić. Potrzebujemy wiatru na skrzydłach, a Rekin na razie nie błyszczy, a od Lewego znów piłka się odbija.
9
Poczekajmy do końca meczu z oceną.
0
Błąd Wojtka, ale technika uderzenia była świetna, a parabola lotu piłki również niecodzienna.
0
@Danielos8, ściągnąć z torrent z forum roja directa, ale tam wrzucają kilka-kilkanaście godzin po meczu dopiero. Proponuję zaopatrzyć się w VPN i wtedy problem z C+ online znika.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kiedyś był link na stronce direct do tego by dołączyć do fantasy ligi mistrzów, a teraz patrzę, że nie jestem w żadnej lidze. Można tam jeszcze dołączyć?
0
Słyszeliście w studio Polsatu zaraz po meczu Realu?
"Nie, nie proszę Państwa, te brawa nie z nagrania, to brawa na cześć Realu Madryt."
To jest ten mental, nie ważne jak wygląda cała reszta meczu.
0
Ale Musiala ma odejście na pierwszych metrach, ale przecież nie musial.
0
@Benz, przepisów nie znam dokładnie, ale sędziowie bardzo często na to patrzą. Ogarnij sobie jakieś statystyki jak często pokazywane są kartki w pierwszych minutach meczu, a jak w dalszej części meczu. Chodzi też o tzw. "ducha gry" i za miękki faul nie powinno być kartki w 40 s.
1
Reakcja Polaków na stanowisko Ukrainy w sprawie zboża.
https://streamable.com/go9exp
1
40 sekunda meczu i kartka. Dejcie spokój...
0
Nie wiem czy zauważyliście od kilku spotkań repetytywne próby przede wszystkim ze strony Lewego wiązań sznurowadeł i moim zdaniem jest to robione celowo by zmylić graczy rywali i szybko urwać się na pozycję. Robili to również inni nasi kopacze.
0
Felix po prostu musi tu zostać. To Jego miejsce na piłkarskiej ziemi.
0
Gavi do zmiany bo chłop chyba zapomniał, że ma kartkę :D
0
@Emhyr, wyśmiewaniem bym tego nie nazwał. To był ogromny zawód po prostu, ale takie stanowisko jakie piastuje Mister jest skazane na ciągłą presję, stres i ataki z każdej stron i Danzel powinien o tym doskonale wiedzieć. Chyba nie dojdziemy do porozumienia w tej kwestii :D
0
@Emhyr, z taką kadrą to realizm/jakość>populizm.
0
@Emhyr, jeśli chodzi o mnie to nie ma tu nic z obrażania. Po prostu trzeba tym piłkarzom pokazać, że celujemy wysoko. Zawodnicy na takim poziomie raczej nie powinni odczuwać presji po takich hipotetycznie wypowiedzianych słowach.
1
No to żeś Panie Szawi odkrył Amerykę. Z taką kadrą to ćwierćfinał/półfinał minimum...