1

Lewy złota piłka, nie ma co!

0

Jestem ciekaw jak będzie teraz wyglądać gra naszych Orzełków w ostatnich minutach. Obrona Cz-wy?

0

Ja się pytam czy na VAR-ze siedzą ślepi? Przecież od razu powinni mu powiedzieć, że to karny. Po co On tam musiał biec?

1

Robercik zapomniał jak się w to gra...

0

Krycha ma kartkę. Ściągać go i to już.

1

"Myślisz, że zawalą ten mecz? Myślę, że tak."

2

Jest i Wuja i Jego defenzwa i ofenzywa.

0

Grzesiu... Matko bosko...

0

Ale cwanie kradną czas. Oby tego nam nie brakło w tym meczu. O zgrozo.

0

Co Wyspiarz sobie wcześniej dwóch naszych nawinął to prawie 100 miał, ale mu piłka odskoczyła.

0

Krycha spóźniony? Stare, nie znałem :D

0

Janusze i Grażyny na trybunach już zapomnieli o blamażu w Kiszyniowie i skandują nazwisko każdego piłkarza. Brawo. Nic się nie stało.

1

Może Robercik po wywiadzie dla meczyków i tym zgrupowaniu wróci do Barcelony trochę odświeżony i przypomni sobie jak kiedyś grał w piłkę.

0

@MesQueUnClub96, nie widzę związku. Na profesjonalnym seniorskim poziomie jest podobna intensywność na każdej pozycji. Wiadomo, że wingerzey i zawodnicy ofensywni mają trochę inaczej, ale wiemy jak gra Jude i z jaką intensywnością, a mimo tego twardy jak skała dotychczas.

1

Mimika Leśnego Dziadka? Top.

1

@draxidox, jeśli ktoś kocha piłkę, nie mógł nie kochać stylu w jakim graliśmy w tamtym okresie. Masakra, miazga, futbol totalny. Jestem ciekaw co czuli zawodnicy rywali widząc piłkę krążącą wokół nich z prędkością światła.

0

@tbas, chuchać i dmuchać, aż się skończy sezon.

0

Joao Felix odpala w Barcelonie i rozkochuje nas swoją grą, a w przyszłym sezonie wraca Ansu. Co robimy mając na uwadze czysto hipotetycznie, że kasa na wykup Portugalczyka się znajdzie? Czy jest miejsce dla obydwóch u nas?

0

@MesQueUnClub96, ktoś tu ostatnio wrzucał staty Jude Bellingham za młodzieńczych lat i w ogóle chopocek nie był oszczędzany, a czy zaszkodziło mu to w karierze seniorskiej? Widzimy odpowiedź.

0

@LjakRoberciik, ja już od jakiegoś czasu "straciłem" cierpliwość, ale mam tak samo jak Ty.

4

Iñigo Martínez: Barcelona ma kadrę, żeby walczyć o wszystkie trofea, nie ma wymówek.

Co Ty na to Panie Szawi? Noł ekskjuzes?

77

Ile razy pisaliście jakiś komentarz (czasem dłuższy) po czym na końcu stwierdzaliście, że w sumie to to pierdo&*cie i kasujecie?

0

@FcPortoFan1999, będzie minimum 3, spokojnie.

2

@Sulimo, nie przegramy, daj spokój...

15



Oj Hermiona, jak ja bym Cię... zaprosił na kawę, lub na jakieś czary mary.

0

@LM10GOAT, jaka Ona (celowo z dużej litery) śliczna!

0

@pio92, póki co daj sobie spokój i poczekaj na ruch z Jej strony. Być może coś się stało, a być może po prostu olała i tyle. Nie zaprzątaj sobie tym głowy. Napisze to spoko, a jak nie to olej.

1

@KrystianR, trzymaj się jakoś. Na pewno kolega jest teraz w pięknym miejscu bez żadnych trosk i zmartwień, a z góry patrzy na Ciebie i mówi byś się nie martwił.

0

@AlexDark00, gdyby żaden "lekarz" nie mógł zaradzić na Twoje problemy, a pomoc znalazłbyś gdzieś indziej i dotyczyłoby to Ciebie osobiście troszkę zmieniłbyś nastawienie uważam ;)

0

@TR3YWAY, ojciec mojej byłej miał wypadek w kopalni, dostał rentę i miał wpisane chyba do 15kg noszenie, a potrafił sam dźwigać kanapy na plecach potem, choć to na pewno było obarczone ogromnym ryzykiem. Proponowałbym bratu poczytać o metodach holistycznych. Na prawdę na lekarzach świat się nie kończy. Trzymam kciuki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?