0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore Za 4 lata bedzie już biegał w Chinach. Tu u Niego nic nie ma. Stary Bronek dopóki będzie grał będzie mu na parkiecie pomagał i ciagnał młodego za uszy. @takisobiektos Liga szybko go zweryfikuje On jest po prostu za słaby na Nba. Tu średniaki będa go kasować, ale za to sprzedaż koszulek będzie ogromna. Marketingowo TOP sportowo FLOP.

3

Syn Bronka zadebiutował w Lidze Letniej. Zagrał tak jak wszyscy się spodziewali czyli słabiutko. Bieda w ataku i bieda w obronie.
Adonis Arms vs młody Bronek ;D


1

@mekston Tak tak tylko na dogrywki. ;)

3

@Faro Ja chętnie zobaczyłbym coś na wzór dogrywek w NHL przełożonych do dogrywek w turniejach piłki kopanej. W NHL gra się 5 na 5 a w dogrywce 4 na 4. Gra jest szybka i dynamiczna. W piłce powinno być podobnie i w dogrywce gra 9 na 9. Więcej miejsca do grania i szybsze rozstrzygnięcia.

2

@Encore Clark przez cała swoja karierę uzbiera tyle co Wemba ma w rok. ;D

1

@MOLESTA Ja bym wyróżnił tego Gulera niezły turniej zagrał.

1

@NeroTFP1 I wszyscy zadowoleni ;D

2

Gruby już szykuje formę na wakacje. Przegrał finały Nba i kwale do IO :D
antek zrobił z dupy Słoweńców Jesień Średniowiecza. ;D


5

Szacunek do Turasów bo walczyli i za to wielkie brawa. Niewiele zabrakło sytuacje mieli. I teraz jak porównać te dwa ćwierćfinały to Niebo a ziemia. Holendry/Turasy to było meczycho w porównaniu do tych pastuchów z Wysp.

0

@lukaszbrk No zobaczymy co mecz się ślizgaja i moga wyśligać wygrana. To tylko piłka. ;)

8

ależ teraz była piłka meczowa Turasów.

7

ale tu będa jaja jak Kuman wygra Ełro.

1

ależ Turasy robia atmosferę na trybunach. No i to jest meczyk.

7

@vangoor Zdecydowanie Kebab. Narkotyki sa złe.

0

Oby tradycji stało się zadość i w karnych angole do domu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DragonxNF Szczelam: Wenicjusz Złota Wara?

4

Ćwierćfinał ME i to jest najlepsze podsumowanie tej padaki.
https://x.com/TrollFootball/status/1809635305328164966/photo/1

0

@Destroyer_of_Worlds Podobno siostra, ale u tych kacapów to chu..j. wie. xD

1

Putincewa za mocna.

3

Bieda okropna bieda na tym boisku. Pachnie nudna II połowa i jeszcze nudniejsza dogrywka.

0

@adamek20151 Nigdy połamańca Embiida nie wystawię do pierwszej 5. Gość tylko z ławki podobnie temat z Leonardem. Zastanawiam się nad Edwardsem, ale Jrue jest lepszym obrońca a przy jałowym Bronku w obronie ktoś musi tyrać w pomalowany do tego ogromne doświadczenie Holidaya. ;)
Uważam, że cały sztab trenerski postawi na doświadczona pierwsza 5. żadnych kombinacji alpejskich drużyna musi mocno wejść w turniej i jak najszybciej wskoczyć na najwyższe obroty.

2

@Encore JT jeszcze świętuje i nie ma go w hotelu. ;)
@FcPortoFan1999 Embiid jest znakomitym koszykarzem, ale czy Elyta? dobre pytanie ;)
@NeroTFP1 To również ciekaw pytanie bo to jest tylu kozaków, że w zasadzie każdy mecz to zupełnie inna 5. ;D
Davis, Bronek, KD, Stefan, Holiday ale to również będzie zależało od przeciwnika bo inaczej wyjda na wysoka Francję a co innego na small ball. ;)

6

Elyta się zjeżdza do Las Vegas ;D
absolutny Top Topów.
Stefan Stefaniutki, KD, Kawhai, Davis, Embiid, Haliburton, Bam, Holiday, Edwards, Bronek, D-Book.
Wyglada to potężnie.


1

@Popitek12 Tak ;D

2

@zodiak_10 Kurcze a chłopak ma dopiero 16 lat.

4

Polska chyba właśnie tak powinna rozgrywać turnieje. Czyli Żelazna gra w obronie i na Chaos z przodu i może się uda. Chaos z przodu już mamy problem w tym, że nie mamy żelaznej obrony.

1

@Tasde Jestem przekonany, że Mapet nie jest w ogóle brany pod uwagę jak top 3 ZP.

7

No wszystko układa się pod rewanż za mistrzostwa świata i finał Ełro argentyna - Francja. ale patrzac na to co żabojady graja to Messi po raz kolejny przejedzie się po Mapecie w finale + genialny Dibu w bramce można stawiać domy na zwycięstwo albiceletses. Nie ma mocnego na GOTa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?