fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ShawnC a to pzypadkiem nie było tak, że Ona go zdradziła i ten się o tym wszystkim dowiedział? to nie tak to było?
1
@Kgorecki2500 a taki dobry chłopak, na dzielnicy nisko się kłania i dzien dobry na klatkach mówił, staruszki przez pasy przeprowadzał. Dajcie spokój co te pieniadze robia z człowieka.
1
@Who_you_mam Bo to może zwykły sezonowiec był ;D
Trzeba mówić jak jest a w tej chwili jesteśmy zwykłym pośmiewiskiem na boisku i jesli chodzi o kwestie zarzadzania. No taka prawda. ;D
2
@norbi77 Klub mem.
4
@Lionel_Messi10 argentyna vs Kolumbiana tak to widze w finvle i oczywscie Leo i jego banda wygrywaja ten puchar. ;)
0
@tadzik447 To się nigdy nie stanie. NIGDY ;D
@Rust_Cohle No niech mu się wiedzie ;)
3
Nowy bramkarz Legii Warszawa
Powodzonka Marcel!!!
(L)
10
@Firestone No cóż jaka organizacja taki dyrektor sportowy.
1
@barcelonaLM Właśnie sobie czytałem o tym Huraganie i dowiedziałem się, że kilka godzin temu zmiótł z planszy pewna wysepkę. Jego siła jest przepotężna. Teraz na jego drodze jest Jamajka.
0
@Qlewer Nie tyle boli co raczej bawi ;D
2
@TaleOfUs Oby jednak nie ;)
10
Lapcio długo mamy jeszcze czekać na Fisiado tego Pana?
3
!!!OJO!!!
Bombazo. Kriszczianek zalany łzami po wczorajszym spotkaniu przyznał w strefie medialnej, że to UWaGa - To bez watpienia moje ostatnie ME!!!!
I masz babo placek stało się. Także koniec wspaniałego kawalera. Potwora wśród potworów.
Na koniec ze łzami w oczach powiedział: "To jest nasze życie. Byłem smutny, a teraz jestem bardzo szczęśliwy. To właśnie daje futbol".
Wielki Delfin z Mentalem.
2
te łzy Kriszczianka warte sa fortunę.
1
U arabów by wpadło a tak.... mamy płacz pięknego xD
6
@Rust_Cohle Powiem szczerze, że szykuje się bardzo niespokojny czas u żabojadów. Ulice w Paryżu zapłoną.
1
@Piotr,1985 Wypisz wymluj drugi Bombele
1
@jacobFCB To w takim razie zdrówka jak najwicej.
0
@zadafcb Ciekawe kto byłby chętny na zakup organizacji. Lubię Wyca, ale czasami odnosiłem wrażenie, że był zbyt oszczędny w wydawaniu/wzmacnianiu drużyny.
1
@zadafcb Pięknie ;D
Należy mu się za to wszystko co robi. ;D
0
@Borry Na to wygląda choć niejednokrotnie podkreślał, że chce wygrywać a Cavs jednak tego mu nie zagwarantuja. Wschód rośnie i teraz On musi zdecydować czy kopanie się po czole w Ohio czy może szansa z Patem na wygranie Wschodu.
1
@kamil295 Do Heat pięknie by pasował Donovan Mitchell.
2
@Ojciec5tkidzieci Dzień sadu nadchodzi: Bunt maszyn
0
@Hosh No i tak w dużym skrocie wyglada ta Nasza polityka, która bardzo przypomina mi Polska kadrę w piłce kopanej. Co turniej sa "jakieś" oczekiwania, a po pierwszym meczu już wiadomo jak to się wszystko skończy.
3
@pluszek Kogo byśmy nie wybrali to efekt byłby dokładnie taki sam.
2
@kamil295 I teraz mamy ciekawa sytuację bo PG dostał ponad 200 w 4 lata i zobaczymy co Pat Riley zaproponuje Butlerowi. Bo Butler chce bardzo dużo to znaczy chce Maxa a liczy sobie już 34 Wiosen i tak potężny kontrakt może być problemem a pamietajmy że gość jest już po swoim Prime.
4
PG13 w 76
No pięknie rośnie nam Wschód
@BartqRKO @takisobiektos @Encore
1
@blakkudium Mnie zastanawia jedna rzecz, skoro to taki kozak to dlaczego nikt z wielkich w anglii po Niego nie rusza skoro to taki magik? ;D
4
@BartqRKO I teraz nie wiadomo co powiedzieć. Maja Jokera w prime, maja świetnego Jamala również w swoim najlepszym czasie i nie wiadomo co dalej. Oj coś czuję, że Denver zmarnuje najlepszy czas w swojej historii na zdobyć jeszcze kilku tytułów.
1
@michal26 No nie chwileczkę, żeby było jasne, ja do tego zbrodniarza nikogo nie porównuje. ;)
Co do tej Megalomanii czy populizmu to jednak każdy polityk znaczący "pragnie" aby jego kraj był Naj... pamiętam przemówienia mateuszka kłamczuszka jak pokazywał prezentację na których były przekłamania o tym jakim to jesteśmy zajebistym Państwem i szybko rośniemy tak szybko, że za chwilę wywalimy sufit i dotkniemy gwiazd. To był chyba okres w Pandemii. ;D
a przecież wszyscy wiemy, że kłamał. ;)
Ja to tak przyjmuje na chłopski rozum i nie znam sie tak bardzo na historii. ;)