1

@zadafcb
Tak jest!!!!!
Tak jest !!!!!!
;D

5

W Kalifornii dupy pękają ;D
Tak jest dziecinko ;D
Boston Celtics 18
Lakers 17

2

@Encore Zasłużył. W tegorocznych PO był wielki.

7

16 lat czekania... 16 długich lat.
Wracamy tam gdzie Nasze miejsce!!!!
Boston Celtics najlepsza organizacja w historii NBa. ❤❤❤
Yupi!!!!!!!

/photo/1

1

@zadafcb
Mamy to byczku!!!
Mamy to!!!!!
❤❤❤
;D

2

Taaaaakkkkkk!!!!! Taaaaakkkkkk!!!! Taaaaakkkkk!!!!
Nareszcie, nareszcie, nareszcie.... ;D

2

Let's go Celtics!!!
Let's go Celtics!!!
Let's go Celtics!!!
❤❤❤
18 nadchodzi wielkimi krokami... jeszcze 4 minuty.

1

@zadafcb Wart każdych pieniędzy. Czyste ZŁOTO
❤❤❤

1

Panowie przed Nami ostatnie 12 minut sezonu 23/24.
Let's go Celtics!!!

3

Pritchard!!!!
Tak jest dziecinko ;D

1

I zobaczcie jak Tatum wyglada gdy pcha wszystko pod kosz. No KOKS nie do zatrzymania. To ten uparł się na te cegły za 3 i koniec ;D

3

Wyborna gra w defensywie Celtów. Brawo Panowie

5

To będzie ten dzień
Let's go Celtics!!!!
❤❤❤

1

@betonito Czy to nie jest piękne? człowiek żyje dla takich chwil ;D

1

@betonito Tabelki, wyliczenia jednym słowem co się musi wydarzyć żeby... mój ulubiony moment każdego turnieju z udziałem Polaków. ;D

0

@TaleOfUs Jeśli chodzi o NHL to w finałach trzymam kciuki za Oilers choć szanse sa bliskie 0. ;)
Mecz nr 4 znakomity w wykonaniu Edmonton szkoda, że tak pózno sie obudzili.

1

@TaleOfUs Kurcze mocno w to wierzę, że dzisiaj zamykamy te finały i wreszcie się wyśpię ;D

1

@aspr1me Widziałbym to w formule Fame MMa i oczywiście w Pejper wiu.

6

@Faro Również Kuman jutro:
Gdyby tylko Gruby Laporta obdarzył Mnie takim zaufaniem jak Czawiego to dzisiaj bylibyśmy miszczami miszczóf.

0

@FcPortoFan1999 Ja na Twoim miejscu nastawiłbym budzik bliżej godz 5. ;)
Nie wykluczam dzisiaj nawet dogrywki.

3

@KamQiX Taki jest plan a rzeczywistość będzie taka:
Polska 0 pkt po 3 meczach ewentualnie max 1 pkt i jedziemy do domu. To znaczy piłkarzyki jada na wakacje i dalsza rywalizację w Euro ogladaja w TV.

1

@Culer9002 No zobaczymy ;)

1

@Encore Boston gra z Nocy z Wtorku na Srodę ;)
Edit dobrze, ja żle spojrzałem ;)

6

@MesQueUnClub96 Nie ma co wyciagać wniosków po jednym meczu/kolejce.

0

@lntrowertyk Chyba jednak Nawałka TOP.

1

@tomcias10 To szkoda, że Ronaldo nie widziałeś w Barcelonie. Ten Mekambe nie miał do niego podjazdu. Chłopak miał 19 lat i już był Fenomenalny.

0

Panowie i jak ta austria prezentuje się na tle potężnej Francji?

3

Coś czuje, że wieczorkiem wpadnie niespodzianka i austriacy zremisują 1-1.

1

@FcPortoFan1999 I wiesz co? ktoś tutaj przed rozpoczęciem turnieju pokazał taka ciekawa statystykę, że gdy Polacy nie przegrywaja pierwszego meczu turnieju to na 90% wychodza z grupy. W sytuacji gdy przegrywamy pierwszy mecz to na 100% nie wychodzimy z grupy. Statystyki dotyczyły oczywiście systemu gdzie dwie najlepsze drużyny w grupie przechodza dalej.

4

Polacy przegrali 1 mecz w grupie więc wchodzimy w najlepszy czas dla każdego kibica. Plan a zawiódł (tradycyjnie) więc przechodzimy do Planu B.
Tabelki, prawdopodobieństwa, całki, wyliczenia czyli jednym słowem co się musi wydarzyć żeby... xD
Najpiękniejszy moment każdego turnieju z udziałem Polaków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?