0

No i zrobił się mecz

0

Bang!! Bang!! Bang!!
Let's go Celtics!!!!

0

Let's go Celtics!!!!!

0

Brawo Boston!!!
Kawał dobrej koszykówki.

2

Holiday gość jest wart każdych pieniędzy, Jest wszędzie.

1

Boston wybornie w obronie. Oby tak dalej.

0

@czółkovsky No ktoś musi grać aby inni odpoczywali ;)

0

Stara dobra zasada:
Jak nie idzie za 3 to spróbujmy za 3 ;D

1

Krzysiek nie zagra w meczu nr 3 Finałów NBa.
Zatem przed Mavs ogromna szansa na zwycięstwo.

/photo/1

1

@escarabajo No właśnie ;)
a mi się marzy aby Tatum grał bardziej jak Jordan czyli agresywnie na kosz i rzut w półdystansie. ;)

0

@escarabajo No nie oczywiście, że nie porównuje tylko chodzi mi o to, ze Tatum nie jest i nigdy nie będzie nawet w 1/4 tak dobry jak Stefan. Fajnie, ze sobie ćwiczy ten rzut za 3 tylko niech On sie rozwija w innych elementach jak półdystans i gra w pomalowanym bo to u Niego nie istnieje. Wybrałem ten cytat MJ żeby pokazać, że oprócz rzucania cegieł sa też inne elementy w koszykówce. ;)
I boli mnie to bardzo jak widzę Grubego Doncicia, który ma wszystko. Boli mnie to...

2

@FcPortoFan1999 Wszystkiego co najlepsze!!
Zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka. 100 lat ;)

0

@Encore Nigdy tego nie zrozumiem. Chłopak z takim talentem, siła i atletyzmem powinien robić walec w pomalowanym jak Bronek czy KD. Tatum wybrał zabawę za 3. Nigdy tego nie zrozumiem.

2

Tatum ucz się od najlepszych...

"Nie chcę z rzucaniem za trzy przesadzać, ponieważ zabierałbym wtedy inne atuty ze swojej gry. Moja gra opiera się na wjazdach pod kosz, na rozrzucaniu piłki, na wsadach i tak dalej. Gdy masz mentalność skupioną na rzucaniu za trzy, to już tak często nie wjeżdżasz. Po prostu stoisz za linią trzech punktów i czekasz na to, aż ktoś Cię znajdzie. To nie jest moja mentalność i nie chcę takiej kreować, bo to zabiera inne elementy mojej gry."
Michael Jordan - The Greatness of all Time

1

@TheNekro94 Teraz już wiem dlaczego świecę w nocy. ;)

18

@Michael24 a nawet może przegrać także wszystko jest możliwe.

0

@escarabajo ale może Kriszczian miał słabszy dzień i strzelił tylko jedna bramkę ;)

0

@Herato Lichteinsztain?
Zasugerowałem się tym Kriszczianem, że szczelił bo On lubi szczelać Lichteinsztejnowi.

0

@Arden I może coś w tym jest bo od Korei ja nie kibicuje reprezentacji. Szkoda mojego czasu na tych partaczy a kopanie się po jajach to ja mam co sezon w Polskiej ekstraklapie i to mi wystarczy. Co turniej Polska jest w czołówce najgorzej grajacych ekip. To nie jest przypadek.

1

@NeroTFP1 W 2008 roku Boston Celtics wygrali tytuł.
To nie może być przypadek. ;D

1

@tomek8756 grubo zaśmiane ;D

1

@Arden No ja nie wierzę w nich i się nie jaram bo wiem jak będzie.

1

@Arden No niby tak a matematycznie to jest nawet szansa na 9pkt. Tylko problem w tym, że My co turniej robimy tabelki, wyliczenia, prawdopodobieństwa a koniec końców po 3 meczach śpiewamy:
Nic się nie stało.... albo już za cztery lata Polska będzie mistrzem Polski.
Ile razy te pseudo kopacze Nas kibiców rozczarowali i zawiedli?
Co turniej wychodzimy obsrani i liczymy, że może się uda? no nie nic się nie uda.

0

Genralnie to i tak nie ma znaczenia czy będzie Lewy czy nie. Mecz otwarcia, o wszystko i o honor i do domu na baciate.

1

@zadafcb a ja to się cieszę, że Lolki odrzuciły kandydaturę Sama Cassella. Bardzo go lubię i nie chciałbym go oglądać w tej organizacji. ;)
Co do Hurleya to moim zdaniem zobaczył jaki tam jest syf i podziękował. ;D
albo inaczej jak tylko się dowiedział jakie plany na przyszłośc maja Lakers to uśmiechnał się pod nosem i powiedział, że jednak NIE. ;D

1

@Arkon Jeśli chodzi o Barcelonę to dobry DP, ale nie wiem kogo. ;)
Co do Legii to Exposito do Nas nie trafi bo powiedział, że wybierze zespół spoza Ekstraklasy więc ten gościu odpada. bardzo przydałby się Napastnik i to dobry i gość na Lewa stronę bo tutaj mamy wielka dziurę. ;)

0

@Faro a dlaczego wrzutki miałyby zrezygnować?

1

@Comentateiro Dzięki!!! Mega radość ale to jeszcze nie koniec. ;)

2

Wróciła Polityka na la bamble i człowiek od razu wie, że żyje. ;)
Cisza wyborcza najgorsza

5

Po odejściu z Barcelony powiedział wyrażnie, że nigdy tu nie wróci jako trener. Więc nie wiem po co po raz kolejny wałkowany jest ten temat. Pep jak cos powie to tak ma być.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?