2

@Comentateiro a idż tam...

0

@Herato Oby Twoje słowa się spełniły. ;)

1

Można tego Liverpuszu nie lubić, ale kurcze no maja ten mental niesamowity. Nie zdziwię się jak w doliczonym strzela zwycieskieo gola. Marzy mi się tak walczaca Barcelona.

0

@Sulimo Oj tak ;D

1

@michal26 Jak najbardziej mało tego uważam, że w I rundzie będa 2 -3 pary do 7 spotkań. Tak mocno wyrównany jest Zachód. ;)

1

@Sulimo Nie ma sprawy. :)
Już mam gotowy avatar ;)

2

@Comentateiro Nie ma na to szans byczku. Legia idzie po tytuł.
Maszyna ruszyła ;)
(L) ❤❤❤

1

Trzymaj United trzymaj mocno!!!.
Liverpusz się krztusi. xD

1

@michal26 Oczywiście. Zachód będzie się bardzo przyjemnie ogladało. Tu walka będzie na całego. ;)

1

@michal26 Bedzie bardzo ciężko wskoczyć na 6 miejsce bo Suns zaczeli grać. No zobaczymy co się wydarzy. ;)

2

@takisobiektos @BartqRKO I tak to jest w życiu. Cięzko pracujesz za młodego aby spełnić swoje marzenia grajac z najlepszymi w najlepszej zawodowej lidze świata i w jednej chwili przez głupotę tracisz wszystko i ladujesz gdzieś na zadupiu. Ehhh...

0

@FcPortoFan1999 Otóż to.

0

@FcPortoFan1999 Może nie tyle łomot co godzina wychowawcza ;)

1

Szwagier do lata.

2

@Encore Dlatego uważam, że mocno spadnie w Drafcie.
@Danny Gaucho Nie zdarzyło się i dlatego jest taki duży Hype na to.

1

@Encore a mnie zastanawia kto zaryzykuje i podpisze z nim umowę. Problemy z sercem to nie sa żarty.

2

@marcin62 Mentzen... co wy tam Palicie?
Ja? Radomskie, ale jak Pan Major chce to Franz ma Kamele. ;D

1

@NeroTFP1 Wielkie brawa Stefan.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@BartqRKO Zgadza się jest ciasno i NYK musza się bić do końca (obecnie notuja 3 porazki z rzedu a dzisiaj graja z SacTown) coś czuje, że Brunson sam tego nie ugra. Nawet to Orlando może być za ciężkie do przejścia. No zobaczymy co się wydarzy ;)

1

@Encore @BartqRKO @takisobiektos a moim zdaniem w obliczu tak dużej straty to pierwsza runda max.

1

@takisobiektos To Miami to My bierzemy na miękko. ;)
to nie sa Heat z poprzedniego sezonu i to nie jest ten sam Butler. I runda i Miami na rybki. ;)
@Comentateiro Oby tylko zdrówko dopisało szczególnie u Krzyśka i będzie pięknie. ;)

5

60 zwyciestwo w sezonie.
Boston Celtics pokonali dzieciaki z OKC i tym samym zapewnili sobie najlepszy bilans w sezonie regularnym a co za tym idzie w ewentualnych finałach Celtowie będa mieli przewage własnego parkietu. ;)
Tak jest dziecinko. ;D
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

/photo/1

1

@zodiak_10 Szerokiej drogi i powodzonka ;)

4

Brawo Pogoń!!!!

1

@zadafcb Pewnie masz rację jeszcze 5-6 spotkań w regularnym do tego 2 mecze w Play -In i zobaczymy co sie wydarzy ;)
Natomiast Boston jest zbudowany pod tytuł i ten sezon to pokazuje. Idziemy bardzo mocno. Uważam, że na Wschodzie nie mamy się kogo się bać szczególnie, że w domu jesteśmy bardzo mocni na 35 gier tylko 3 porażki i wszystkie z ekipami z Zachodu (Denver, Lakers i Clippers) bardzo ciężko będzie ograć Celtów w 7 meczowej serii. ;)

0

@zadafcb Myślisz, że obecne 76 sa lepsze od Heat? (w Piatek obie ekipy zmierza się w bezpośrednim spotkaniu) bo moim zdaniem Miami jednak ciut lepsze i jesli Pacers się nie potkną to chyba trafimy na Embiida w I rundzie.

0

@FcPortoFan1999 Tutaj kluczowe wydaje się pytanie czy Embiid jest gotowy na 100%. Bo jesli jest to przy dobrych układach możecie ugrać te 6 miejsce bo Heat i Pacers maja jeszcze po 3 trudnych rywali a zostało 7 meczy do końca ;)

0

@FcPortoFan1999 Nie ma szans na to.

0

@FcPortoFan1999 76 Sa na bardzo dobrym miejscu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?