1

@BartqRKO Chyba wszystko wskazuje na to, że jednak trafimy na 76. Embiid dopiero wraca do grania i zakładam, że będa chcieli go oszczędzać a
co za tym idzie jeszcze coś przegracie po drodze. Pewnie dzisiaj OKC wygra. Heat i Indiana raczej nie spadna na 8 miejsce choć nie ukrywam, że z Miami byłaby szansa wyrównać rachunki już w I rundzie.

1

@Encore Rakiety pod Udoka niezle sie rozwijaja a nalezy zwrócić uwagę, że graja bez kontuzjowanego Senguna i wykręcili w Marcu świetny bilans. Ciagle sa w grze o Play iny. :)

0

@MesQueUnClub96 PO na Zachodzie zapowiadaja się wybornie.

1

@Rl9k1nG No nie, sporo zaniżyłeś przecież Mental cała karierę grał z "kontuzjom" także 82-85% jest jak najbardziej na miejscu.

0

@BorzyKrzys @tristan87 O widzę inteligencja La Bamblowa się wypowiedziała xD
Popcorn mam gotowy ;)
@Xaviball Mnie raczej śmieszy hipokryzja rzadzacych jednych i drugich. ;)
Jeszcze nie tak dawno machanie szabelka było OK, teraz jest BE. ;)

1

Komentarz usunięty

1

@FcPortoFan1999 Kurcze gdyby nie te potknięcia na Łksie, Puszczy i Koronie to z Jaga mecz o tytuł.

1

@HighestInTheRoom Oby tylko Korona im sie nie załaczyła. Bo w Kilecach również był 3-1 da Nas. ;)

1

@FcPortoFan1999
Jedziemy z baba Jaga. Króciutko.
;)

5

I o to chodzi.
Brawo Legia!!!
(L) ❤❤❤

1

Brawo Legia!!!
Walczymy Panowie walczymy!!
Brawo Kapusta.

1

@Dari0G Ten Pankov to zwykły placek jest

0

@Rust_Cohle tak jak napisałem bierzemy to na miękko ;)

0

@Sulimo :D
Nic na to nie poradzimy. Wy macie pecha i My mieliśmy w tym sezonie mnóstwo gwizdków z dupy na Nasza niekorzyść. Taki urok tej ligi. ;)

1

Brawo Stal!!! No i jest pięknie
a w następnej kolejce Leszek z Pogonia. ;D

2

@Amidamaru Czawi

1

@Encore Dokładnie i w tej chwili na Zachodzie TOP 11 ekip ma + bilans. Zachód jest bardzo mocny. Bedzie co ogladać. ;)

2

@Encore W I rundzie wszystkie pary na Zachodzie maja szansę na 7 meczowe serie, alez bedzie widowisko ;)

3

@MesQueUnClub96 Na chwilę obecna to nic nie znaczy. Zobaczymy co pokaże w PO ;)

1

Pan White wyjasnia Ptaszki z Nowego Orleanu ;D
Cichutko tam ;)


0

Widać, że Lewego jeszcze kadra trzyma xD

0

@MesQueUnClub96 Przykro mi ale Doncić nie ma szans na to. Joker to bierze. ;)

0

@FcPortoFan1999 To trzeba urlop zaplanować. Czuje, że bedzie się działo ;)

1

@Faro Coś czuje, że się dzisiaj zesramy z Las Palmas szczególnie po tych meczach kadry.

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze trochę i strach będzie wyjśc na ulicę bo wszędzie strzelaja ;D

1

@Konfederat Jeszcze trochę i cały świat zapłonie. Najpierw putler, Izrael a teraz strzelaja na wyspach. Co się dzieje z tym światem.

3

@NeroTFP1 Rakiety, GSW i Lakers. Walka o play in nabiera rumieńców. Ktoś odpadnie oby padło na Lakers ;)

1

@FcPortoFan1999 Także jest w czym wybierać ;)

1

@FcPortoFan1999 Może Brzęczek? ;)

4

Szwagier do lata. Brawo Niebiescy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?