fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
20 minut i czerwo dla aeku.
Jazda Legio!!!!
3
ależ ta piłka szuka Rajovicia. Mógł spokojnie skompletować Hat tricka w tym meczu.
2
ależ ten Winegret jest tragiczny. Strata idzie kontra i cyk brameczka.
1
Szkoda tej setki Rajovicia. Legia mogła sobie inaczej ułożyć mecz w II połowie, a tak znowu 3 obrońców i będzie grożnie w obronie.
1
@Criss18Barca To samo zauważyłem ;D
to jednak robak.
1
Nie wierzę jak to nie wpadlo Rajo chłopie no.
2
ależ Legia ciśnie. I tak ma być
Walczyć Legio!!!!
0
@szkudi7 Na 100% ;)
9
Legiaaaaaaaaa!!!!!
Rajo!!!!
jazda z NImi!!!!
1
@8stoichkov8 Wiem doskonale ale ciężko z tych obecnych nazwisk coś skleić aby się rymowało ;D
1
@KRISU77 Wiem, ale chciałem tak poukładać żeby się rymowało ;D
3
W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok, kibice na Legię jadą,
wtem nagle ktoś wstał, zaśpiewam ja Wam, o Legii mej ukochanej.
CeWuKaEs do Boju Legia Warszawa!!!!
Dwie bramki Szkurina, dwie bramki Nsame i Legia jest w 4 rundzie.
(L) ❤❤❤
0
@LeszekFCB On chce 1 mln Ełro za podpis. I chce grać gdzieś w Top 5 lig Ełropejskich. Ten chłopak byłby dobry rozwiazaniem, ale chyba nie stać nas na Niego. Może po sprzedaży Ziółkowskiego byłaby możliwość ale to kupa kasy do tego z tego co czytałem 600 tyś pensji.
5
@Comentateiro Przyjacielu z Poznania tutaj odpowiedz jest tylko jedna. Krótka i rzeczowa.
Tylko zwycięstwo, Hej Legio tylko zwycięstwo!!!
Jedziemy dzisiaj z tymi plackami od początku. ;)
10
Ofensywa transfera Legii Warszawa na pełnej.
Po podpisaniu Szymańskiego, następny w kolejce jest 20 letni Portugalczyk Henrique Arreiol. Chłopak występuje na pozycji nr 6 i reprezentował barwy Sportingu/Sportingu B. Umowa na 4 lata
Witamy w StoLicy przyjacielu!!!
(L)
@Arkon @FcPortoFan1999 @Hshdhrhdh @JanZagloba @Bartosz85@LeszekFCB
5
@Arden
Grzesiu Brałn a opcja rezerwowa Pan Maciak. Tych wyborów chyba nie trzeba uzasadniać.
Jedyny słuszny wybór dla dobra Polek i Polaków.
1
@Bocheno1 Baw sie dobrze ;)
0
@Arkon @directedbyfcb @Sulimo
Ktoś z tej dwójki Papszun, Siemieniec kiedyś trafi do Legii. Zobaczycie to jest więcej niż pewne. a ten kto nie trafi do Legii poprowadzi ekipę z Poznania. To jest przeznaczenie Marka i adriana aby prowadzić najlepsze kluby w Polsce.
3
I taka ciekawostka:
Kostka Rubika: Została wynaleziona w 1974 roku przez Erno Rubika i ma 43 252 003 274 489 856 000 różnych kombinacji ułożenia.
(43 tryliony 252 biliardy 3 biliony 274 miliardy 489 milionów 856 tysięcy).
5
@RivaldoVitorBorba Myślę, że to nie o tu chodzi. Tylko, że grupa chce być lojalna wobec Niego. Wiele osób to podkreśla, że Marek jest bardzo pomocnym i dobrym człowiekiem i co by o NIm nie mówić to Kapitan i jeden z najstarszych stażem zawodników Barcelony. Z szacunku do jego osoby tak postępuja.
Trzeba również mieć z tyłu głowy, żę skoro Szwagry tak postępuja z Kapitanem to w zasadzie moga zrobić z każdym piłkarzem Barcelony.
Pamiętacie jak próbowali wypchnać Franka przed przyjściem Flika?
0
@fc20barca Miłego dzioneczka ;)
Pozdrawiam serdecznie. ;)
0
@MaziFCB Swoja droga nie wiem czy ogladałeś studio przedmeczowe w C+ i tam mocno chwalili tego trenera Kogutów. Że to bardzo utalentowany trener, który wykonał kawał dobrej roboty chyba w Brenford jeśli się nie mylę. Tylko Panowie zastanawiali się czy sobie poradzi w wiekszym klubie z większymi nazwiskami. I trzeba powiedzieć, że do tej 70-75 minuty ten mecz rozgrywał genialnie. Paryż właściwie nie istniał.
3
Kilka moich spostrzeżeń po meczu o Super Puchar, które nikogo nie obchodza ale i tak napiszę.
Do momentu wejścia na murawę Fabiana Lucho rozgrywał mecz im. Pepa Głardioli. No nikt nie mógł wymyśleć takiej wyjściowej 11 jak Lucho. Gdzie wychodzi 4 ultra ofensywnych graczy osłabiajac II linię, która do wejścia wspomnianego Fabiana nie istniała. Po jego wejściu Paryż całkowicie zdominował Koguciki. I doprowadził do remisu. Kompromitacja Spurs prowadzac do 85 minuty zabrakło cwaniactwa jak Barcelonie z Interem na San Siro. To był wygrany mecz.
I ten Czilawert w bramce Psg. Na moje oko druga bramka to jego wina widzi, że piłka idzie w kozioł to położył się jak na plaży i muchy odgania ręka. No ludzie kochani kto to widział takie rzeczy?
ale wybronił karne i trzeba powiedzieć, że to będzie potężne wzmocnienie Paryża.
Kwicza na prawej stronie to nieporozumienie. Chłop kompletnie zagubiony.
Tyle ode mnie. Gratulacje Lucho wyszarpałeś ten puchar ;)
1
@mordini123 To nie sa brednie tylko prawda. Wisła Cupiała była budowana pod LM i w dzisiejszych czasach takei Zvezdy nie miałby nic do powiedzenia w dwumeczu z Krakusami. I tak jak słusznie napisał @bezalkoholowy ten zespół ogladało się znakomicie. Zespół z charakterem i zadziornością.
6
@Astad Gdyby jednak ktoś zapomniał to przypomnę:
Tym zespołem była Legia Warszawa.
I powiem więcej. Gdyby w dzisiejszych czasach grała Wisła Cupiała to śmiem twierdzić, że LM byłaby co rok przez 3 sezony. To była wielka Wisła.
5
@kundee a ludzie chodza spragnieni. Nie wstyd Ci łobuzie?
0
@FcPortoFan1999 Chyba, że Legia odpadnie w Eliminacjach to tego odpoczynku może być więcej.
1
@FcPortoFan1999 No ma kryzysowy, słaby mecz u siebie ze Śłedziami z Gdynii i pózniej ta koszmarna II połowa na Cyprze. Gdzie w I połowie Legia powinna strzelić co najmniej 2 bramki a póżniej w tych ekstremalnych warunkach zabrakło sił. Natomiast tak jak Edzio powiedział, że w tej chwili i przy tak obłożonym terminarzu to Oni w ogóle nie trenuja bo nie ma na to czasu. Po meczu odpoczynek, regeneracja i kolejny mecz. I tak aż do przerwy reprezentacyjnej gdzie będzie więcej czasu na treningi. Więc nie oczekujmy tu fajerwerków.
3
@JanZagloba @FcPortoFan1999 @Lanosss
Iordanescu w tej Legi jest ile? 2 miesiace? chłop grajac takim szrotem i tak robi wynik ponad stan. Bo gra sama w sobie jaka jest to każdy widzi. Zarząd obiecał mu wzmocnienia a tu tych wzmocnień nie ma. Mam tylko nadzieję, że z takim bagażem bałaganu i syfu wygra tytuł a jeśli nie to chociaż zrobi 2 miejsce pod koniec sezonu.
5
@zadafcb Będzie oglądane ;D
jestem tak wyposzczony, że nawet treningi obejrzę ;D