0

@FcPortoFan1999 Trzeba próbować ;)

0

@LambiPL a widziałeś może:
Niewidzialny człowiek, Uniwersum "Obecność" i może Dziedzictwo Hereditary

0

@FcPortoFan1999 ale to jest możliwe co pokazała Legia za Besnika Hasiego, który wprowadził Legie po raz drugi w Historii do LM eliminujac jakiegoś średniaka. Tak jak powiedziałem wcześniej 2 szanse to więcej niż jedna.

0

@FcPortoFan1999 @LukaszFan @Vegeta88 Równie dobrze możemy trafić na kogoś słabszego. Mamy dwie ekipy nawet jeśli jedna trafi kozaka drugiej może się po szczęści. Przykro mi ale My nie jesteśmy Belgradem, Praga czy Slovanem. Musimy poszukać szczęścia a właśnie 2 ekipy w El sa takim szczęściem. Krok po kroku i do przodu. Inaczej tego nie zrobimy.

3

Jak było każdy widział. Natomiast moje zdanie jest takie:
LM nie jest dla Nas w tym roku. Szkoda, ale to nie taki powinnismy mieć cel w perspektywie przyszłego sezonu. Priorytetem powinny być 2 a najlepiej 3 a szczęściem ogromnym będzie jeśli wszystkie 4 Polskie ekipy awansuja do rozgrywek Ligowych Ełropejskich Pucharów.
Ogrywajmy się, zarabiajmy i na pełnej wchodzimy w sezon 26/27, który będzie mega kluczowy dla Nas. Przypomnę 2 Polskie ekipy bija się w el. do LM. 2 ogromne szanse na to aby otworzyć bramy do tych elitarnych rozgrywek.
Głowa do góry i walczymy dalej.

1

@Kondziubarca a jeszcze rewanż maja u siebie.

0

@adamek20151 W przyszłym sezonie dwie Polskie ekipy walcza w El do LM także jest szansa i to ogromna.

13

Nie ma się co oszukiwać Crvena była faworytem. Poznaniaki mieli fajny moment, ale w ich grze brakuje madrości. Jest dużo niepotrzebnych, prostych strat. Wychodzi brak takiego cwaniactwa, doświadczenia. To co ma Zvezda. Spokój w graniu.

1

@Bernard777 z Belgijskim Genkiem.

1

@escarabajo Idzie lepsze ;)
Legia znowu będzie Wielka.

3

@szymek029 Spokojnie w przyszłym sezonie powalczymy. ;)

3

ależ na mocnym pressingu Zvezda.

2

@Lanosss Dobre, dobre, ale tam jest bład zwykła literówka bo powinno być polonia Warszawa. ;)

1

@Comentateiro Oczywiście, że kibica Legii co do tego nie powinno być żadnych wątpliwości. ;)

4

@gumaz Mój zestaw to spacer z pieskiem i woda niegazowana mineralna.

2

@Safrani Po likwidacji dwóch pierwszych postulatów jesteś zwolniony i Twój rzad również a ludzie w przypływie gniewu pala wszystko co im stanie na drodze.

0

@Lanosss Wiec co najlepsze. Dobry chłopak i Legia pozdrawia Darwina. ;)

0

@damian16161212
To może ja powiem w imieniu wszystkich. Z tym składem, z tym głodem sukcesów i z tym trenerem wygramy wszystko.

0

@Lanosss Bo tak mi sie wydaje, że on żyje tym sukcesem w Sportingu i na siłę próbuje powtórzyć to co wypracował w Portugalii. I może ma to jakiś sens no nie wiem ale daje mu szansę. Bo pierwsze wejście do United było słabiutkie ale biorę poprawkę na to, że wszedł z marszu w połowie sezonu bez przygotowania, bez wypracowanych schematów. Jestem bardzo ciekawy co się wydarzy.

1

@Lanosss a ja przekornie napiszę, że United będa Czarnym Koniem tego sezonu w Premier Lik.

3

@Frimpong Ciekawe skont mieli te piniendze na te wszystkie luksusy? pewnie ukradli a teraz suszom zemby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BorzyKrzys W prime to była piękna kobieta ;)

3

@kubix05 Nie przepadam za Nimi, ale Pani Kwaśniewska to był absolutny TOP. Żadna inna nie dorasta jej do pięt.

1

@Rifek Ten Tymiński to była niezła parodia. Człowiek znikąd w dodatku z teczka pełna pomysłów xD

19

@GeneralXavi I dlatego TVP powinno być zlikwidowane i zaorane.

0

@Trojanek23 Oczywiście że nie bo nie jestem tak odklejony, ale chciałbym mieć pewność, że mój głos został prawidłowo policzony.
@AlexDark00 ;)

1

@Trojanek23 No i dobrze każdy lubi co innego. Niech mu się wiedzie.

0

@RafiVeB No przynajmniej się pośmiejemy z tych rzadów tego pana. ;)
Dobre i to. ;)

2

@clyde albo myśli sobie jaka torebkę sobie kupię za Państwowe i jakie klawe życie przede Mna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?