fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mns21 To było raczej nieuniknione czytałem, że może podpisać z Hornets ;) Bulls szukają rozgrywającego i są TR bardzo zainteresowani pytanie tylko ile będzie chciał kasy.
0
@Arkon A ja właśnie bardzo się cieszyłem gdy Danny podpisał GH no, ale skończyło się jak się skończyło trudno mam nadzieję, że szybko wróci do formy z przed kontuzji bo to bardzo dobry grajek. On potrzebuje więcej pewności siebie i minut na parkiecie. No zobaczymy Danny nie tak dawno mówił w wywiadzie, że Gordon ostro zasuwa na treningach i już nie może się doczekać kiedy wróci na parkiet.
Wszystko wskazuje na to, że Lopez podpisze z Bucks a odpuszczą Brogdona.
0
@Mns21 Myślę, że poprzedni sezon zasadniczy pokazał, że nie tylko Bucks, ale i Rapki czy nawet 76 były dużo lepsze od Bostonu i gdyby nie kontuzja Oladipo to pewnie nawet Indiana była by wyżej. Plotki głoszą, że Capela nie dla Bostonu.
0
@Arkon Dajmy szansę Haywardowi gość jest po złamaniu to bardzo skomplikowana kontuzja i jeszcze trudniejszy powrót do formy. To prawda teraz Danny czyje ogień w dupie bo nie ma wysokiego i tu będzie problem trzeba teraz na nowo składać klocki. Swoją drogą Horford swoim odejściem bardzo zaskoczył Dannego i teraz jest nerwowe szukanie.
0
@Arkon Czy zmiana na gorsze? zobaczymy. Irving potrzebuje gwiazdy aby spokojnie robić swoje tak jak to było w Cavs. Ogromną róznicą jest doświadczenie w tej najważniejszej fazie sezonu czyli PO a to jest zdecydowanie po stronie Irvinga swoją drogą to jestem bardzo ciekawy co Kyrie pokaże w Nets gdzie sytuacja kadrowa może być podobna do tej z Bostonu. Durant i KL razem z Clipkach nawet gdyby to i tak razem zagrają dopiero nie w tym a kolejnym sezonie (kontuzja KD).
0
@Rewolucja123 A ja mam podobnie tylko Messi tego karnego strzela w finale CA ;).
0
@Michal1998 Kiedy wcześniej? Brew to jest All Star pełną gębą a za takich trzeba słono płacić. Pelikany zażyczyły sobie za niego Tatuma + Browna + jeszcze kogoś + picki czyli cała przyszłość organizacji za rok gry w Bostonie. A jak się nie uda? Tak jak teraz z Irvingiem? AL szuka nowego klubu i skończyło sie granie. Teraz trzeba składać klocki na nowo. To nie takie proste.
1
@Michal1998 Tylko po co mieli wydawać assety na gościa, który ich wyrucha po sezonie? mowa o AD on chiał iść do lolków więc po co marnować picki i wymiany? żeby po sezonie zostać z niczym tak jak z Irvingiem? to akurat dobry ruch. NBA to nie manager w kosza czy 2K19 tu trzeba spokojnie mierzyć siły na zamiary.
0
@Mns21 To jest bardzo bardzo dobra opcja tylko nie wiadomo jaką $ by chciał no i zasadnicze pytanie czy Julius jest zainteresowany Bostonem? jest jeszcze Kevon Looney z GSW.
0
@Mns21 Capela, ale nie jestem pewien czy to by się udało. Rakiety chcą nim handlować jest również wspomniany Kanter.
1
@Mns21 Lolki niech kompletują ławke bo tam nie ma kto grać ;)
0
@Grubson06 Jeszcze tylko wysokiego i będzie bardzo dobrze dużo mówi się o Kanterze, ale PTB również bardzo chcą go podpisać a PO miał bardzo dobre.
0
@Mns21 Jordan podobno będzie grał za minimum aby tylko zagrać z gwiazdami ;D
0
@student97r Co prawda to tylko ploteczka, ale KD i Leonard rozmawiali o wspólnej grze w Clipkach lub NYK.
EDIT: i przepraszam bo wczoraj wprowadziłem w błąd choć rękę bym dał sobie odciąć, że FA rozpocznie się o 23 w NDZ a jednak okienko będzie otwarte z NDZ na PN o północy ;) tak jak napisałeś wcześniej.
0
@student97r https://mobile.twitter.com/chrisgrenham/status/1145017404126302209?s=19
0
@Mns21 Również o tym czytałem, że nie czuł się komfortowo w Bostonie. No cóż teraz wszystko wskazuje na to, że zagra w innym klubie.
0
@student97r dokładnie podało to ESPN umowa ma zostać podpisana od razu po otwarciu okienka. Chociaż widzę, że na TT nie ma takiej informacji?
0
@Mns21 Kemba to genialny grajek, który jest w miarę "normalny" przynajmniej nie widziałem wpisów pt: że ziemia jest płaska jak twierdził Irving ;D teraz tylko dogadać wysokiego i cacy ;)
4
NBA: Kemba Walker będzie zawodnikiem Boston Celtics!! Yupiiii ;)
żródło: {Woj}
1
@Lord_Vader Nie ma sprawy ;)
2
@Lord_Vader http://probasket.pl/ i polecam nba.com
https://zkrainynba.com/
0
@student97r Kurcze właśnie szukałem tego artykułu o tym , że w tym roku FA rozpocznie się wcześniej. Mam nadzieję, że nic nie pomyliłem ;) wracając do Kemby grajek świetny, ale najlepsze pieniądze otrzyma właśnie od Charlotte. No zobaczymy.
0
@Arkon Wszystko wskazuje na to, że Hayward nigdzie się nie ruszy do końca sezonu. Danny już to zapowiedział więc trzeba cierpliwie czekać na najlepszą wersję GH. Roziera chcą Bulls, którzy proponuja więcej minut na parkiecie.
0
@student97r Rynek otwiera się w Niedzielę 30 Czerwca o 23 ;)
0
@zadafcb No moje gratulacje!!! akurat swoje Campy zaczynają Patriots ;) także kto wie może kolejny Polak w NFL? ;)
0
@Gaucho Valdek lubi mieć zabezpieczenie ;) i akurat wiekowych zawodników bardzo lubi ;)
1
@Gaucho Nadal jest temat Filipe Luísa jako rezerwowego więc może taki transfer z opcją "odkupienia" go za rozsądną cenę ma sens.
0
@NaFazieHitman Nie ma się też co dziwić bo szejk chce na tym zarobić. Więc to normalna sprawa.
0
@FCBurza Rakitić (31 lat) to zdecydowanie za mało i szejk na to nigdy nie pójdzie.
5
@wachaFCB Michał!!! bierz rower xD