0

@ddanioofcb 98/100

1

@Janiama Idzie ku lepszemu. Czas na dobrą zmianę ;)

0

@SuperGamon kurcze fajnie masz ;) meczyk o 22 ;) a u nas 3-00

0

@mmaciass @SuperGamon w czwartek o 3-00

0

@student97r Fakt Looney dzisiaj słabo, ale rotacja jest potrzebna zwłaszcza podczas finałów gdzie intensywność grania jest na najwyższym poziomie. Boogie oddychał już rękawami w końcówce. Rapki dzisiaj w 2 połowie bez energii moim zdaniem GSW byli do ogrania zabrakło spokoju w końcówce a tak mamy 1-1 i dwa bardzo ważne spotkania w Kalifornii. KD ma być gotowy na G4.

2

Finały NBA G2: Raptors - GSW 104-109. Boogie, Boogie i jeszcze raz Boogie to był jego wielki mecz. Sorry Jurassic Park, ale GSW grali dzisiaj bez KD, Klaya, Looneya i kompletnie tego nie potrafiliście wykorzystać i nawet Drake wam nie pomógł w ten sposób nie wygracie mistrzostwa i ta 3Q i run 18-0 dla GSW. Kolejne dwa spotkania w Oakland.

1

@QUNJ Ja się nie zgadzam w kwestii, że piłkarze pokroju Messiego itd są już przejedzeni wygranymi pucharami. Zobacz co się działo po Guardioli... przyszedł Lucho i triplete w drużynie potrzebny jest impuls do wygrywania. Coś nowego. Zobacz co się dzieje u Kloopa - kończy się sezon a on już ma plan kogo kupić do zespołu aby dał kolejny impuls dla pozostałych coś w stylu: "Panowie wygraliśmy ten puchar, ale nas interesują ten i ten i jazda". Po sukcesie potrzebny jest impuls do dalszego wygrywania. W Barcelonie od kilku lat jest wyciąganie wniosków nie ma impulsów jest ciągłe wyciąganie wniosków. A czas płynie dalej.

0

@mekston Słuszna uwaga. Wygrała z nami DRUŻYNA a nie podanie do Messiego i może coś się uda.... i się nie udało.

1

@jachuu9 Niestety nic dodać nic ująć...

3

@jachuu9 A ja uważam, że Liverpool ma charyzmatycznego i mądrego trenera, który swoje gwiazdy potrafi poukładać na boisku. A w Barcelonie co sezon wyciąga się wnioski za setki mln E.

1

@mauerinho Najważniejsze, żeby sobie w Barcelonie poradził. Reszta nie ma znaczenia.

0

@Wilczeq Stary zacznij budować swoją legendę. Weż zespół z 4-5 ligi i buduj potęgę. To najlepsza zabawa. A i satysfakcja większa jak wygrasz LM za kilka sezonów.

0

@Dawid_J Oglądałem jakiś czas temu i własnie sobie o nim przypomniałem i potwierdzam, że najlepiej się ogląda póżnym wieczorkiem przy zgaszonym świetle. Do tego fajny klimacik eksplorowanej jaskini :) Świetny film.

0

@zuang1995 A widziałeś może film ""Zejście"?

0

@Wilczeq NBA - Boston Celtics i NFL - New England Patriots  ;D najlepsi!

2

MAtS wracaj szybko do zdrowia i powodzenia w przyszłym sezonie.

0

@Arkon sweep dla GSW mają za dużo argumentów w stosunku do Raptors po za tym dłużej odpoczywali a to może mieć ogromne znaczenie.

1

@zadafcb No niestety Blues urwali mecz w TD Garden i wyrównali stan rywalizacji na 1-1 szkoda tej bramki w dogrywce, ale trzeba przyznać, że ekipa z St Louis zagrała bardzo dobre spotkanie. Gramy dalej.

0

@Encore widzę, że awansowałeś xD cierpliwość popłaca xD

0

@badej60 Oho, zaczyna się xD

0

@Wawrzyszewski A to jeszcze nie koniec ;)

0

@Commando Tylko pytanie jest na jak długo u nas zostanie? i jakie szopki z jego udziałem będziemy oglądać. Już zapomnieliście o tym?

0

@HiddenDevil Takie rzeczy tylko w Barcelonie. Oczywiście jeśli to prawda.

2

No to Pereza jasny ch*j strzeli jak nic - jakby Ney wrócił do Barcy xD

1

@Ibra9PSP ja ostatnio oglądałem serial "Terror" i polecam fajny klimacik.

0

@damiano996 I dlatego spokojnie poczekajmy na rozwój sytuacji jak wiemy dziennikarze coś pisać muszą, a że to szczególnie nudny okres więc takich rewelacji będzie mnóstwo. Spokojnie.

0

@MatiVEB25 Wielki Szort lub Wilk z Wall Street ;)

0

@SeeleyBooth Tym kimś pewnie jest PSG.

1

@kkbarca Stary Ty lepiej się skup na prowadzenia auta ;D

1

@sebasek99 No z Rocketem to może być problem bo podobno Thanos City jest nim poważnie zainteresowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?