fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ddanioofcb 98/100
1
@Janiama Idzie ku lepszemu. Czas na dobrą zmianę ;)
0
@SuperGamon kurcze fajnie masz ;) meczyk o 22 ;) a u nas 3-00
0
@mmaciass @SuperGamon w czwartek o 3-00
0
@student97r Fakt Looney dzisiaj słabo, ale rotacja jest potrzebna zwłaszcza podczas finałów gdzie intensywność grania jest na najwyższym poziomie. Boogie oddychał już rękawami w końcówce. Rapki dzisiaj w 2 połowie bez energii moim zdaniem GSW byli do ogrania zabrakło spokoju w końcówce a tak mamy 1-1 i dwa bardzo ważne spotkania w Kalifornii. KD ma być gotowy na G4.
2
Finały NBA G2: Raptors - GSW 104-109. Boogie, Boogie i jeszcze raz Boogie to był jego wielki mecz. Sorry Jurassic Park, ale GSW grali dzisiaj bez KD, Klaya, Looneya i kompletnie tego nie potrafiliście wykorzystać i nawet Drake wam nie pomógł w ten sposób nie wygracie mistrzostwa i ta 3Q i run 18-0 dla GSW. Kolejne dwa spotkania w Oakland.
1
@QUNJ Ja się nie zgadzam w kwestii, że piłkarze pokroju Messiego itd są już przejedzeni wygranymi pucharami. Zobacz co się działo po Guardioli... przyszedł Lucho i triplete w drużynie potrzebny jest impuls do wygrywania. Coś nowego. Zobacz co się dzieje u Kloopa - kończy się sezon a on już ma plan kogo kupić do zespołu aby dał kolejny impuls dla pozostałych coś w stylu: "Panowie wygraliśmy ten puchar, ale nas interesują ten i ten i jazda". Po sukcesie potrzebny jest impuls do dalszego wygrywania. W Barcelonie od kilku lat jest wyciąganie wniosków nie ma impulsów jest ciągłe wyciąganie wniosków. A czas płynie dalej.
0
@mekston Słuszna uwaga. Wygrała z nami DRUŻYNA a nie podanie do Messiego i może coś się uda.... i się nie udało.
1
@jachuu9 Niestety nic dodać nic ująć...
3
@jachuu9 A ja uważam, że Liverpool ma charyzmatycznego i mądrego trenera, który swoje gwiazdy potrafi poukładać na boisku. A w Barcelonie co sezon wyciąga się wnioski za setki mln E.
1
@mauerinho Najważniejsze, żeby sobie w Barcelonie poradził. Reszta nie ma znaczenia.
0
@Wilczeq Stary zacznij budować swoją legendę. Weż zespół z 4-5 ligi i buduj potęgę. To najlepsza zabawa. A i satysfakcja większa jak wygrasz LM za kilka sezonów.
0
@Dawid_J Oglądałem jakiś czas temu i własnie sobie o nim przypomniałem i potwierdzam, że najlepiej się ogląda póżnym wieczorkiem przy zgaszonym świetle. Do tego fajny klimacik eksplorowanej jaskini :) Świetny film.
0
@zuang1995 A widziałeś może film ""Zejście"?
0
@Wilczeq NBA - Boston Celtics i NFL - New England Patriots ;D najlepsi!
2
MAtS wracaj szybko do zdrowia i powodzenia w przyszłym sezonie.
0
@Arkon sweep dla GSW mają za dużo argumentów w stosunku do Raptors po za tym dłużej odpoczywali a to może mieć ogromne znaczenie.
1
@zadafcb No niestety Blues urwali mecz w TD Garden i wyrównali stan rywalizacji na 1-1 szkoda tej bramki w dogrywce, ale trzeba przyznać, że ekipa z St Louis zagrała bardzo dobre spotkanie. Gramy dalej.
0
@Encore widzę, że awansowałeś xD cierpliwość popłaca xD
0
@badej60 Oho, zaczyna się xD
0
@Wawrzyszewski A to jeszcze nie koniec ;)
0
@Commando Tylko pytanie jest na jak długo u nas zostanie? i jakie szopki z jego udziałem będziemy oglądać. Już zapomnieliście o tym?
0
@HiddenDevil Takie rzeczy tylko w Barcelonie. Oczywiście jeśli to prawda.
2
No to Pereza jasny ch*j strzeli jak nic - jakby Ney wrócił do Barcy xD
1
@Ibra9PSP ja ostatnio oglądałem serial "Terror" i polecam fajny klimacik.
0
@damiano996 I dlatego spokojnie poczekajmy na rozwój sytuacji jak wiemy dziennikarze coś pisać muszą, a że to szczególnie nudny okres więc takich rewelacji będzie mnóstwo. Spokojnie.
0
@MatiVEB25 Wielki Szort lub Wilk z Wall Street ;)
0
@SeeleyBooth Tym kimś pewnie jest PSG.
1
@kkbarca Stary Ty lepiej się skup na prowadzenia auta ;D
1
@sebasek99 No z Rocketem to może być problem bo podobno Thanos City jest nim poważnie zainteresowane.