fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Leoo94 Komentuje mieszkając w kraju gdzie dokładnie widzę jak wygląda propaganda władzy. Gdyby nie pakiety + to nie było by żadnego pisu taka jest prawda. Pis nie ma żadnego pomysłu na rozwój naszego kraju co pokazała choćby nieudolna próba"reformy sądownictwa", która jest tak bardzo potrzebna aby ukrócić patologię w Polskich sądach. I można tak wymieniać dalej a rozdawanie pieniędzy nigdy nie przyniosło nic dobrego.
4
@MarcinVeB4 typowe myślenie pisiorka "my wygrywamy zawsze nawet jak przegrywamy" ;D nawet mi Ciebie nie szkoda powodzenia.
5
@MarcinVeB4 strasznie podniecony jesteś tym pisem ciekawe jak będziesz przeżywał ich porażkę.
0
@barcelonaLM Pisiorki pewnie wygrać wygrają, ale bez koalicji długo nie porządzą.
1
A przed nami wybory do parlamentu jestem ciekawy jakimi pakietami $+ spróbuje nas kupić obecna władza. Tylko 3% przewagi to bardzo mało.
0
@krzychu1526 Tzn rekordem w Polsce bo są kraje Unii gdzie frekwencja wyborcza jest większa.
60
Murillo to jedyny zawodnik w lidze Hiszpańskiej, który zgarnął dublet.
0
@szymekbarca Ciągle przed oczami mam słowa przed rewanżowym spotkaniem z Live " wyciągnęliśmy wnioski po Romie.." tzn kto? trener, piłkarze czy może zarząd?. Wszyscy widzieliśmy ba więcej cały świat widział jak zostały wyciągnięte wnioski i oby tak dalej a będzie kolorowo.
1
@jedrek7000 K****a i teraz nie zasnę ;D
0
@Colon Tak masz rację tak własnie było i nie jestem pewien, ale chyba Luca Toni bardzo negatywnie oceniał prace z Holendrem o czy opowiadał w jakimś wywiadzie prasowym.
0
@pawelfcb2010 tak masz rację wygrał dublet a następne sezony to już jazda w dół.
0
@Colon już wiem to było w Bayernie ;D
0
A to przypadkiem nie było w Barcelonie przed El Clasico? coś mi się kojarzy.
2
@Kapitan hawk Cholo w Barcy? przynajmniej mielibyśmy trenera z jajami ;D
https://zapodaj.net/c632244227dc7.jpg.html
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Coutinho007 eh.... a dla Valdka "stabilizacja" to słowo klucz ;)
1
@Coutinho007 Znając pasję Valdka do futbolu to pewnie ustawiłby Tsubasę na bramce a Kojiro na prawą obronę.
9
3 sezon Rijkaarda to była katastrofa, 3 sezon Lucho to była katastrofa i 3 sezon pod wodzą Ernesta to będzie katastrofa. Historia pokazała, że szkoda marnować czas na kolejne szanse i spróbować czegoś innego. Ogromny szacunek dla Valdka za zdobyte trofea, ale ten projekt dobiegł końca.
0
@Skaramuczi tak otrzymał zielone światło i może dzisiaj zagrać.
1
@Encore Są po prostu za mocni ;D bez względu na to kto jest na parkiecie a w dodatku na ławce trenerskiej Pop to już miazga na całego ;)
0
@student97r Zaczekaj zaczekaj Kevin Love to nadal ciekawe nazwisko i nie jest wcale powiedziane, że nie zasili jakiegoś poważniejszego gracza. a to oznaczać będzie, że Cavs czyszczą salary może właśnie po kogoś wielkiego ;)
0
@student97r moim zdaniem KD wybierze inny rynek NY a może LA tylko, że w Clipkach? ;D
0
@student97r Masz rację paczka za AD będzie kosztowała Celtics bardzo dużo i również nie ma pewności jak w przypadku KI, że AD po ewentualnym wymianie podpisze z Bostonem nową umowę. Kurcze będzie kilku genialnych FA do wyjęcia i będzie się działo a lato będzie bardzo gorące w NBA ;D bo możliwych scenariuszy jest tak dużo, że można się pogubić, ale to dobrze bo będzie o czym pisać :D.
0
@Encore A dlaczego nie zostaną? właściciele GSW już zapowiedzieli, że jeśli będą musieli dać 3 maxy to zrobią to. A na pytanie czy nie przeraża ich ogromny podatek jaki będą musieli zapłacić za te umowy odpowiedzieli, że nie mają z tym żadnego problemu. Bo jeśli chcesz walczyć o misia to musisz się poświęcić. I oni własnie to zrobią. Pytanie zasadnicze jest takie czy sam KD chce zostać czy może chce mieć własną ekipę w NY czy LA. To jest kluczowe pytanie moim zdaniem.
1
@Encore Kurcze oby nie ;D AD choć do Bostonu!!! :D
0
@Encore @student97r Pels juz zapowiedzieli, że paczka Lakers ich nie interesuje i w pierwszej kolejności będą rozmawiali z Celtics. Zamieszanie w LA na pewno nie pomoże w negocjacjach i rewelacjach Magica przed kamerami ESPN na temat całej organizacji i samego Pelinki. Zgadzam się , że BIG 3 w postaci KI-LBJ-AD będzie poważnym kandydatem do zwycięstwa, ale... no właśnie zobaczymy co zrobi KD bo jeśli podpiszą wszystkich w GSW to moim zdaniem Lakers mimo takiej ekipy nie wygra misia.
0
@Encore Coś mi się wydaję, że bez 3 All Stara to nic nie zrobią. Układ sił mocno się zmienił/zmieni.
2
@FCB24 z tych najgłośniejszych nazwisk to: KD, Irving, Boggie, KT, Butler, KL
0
@student97r Jestem bardzo ciekawy co się wydarzy i jak to wszystko rozegra Danny. KI miał bardzo przeciętny sezon o PO już nie wspomnę, ale to nadal bardzo" gorące" nazwisko w NBA. Pytanie tylko czy Lakers to jest odpowiednie miejsce dla niego?
0
@Kamiloza91 Tak dokładnie ;) u nas się tylko pięknie bajeczki opowiada a gdy przychodzi czas na prawdziwy test umiejętności to jest jak zwykle. Dno i wodorosty.