1

kurcze to jest własnie to na co się czeka cały sezon ;) wielkie emocje

1

widać na powtórkach, że nic nie było

1

Kurde robi się gorąco

1

no właśnie spory błąd jak na takie spotkanie i to w kluczowym momencie spotkania.

1

no dokładnie :) Saints byli w Red Zone i jestem pewien, że spokojnie mogli zbić trochę czasu tak aby Rams nie mogli nic zrobić a tak Rams to wykorzystali.

1

gospodarze złapali wiatr w żagle

1

Wracając jeszcze do spotkania Saints vs Rams to chyba sędziowie dali ciała bo przy wyniku 20-20 i 1:49 do końca nie rzucili flagi na korzyść gospodarzy podanie Drew do jeśli dobrze pamiętam Lewisa przy drugiej próbie. Grubo zwłaszcza, że to finał NFC.

2

ale w defensywie gramy fantastycznie!!! Chiefs nie istnieją w I połowie i oby tak dalej.

1

Ja pi...e no!!! było za szybko i za dobrze

1

uwielbiam cisze na stadionie Chiefs ;) Brawo Pats!!! pierwszy drive +80 yds

2

Nie ,nie Brady idzie po 6 pierścień ;) Go Pats!!

1

Pats Nation Baby!!! czuję, że dzisiaj wygramy z Chiefs

0

Obecnie nasza polityka wygląda tak:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

włóczykij z Muminków ;)
https://zapodaj.net/94ae05726729a.png.html

2

ja tylko dodam
*spokojnie spuchną w drugiej połowie

6

mam nadzieję, że wysoka wygrana Sevilli

1

La Rambla zawsze pomoże ;)

2

Generalnie w NBA są tzw wymiany. W dużym skrócie polega to na tym, że kluby wymieniają się kontraktami danych zawodników + ewnetualnie picki w drafcie, ale to jest szerszy temat ponieważ wymiany mogą być rożnego rodzaju np: kluby które idą w przebudowę są zainteresowane głównie młodymi prospectami + właśnie pickami w drafcie a są kluby które walczą o mistrzostwo i są głównie zainteresowane ściąganiem weteranów itd. tak jak napisałem wyżej to jest złożony temat . W skrócie wymiana ma być korzystna dla wszystkich zainteresowanych i tak aby kasa się zgadzała.

1

Fox Mulder

0

Boogie wrócił ;)


6

tylko prawdziwy crack to potrafi zrobić

0

Tak się stawia kropkę nad i ;)

0

Kurcze będzie ciężko bo Chiefs mają genialną ofensywę no zobaczymy ;) szykuje się wielkie meczycho ;)

1

To prawda Rivers i spółka grają bardzo słabo co mnie bardzo cieszy należy również pochwalić defensywę Pats grają dzisiaj super.

1

Patriots już 21-7!! jazda z nimi

0

Brawo Pats!!! TD i 14-7 ;)

0

żona regularnie podcina mu włosy i to dodaje mu mocy

1

Gramy z LAC i mówiąc szczerze jeśli Rivers i spółka zagrają tak jak w Baltimore to jestem spokojny o finał AFC. A Bears vs Orły już nie dam rady ;) jutro sobię obejrze.

0

Masz rację to chyba ostatni sezon wielkich graczy ba mało tego jestem pewien, że właśnie tacy zawodnicy jak wspomniany już Dirk czy Vince zarażali kibiców do oglądania najlepszej koszykarskiej ligi na świecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?