fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętam, że strasznie przeżył śmierć swojego trenera, który uczył go właściwie gry w koszykówkę, ale nie jestem pewien czy o to chodzi.
1
To jak zachowali sie kibice zgromadzeni w TD Garden w stosunku do grającej legendy nie tylko Mavs ale całej NBA wielki szacunek w końcu najlepsi fani na świecie ;)
0
Florek nie ma cierpliwości i to może być w szerszej perspektywie spory problem dla realu.
2
ja przeczytałem ;)
1
No cóż gołym okiem widać, że to "dobra zmiana".
1
I tak jak napisałeś cwaniactwo Brody skończyło się w 2q na 0/6 ale co z tego skoro Boston dostaje kolejny mecz/sezon wp****l na tablicach i aż dziw bierze, ze przez tyle sezonów nie złapaliśmy jakiegoś rim protectora przez tyle lat. Dzisiaj Capela robił sobie co chciał. Czekam na Williamsa bo chłopak już pokazał co potrafi w defensywie to może być prawdziwa bestia pod warunkiem, że będzie ciężko pracował szkoda, że nie ma już Garnetta w Bostonie bo właśnie ktoś taki ustawiłby chłopaka i poukładał odpowiednio w głowie. To pierwsza sprawa a druga to kalectwo po atakowanej stronie parkietu Celtów. W momencie gdy na parkiecie jest Irving to wszystko hula ale tragedia zaczyna się gdy odpoczywa. To co wyprawia Rozier w tym sezonie to jest dramat do kwadratu. Brown zamiast skupić się na wjazdach w pomalowane gdzie ma ogromną przewagę to od początku sezonu myśli chyba, że będzie drugi Curry ;) no cegła za cegłą w wykonaniu JB. Sędziowanie to już kabaret, ale pamiętajmy, że NBA to biznes i rozrywka więc tak już będzie nic na to nie poradzimy. Na koniec słusznie zauważyłeś to RS w PO skończy się cwaniactwo Brody a zacznie prawdziwe granie.
2
w tym sezonie mamy z nimi 2-0 a w ostatnich 13 pojedynkach w TD Garden mamy blinas 12-1 ;D
4
Let's Go Celtics!!! Let's Go Celtics!!!
1
Absolutnie genialny
1
Bestia!!!
1
Irving prawdziwa Bestia!!!
2
i tak samo było z Fabregasem
5
Boogie wraca do formy ;)
https://x.com/twitter/statuses/1076489159701946368
0
Mała stopa ;)
3
Maciek w tym świątecznym okresie życzę Ci mnóstwo spokoju i odpoczynku. Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego.
0
jestem pewien, że się uda ;) ja czekam na Celtics vs 76 i GSW vs LA oj będzie się działo!! ;) wszystkie spotkania Środowe zapowiadają się mega ciekawie.
1
no ja właśnie na ten maratonik czekam ;)
1
Barcelona nie straciła bramki w 4 kolejnym spotkaniu ligowym.
0
Brawo rudy!!!! wraca forma xD
0
a w następnej kolejce BVB vs Gladbach więc ta przewaga może szybko stopnieć do 3 pkt. A Bayern tuż tuż.
0
A dla mnie The Special Five ze swoją taktyką jest idealnie skrojony do prowadzenia reprezentacji. 1-0 i autobus w taki sposób Portugalia wygrała Euro a wcześniej w bardzo podobny sposób ME wygrała Grecja.
2
Umtiti się ucieszy, że wróci na stare "śmieci" ;)
0
A ja tylko dodam, że wczoraj miała miejsce wymiana na linii Suns-Wizards i tak do Słońc wędruje Oubre i Rivers natomiast Czarodzieje witają u siebie Arize. Moim zdaniem Wizards kompletnie się pogubili i nikt w tej organizacji nie ma pojęcia w jakim kierunku zmierza ta ekipa już nie będę wspominał o kwasach z Wallem w roli głównej. A Suns zyskują młodych do rotacji.
1
A ja jestem zdania, ze po tak koszmarnej kontuzji Gordo radzi sobie dobrze. Krok po kroku do przodu. Trzeba pamiętać o czym wspomina wielokrotnie Brad, że po każdym spotkaniu Hayward odczuwa dyskomfort w kostce. Zdecydowanie gorzej prezentuje się Brown i te jego cegły za łuku co się z tym chłopakiem porobiło to brak słów zdecydowanie najgorszy gracz Celtów w tym sezonie. Wracając jeszcze do kontuzji to zobaczymy co pokaże Boogie po powrocie na parkiet Oracle Areny jestem zdania, że podobnie będzie wyglądał jak Hayward. Teraz 4 spotkania w TD Garden w tym spotkanie z Bucks i 76.
1
jak My wszyscy
0
typowo świąteczny "Kevin sam w domu" polecam xD
4
2
to prawda, ale już na taki Liverpool owszem.
1
co nas generalnie bardzo cieszy ;)
1
co uważasz, że w jeden sezon zbudują nowy zespół? do tego trzeba kilku lat patrząc na obecne ceny na rynku a cierpliwość kibiców się kończy a kto za to odpowie Floro? el presidente xD