10 czerwca Sławosz Uznański-Wiśniewski poleci rakietą Falcon 9 z Kennedy Space Center na Florydzie w kosmos jako drugi (po Hermaszewskim) Polak w historii. Pierwotnie start miał się odbyć pod koniec maja, ale ciągle są jakieś opóźnienia. Oby w końcu mu się udało :)
Huawei coraz śmielej sobie poczyna. W AI ich układy już zbliżają się do wydajności tych od Nvidii. Z kolei w przypadku półprzewodników rozwijają własną technologię produkcji GAA, bo z powodu sankcji nie mogą korzystać z maszyn EUV holenderskiej firmy ASML jak reszta konkurencji np. Samsung czy TSMC. Coś mi się wydaje że te amerykańskie sankcje nałożone na Chiny będą nieskuteczne, a Państwo Środka dalej będzie pędzić do przodu. Robi to na mnie ogromne wrażenie. https://www.purepc.pl/jensen-huang-potwierdza-huawei-cloudmatrix-384-zbliza-sie-do-wydajnosci-h200-i-wyprzedza-gb200-nvl72
Wczoraj oglądałem film pt. "Substancja" z Demi Moore w roli głównej i nie polecam. Podobało mi się przedstawienie bezsensownej pogoni za sławą i wyglądem, ale kilka obrzydliwych scen i idiotyczna końcówka wszystko zepsuła.
Obraz ten jest hołdem dla Edwarda Hoppera. Każde okno odnosi się do innego dzieła tego słynnego amerykańskiego malarza. Podobają wam się obrazy Hoppera? Wg. mnie są bardzo klimatyczne, a sam artysta doskonale opanował grę światła z cieniem. @Rastafarnianin@escarabajo@Forza_Juve@Ojciec5tkidzieci@fart
0
@Tasde Jednym z głównych winowajców tej masakry był Deng Xiaoping, który był za siłowym rozwiązaniem problemów w partii.
5
10 czerwca Sławosz Uznański-Wiśniewski poleci rakietą Falcon 9 z Kennedy Space Center na Florydzie w kosmos jako drugi (po Hermaszewskim) Polak w historii. Pierwotnie start miał się odbyć pod koniec maja, ale ciągle są jakieś opóźnienia. Oby w końcu mu się udało :)
2
Huawei coraz śmielej sobie poczyna. W AI ich układy już zbliżają się do wydajności tych od Nvidii. Z kolei w przypadku półprzewodników rozwijają własną technologię produkcji GAA, bo z powodu sankcji nie mogą korzystać z maszyn EUV holenderskiej firmy ASML jak reszta konkurencji np. Samsung czy TSMC. Coś mi się wydaje że te amerykańskie sankcje nałożone na Chiny będą nieskuteczne, a Państwo Środka dalej będzie pędzić do przodu. Robi to na mnie ogromne wrażenie.
https://www.purepc.pl/jensen-huang-potwierdza-huawei-cloudmatrix-384-zbliza-sie-do-wydajnosci-h200-i-wyprzedza-gb200-nvl72
0
@Wojciech123 A gdzie maczety? Taką z białą gwiazdą chętnie bym kupił ;)
0
MI: The Final Reckoning od kilku dni jest w polskich kinach. Był ktoś już? Trzyma dobry poziom?
1
@Kluivert_P A parówa jaka?
1
@qbsonFCBarca Świetna gra z trochę rozczarowującym zakończeniem. Z resztą sam się przekonasz.
1
@Kaktusek Piękne włoskie nazwisko :)
0
@kajjjka Ja też. Forza Azzurri! :)
1
https://www.facebook.com/100069662900895/posts/1027341729597914/
Ten sezon jest jakiś nienormalny :)
3
Borussia ma dystans do siebie :)
1
@Tarnowitz Jest jeszcze Jonathan David. Mobilny napastnik z kontraktem który kończy się w czerwcu, więc drogo nie będzie.
3
Pierwsze GP w historii Formuły 1 na torze Silverstone. Trochę się zmieniło ;)
@lucas/catalan @mekston
1
@Joe_Barbaro Ooo nawet nie wiedziałem że skończyła się ich pechowa passa :)
1
@MadafakinGuy Byłem kilka lat temu i również bardzo mi się podobało. Szyndzielna i Skrzyczne zaliczone? :)
2
@blakkudium Obrona ze szrotu więc może znowu uda się wbić im kilka bramek
0
@Stinger_ Bo to w końcu Bayernliga jest :)
0
@Kubsoleon Tak. Źle się ustawił, podskoczył i dostał za kołnierz
0
Oj Xavi tak to się nie rozwiniesz. Już lepszy europejski średniak niż pustynne twory
1
Mecz Arsenal vs PSG dzisiaj będzie w TVP1. Z reguły TVP pokazywało środowe spotkania, ale teraz coś się zmieniło
0
@patrykppp17 Podobno tam często kradną, więc nie zostawiaj nic wartościowego w aucie nawet na strzeżonym
0
Chciałem kupić Anno 1800, ale nie mam pojęcia którą wersję wziąć. Na Steam, czy Ubi Connect? Standard, czy inna? Co byście wzięli?
0
@jacobFCB Ale GT czy Capri? :)
0
Wczoraj oglądałem film pt. "Substancja" z Demi Moore w roli głównej i nie polecam. Podobało mi się przedstawienie bezsensownej pogoni za sławą i wyglądem, ale kilka obrzydliwych scen i idiotyczna końcówka wszystko zepsuła.
0
https://www.facebook.com/100057729145940/posts/1082778196989808/
Transfer kwestią czasu? :)
0
https://www.facebook.com/ladbibleireland/videos/1176439883980614/
Fajna brama garażowa? Idealna dla superszpiega :)
0
@Tomason Tsunoda to bardzo pozytywny gościu więc mam nadzieję że wypadnie lepiej od Lawsona
6
"Office by night" - Phil Lockwood
https://zapodaj.net/plik-TzoCYpUsjD
Obraz ten jest hołdem dla Edwarda Hoppera. Każde okno odnosi się do innego dzieła tego słynnego amerykańskiego malarza. Podobają wam się obrazy Hoppera? Wg. mnie są bardzo klimatyczne, a sam artysta doskonale opanował grę światła z cieniem.
@Rastafarnianin @escarabajo @Forza_Juve @Ojciec5tkidzieci @fart
1
@blakkudium Wiadomo. Na tym etapie trzeba grać na poważnie i nie można odpuszczać
1
@blakkudium Borussia ogólnie ma mega słaby okres i nic nie wskazuje na to że będzie lepiej.