0

@FcPortoFan1999 To muzułmanin więc nic dziwnego :)

0

@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa

1

@Kapitan hawk No kontuzji to się nie spodziewałem :)

2

Ciekawe czym nas Ferran dzisiaj zaskoczy :)

2

@bartas97 Czyli macie taki swój madrycki Fight Club?

0

@Jakchcesz a nie telegram?

7


Nie ma to jak nowoczesny zakład pogrzebowy. Ciekawe ile taka usługa kosztuje :)

1

@Lionel_Messi10 To pewnie dojdzie kiedy indziej, bo nie podali mi żadnego numeru ani informacji że jest w doręczeniu

2

Czekam na przesyłkę i na stronie GLS nagle nie mogę sprawdzić gdzie jest paczka, bo w śledzeniu wyskakuje "brak rezultatów". Mieliście tak kiedyś?

1

@Culer9002 Kaka bo to kasztan przy tej trójce :)

7

Krzywa wieża w San Francisco :)
Nie mam pojęcia jak ten projekt przeszedł. Szkoda lokatorów/właścicieli apartamentów bo jak runie to wszystko stracą. Budynek osiadł już o ok. 40 cm.
https://www.bryla.pl/bryla/7,85298,20531419,wiezowiec-z-problemami-millennium-tower-sie-przechyla.html

1

@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.

1

@maroon W j. angielskim jest określenie "fixer" na osobę która m.in. rozwiązuje problemy innych ludzi i ciężko to inaczej przetłumaczyć.

0

@Nazio_87 Tak jak zwykle tylko jedno cappuccino bez cukru wypiłem.

5

@4drian0 Fuj i to jeszcze vegangurt...

0

@Kgorecki2500 Pampeluna jest blisko Guerniki, więc...

0

@Wittgenstein Jego dziewczyna nie byłaby zadowolona ze wdzięków głównej bohaterki :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 Miałeś jakieś awantury z patusami w pociągu?

1

@fart Niech jeszcze coś mądrego o Iranie powie i będzie komplet...

0

@4drian0 A tu EA ich przejmuje i klops :)

1

@dv7wisnia Blockudoku, Słowotok, Fallout Shelter, Modern Combat 5 i Asphalt Unite. Najczęściej w dwie pierwsze gram żeby szare komórki rozruszać :)

17

@NeroTFP1 Matko nie wiedziałem, że Lautaro ma taki zjazd formy.

3

@KrychaFCB No cóż okropny klub, okropne auto :)

1

@FcPortoFan1999 Wikingowie ujarzmili portugalskie Smoki!

1

@Marian_Pazdzioch Odmówiłbym, bo nie lubię Realu i gra nie sprawiałaby mi radości.

1

@Ojciec5tkidzieci Oglądałem kilka dobrych lat temu, ale pamiętam że był w porządku. Można było się wczuć w ducha tamtej epoki

2

@abram3k Zdecydowanie mój ulubiony Niemiec :)

3

@kanver_ Taki szwedzki Haaland się z niego robi. Jakieś przebudzenie Wikingów następuje, czy co? :)

1

@Kapitan_SW W końcu grają tak jakby im zależało, a nie byle tylko przepękać mecz jak to często za Xaviego było

0

@KanapkaFCB Przy tym co BVB dzisiaj odwaliło to nic :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?