@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa
@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.
0
@FcPortoFan1999 To muzułmanin więc nic dziwnego :)
0
@Deviler Jak dla mnie możesz jeździć nawet taką czerwoną Giuliettą i dalej być zupełnie normalnym facetem :) Takie małe autka z mocniejszym silnikiem to dobra zabawa
1
@Kapitan hawk No kontuzji to się nie spodziewałem :)
2
Ciekawe czym nas Ferran dzisiaj zaskoczy :)
2
@bartas97 Czyli macie taki swój madrycki Fight Club?
0
@Jakchcesz a nie telegram?
7
Nie ma to jak nowoczesny zakład pogrzebowy. Ciekawe ile taka usługa kosztuje :)
1
@Lionel_Messi10 To pewnie dojdzie kiedy indziej, bo nie podali mi żadnego numeru ani informacji że jest w doręczeniu
2
Czekam na przesyłkę i na stronie GLS nagle nie mogę sprawdzić gdzie jest paczka, bo w śledzeniu wyskakuje "brak rezultatów". Mieliście tak kiedyś?
1
@Culer9002 Kaka bo to kasztan przy tej trójce :)
7
Krzywa wieża w San Francisco :)
Nie mam pojęcia jak ten projekt przeszedł. Szkoda lokatorów/właścicieli apartamentów bo jak runie to wszystko stracą. Budynek osiadł już o ok. 40 cm.
https://www.bryla.pl/bryla/7,85298,20531419,wiezowiec-z-problemami-millennium-tower-sie-przechyla.html
1
@maroon Obejrzałem ten film i chodziło o rozwiązywanie "wszelkich" problemów :) Swoją drogą to całkiem niezły film na odmóżdżenie. Dla mnie takie 6,5/10.
1
@maroon W j. angielskim jest określenie "fixer" na osobę która m.in. rozwiązuje problemy innych ludzi i ciężko to inaczej przetłumaczyć.
0
@Nazio_87 Tak jak zwykle tylko jedno cappuccino bez cukru wypiłem.
5
@4drian0 Fuj i to jeszcze vegangurt...
0
@Kgorecki2500 Pampeluna jest blisko Guerniki, więc...
0
@Wittgenstein Jego dziewczyna nie byłaby zadowolona ze wdzięków głównej bohaterki :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 Miałeś jakieś awantury z patusami w pociągu?
1
@fart Niech jeszcze coś mądrego o Iranie powie i będzie komplet...
0
@4drian0 A tu EA ich przejmuje i klops :)
1
@dv7wisnia Blockudoku, Słowotok, Fallout Shelter, Modern Combat 5 i Asphalt Unite. Najczęściej w dwie pierwsze gram żeby szare komórki rozruszać :)
17
@NeroTFP1 Matko nie wiedziałem, że Lautaro ma taki zjazd formy.
3
@KrychaFCB No cóż okropny klub, okropne auto :)
1
@FcPortoFan1999 Wikingowie ujarzmili portugalskie Smoki!
1
@Marian_Pazdzioch Odmówiłbym, bo nie lubię Realu i gra nie sprawiałaby mi radości.
1
@Ojciec5tkidzieci Oglądałem kilka dobrych lat temu, ale pamiętam że był w porządku. Można było się wczuć w ducha tamtej epoki
2
@abram3k Zdecydowanie mój ulubiony Niemiec :)
3
@kanver_ Taki szwedzki Haaland się z niego robi. Jakieś przebudzenie Wikingów następuje, czy co? :)
1
@Kapitan_SW W końcu grają tak jakby im zależało, a nie byle tylko przepękać mecz jak to często za Xaviego było
0
@KanapkaFCB Przy tym co BVB dzisiaj odwaliło to nic :)