2

@xvcWinterSoldier Nie wchodź w to. Lepiej zadzwoń do instytucji od której to niby dostałeś i zapytaj. Teraz tych oszustw jest od cholery i ciut ciut.

4

@BulaKG Przede wszystkim jest świeże, bo te w sklepie mogą trochę stać. Poza tym pasza wpływa na smak i kolor jaj. Jajko od kury klatkowej karmionej przemysłową paszą smakuje inaczej od takiej karmionej resztkami warzyw i twarożkiem :)

3

@ricardo0705 Jak trenował Belgów to też śpiewał ich hymn. Może tak się wczuwa w robotę? :)

1

@FcPortoFan1999 Popija Porto na emeryturze ;)

2

@Worny Ale nie byłoby takiej dramaturgii jak ten gol Merino w 119 minucie

1

@Majkel34 Nie czujesz jego mentalu? :)

2

Jak myślicie co padnie dzisiaj z ust Kazimierza "hehehe" Węgrzyna?

1

@regatta52 Wirtz nic specjalnego nie pokazał na tym Euro

1

@tristan87 Ale że Iwańskiemu nie dali meczu ukochanego Ronaldo? XD

2


Tucker Carlson zapowiedział, że przeprowadzi wywiad z prezydentem Ukrainy. No ciekawe o co zapyta i jak będzie się zachowywał, bo w Moskwie to się nie popisał i tylko biernie słuchał monologu Putina.

1

@FcPortoFan1999 Nasi ich praktycznie w ogóle nie rzucają.

1

@adi7adi8 Zamiast x trzeba "twitter" wstawić, ale zapomniałem o tym i już nie mogłem poprawić

3

https://x.com/itsme_urstruly/status/1807702077407187305
Nowe Lamborghini Urus Performante weszło do służby we włoskiej policji. Niezły ten radiowóz ;)

1

@maroon Lamine Yamal :)

1

@BorzyKrzys Ale czemu na czeskie jak Anglia gra ze Słowacją? Słowacy też mają przyzwoite piwko choćby Zlatý Bažant :)

3

@Comentateiro Ale rydwan egipski, hetycki, perski, rzymski czy jeszcze inny? :)

3

@Emhyr Oprócz już przez was wymienionych to: Opel Astra, Fiat Punto i Multipla, Peugeot 206 i 106.

3

@draxidox Ach ten Lakaka ;)

1

https://www.facebook.com/100053727733103/posts/994881212312794/
Dania z każdego stanu USA. Na co macie ochotę? :)

1

@Gibbon_FCB Dokładnie. Mogli chociaż nowy podstawowy rower mu podarować.

1

@macio_944 Zgadza się, zagrał w finale LM za kadencji Pepa, ale to był 2009 rok.

2


Kierowcy MotoGP to nieźli wariaci

1

@FcPortoFan1999 Polska - Afryka, Afryka - Polska :)

9

Dzisiejszy mecz Polaków uświetni nam Dariusz "Okazja' Szpakowski. Ale będą emocje ;)

4

Dzisiaj w TVP mamy dzień "świetnych" komentatorów. O 15 pojedynek Chorwacji z Albanią skomentuje para Zawacki/Węgrzyn, Niemcy-Węgry para Kwiatkowski/Wasiluk, a na koniec o 21 spotkanie Szkocji z Helwetami Iwański/Gilewicz. Już nie mogę się doczekać, a wy?

3

Szkoda, że przed meczami Euro nie ma czegoś w stylu polsatowskiej "Kuchni Mistrzów". Dzisiaj podaliby np. przepis na knedliki z ośmiornicą lub na domowy kebab. A do popicia poleciliby jakieś czeskie piwko lub dobre gruzińskie wino :)

2

@Popitek12 Rumunia - Ukraina był ciekawy, więc ten również może zaskoczyć

1

@fart @FcPortoFan1999 No taki jest sport. Dobrze że chociaż rok temu wygrali :)

3

Kompromitacja Wilków Morskich. Prowadzili 3:1 w serii żeby przegrać 3:4. Trefl wygrał przed chwilą 77:71 i został nowym mistrzem Polski

1

@Sulimo Łatwizna
https://zapodaj.net/plik-EngWkoISsM
Z innymi kontynentami byłoby trudniej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?