0

@FCB_dimiC Ma m.in. Julię Roberts :)

0

@FcPortoFan1999 Oby Brighton sypnęło dużo piachu w jej tryby!

1

@Xaviball Od razu 90 powinni doliczyć :)

1

@xvcWinterSoldier Tommy Hilfiger, Guess, Puma też mają niezłe ciuchy. Ogólnie zgadzam się z Tobą i nie mam takiego sklepu gdzie mogę w ciemno kupować bo zawsze można na słabą jakość trafić.

1

@xvcWinterSoldier Modivo, Medicine, Nike. Ale to różnie bo są co jakiś czas promocje.

0

@maroon Młody kierowca wyścigowy, który wpadł w oko @MesQueUnClub96 :)

5

@tristan87 Orędzie prezydenta na TikToku to by bylo coś albo taki shorts z jakiegoś szczytu z innymi przywódcami.

0

@PIWOSZ89 A jak będzie chciał iść do muzeum lotnictwa? :)

4

@Comentateiro Mnie obaj odpychają, więc nie zamierzam oglądać meczów Realu

0

@BorzyKrzys To może niech Hiszpanki zastąpią Panów w La Lidze. Gorzej nie będzie na pewno :)

1

@blakkudium W Fifie robiło się transfery parę godzin przed zamknięciem okienka, więc na pewno się uda ;)

0

@macio_944 W przeglądarce oglądasz?

0

@bartekvisca A tu odpali 3,7 litrowego Boxera z 911 Turbo S i się zdziwisz ;)

1

@MichuZ44 Koleś który całą karierę zapierdziela po owalu wyśmiewa kierowcę F1 XD

1

https://www.facebook.com/100057525006204/posts/1119742726619884/
W trybie kariery EA FC 25 będzie słynne "Here We Go!". W sumie nie wiem komu to jest potrzebne, ale niech im będzie.

0

@SinMistico Też tego nie rozumiem. Powinien wcześniej strzelać

0

@FcPortoFan1999 A co powiedział?

2

https://www.facebook.com/100064429370104/posts/877667944390843/
Style wnętrz na przestrzeni wieków. Oczywiście jest tu sporo uproszczeń, bo w każdym rejonie świata wyglądało to trochę inaczej. Który wam się podoba?

1

@Pitinho Teoretycznie umieszczenie wszystkich w rankingu powinno sprawić, że będzie więcej bramek bo lepsi będą chcieli wyżej wygrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)

0

@bartekvisca Jest bezpłatny tunel. Wcześniej były tylko przeprawy, ale w sezonie trzeba było długo czekać i w końcu zbudowano tunel. Teraz można jechać kiedy się chce. Tylko jest ograniczenie do 50 km/h.

0

@MesQueUnClub96 Brazylia jest w G20, a Polska nie (Tylko cała UE jest). Brazylia jest bardzo skorumpowana, ale są bogatsi od nas.

0

@Gronek Po prostu te grille mi się z bobrami kojarzą albo innymi gryzoniami. Szczególnie te z nowszych modeli :) Ogólnie BMW może być i z chęcią kupiłbym sobie starą M5 lub M3 bo są ładne, ale jakoś bardziej przemawia do mnie Audi.

1

@Gronek Tylko Audi. Merce są nudne, a BMW to auta dla bobrów :)

0

@zadafcb Która jest?

0

@FcPortoFan1999 Gomułka był po prostu większym spryciarzem. Brał udział we wprowadzaniu systemu komunistycznego w kraju i częściowo odpowiadał za prześladowania z okresu stalinizmu, a po pacyfikacji Poznania w 1956 r. nagle udawał wielkiego reformatora :)

0

@FcPortoFan1999 Wtedy Wiesław rozpoczynał dopiero swoje panowanie, które trwało aż do 1970 roku.

0

@FcPortoFan1999 Teraz na pewno jeździ Cuprą, która należy do VW więc Flickwagen nawet pasuje :)

1

@TR3YWAY Nie mogę się doczekać jak Gavi będzie masakrował tych białych mazgajów :)

2


To się "atencjusz" odpalił przed finałem XD

0

@FcPortoFan1999 Ile mamony na to poszło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?