@xvcWinterSoldier Tommy Hilfiger, Guess, Puma też mają niezłe ciuchy. Ogólnie zgadzam się z Tobą i nie mam takiego sklepu gdzie mogę w ciemno kupować bo zawsze można na słabą jakość trafić.
@Pitinho Teoretycznie umieszczenie wszystkich w rankingu powinno sprawić, że będzie więcej bramek bo lepsi będą chcieli wyżej wygrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
@bartekvisca Jest bezpłatny tunel. Wcześniej były tylko przeprawy, ale w sezonie trzeba było długo czekać i w końcu zbudowano tunel. Teraz można jechać kiedy się chce. Tylko jest ograniczenie do 50 km/h.
@Gronek Po prostu te grille mi się z bobrami kojarzą albo innymi gryzoniami. Szczególnie te z nowszych modeli :) Ogólnie BMW może być i z chęcią kupiłbym sobie starą M5 lub M3 bo są ładne, ale jakoś bardziej przemawia do mnie Audi.
@FcPortoFan1999 Gomułka był po prostu większym spryciarzem. Brał udział we wprowadzaniu systemu komunistycznego w kraju i częściowo odpowiadał za prześladowania z okresu stalinizmu, a po pacyfikacji Poznania w 1956 r. nagle udawał wielkiego reformatora :)
Szczerze? Uważam, że siatkówka nie powinna być sportem olimpijskim, ani w ogóle zawodowym. Powinno się w nią grać na plaży, na łące. Nieustanne padanie na twarde klepisko jest bardzo szkodliwe dla organizmu. Co widać po stanie zdrowia naszej drużyny.
0
@FCB_dimiC Ma m.in. Julię Roberts :)
0
@FcPortoFan1999 Oby Brighton sypnęło dużo piachu w jej tryby!
1
@Xaviball Od razu 90 powinni doliczyć :)
1
@xvcWinterSoldier Tommy Hilfiger, Guess, Puma też mają niezłe ciuchy. Ogólnie zgadzam się z Tobą i nie mam takiego sklepu gdzie mogę w ciemno kupować bo zawsze można na słabą jakość trafić.
1
@xvcWinterSoldier Modivo, Medicine, Nike. Ale to różnie bo są co jakiś czas promocje.
0
@maroon Młody kierowca wyścigowy, który wpadł w oko @MesQueUnClub96 :)
5
@tristan87 Orędzie prezydenta na TikToku to by bylo coś albo taki shorts z jakiegoś szczytu z innymi przywódcami.
0
@PIWOSZ89 A jak będzie chciał iść do muzeum lotnictwa? :)
4
@Comentateiro Mnie obaj odpychają, więc nie zamierzam oglądać meczów Realu
0
@BorzyKrzys To może niech Hiszpanki zastąpią Panów w La Lidze. Gorzej nie będzie na pewno :)
1
@blakkudium W Fifie robiło się transfery parę godzin przed zamknięciem okienka, więc na pewno się uda ;)
0
@macio_944 W przeglądarce oglądasz?
0
@bartekvisca A tu odpali 3,7 litrowego Boxera z 911 Turbo S i się zdziwisz ;)
1
@MichuZ44 Koleś który całą karierę zapierdziela po owalu wyśmiewa kierowcę F1 XD
1
https://www.facebook.com/100057525006204/posts/1119742726619884/
W trybie kariery EA FC 25 będzie słynne "Here We Go!". W sumie nie wiem komu to jest potrzebne, ale niech im będzie.
0
@SinMistico Też tego nie rozumiem. Powinien wcześniej strzelać
0
@FcPortoFan1999 A co powiedział?
2
https://www.facebook.com/100064429370104/posts/877667944390843/
Style wnętrz na przestrzeni wieków. Oczywiście jest tu sporo uproszczeń, bo w każdym rejonie świata wyglądało to trochę inaczej. Który wam się podoba?
1
@Pitinho Teoretycznie umieszczenie wszystkich w rankingu powinno sprawić, że będzie więcej bramek bo lepsi będą chcieli wyżej wygrać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :)
0
@bartekvisca Jest bezpłatny tunel. Wcześniej były tylko przeprawy, ale w sezonie trzeba było długo czekać i w końcu zbudowano tunel. Teraz można jechać kiedy się chce. Tylko jest ograniczenie do 50 km/h.
0
@MesQueUnClub96 Brazylia jest w G20, a Polska nie (Tylko cała UE jest). Brazylia jest bardzo skorumpowana, ale są bogatsi od nas.
0
@Gronek Po prostu te grille mi się z bobrami kojarzą albo innymi gryzoniami. Szczególnie te z nowszych modeli :) Ogólnie BMW może być i z chęcią kupiłbym sobie starą M5 lub M3 bo są ładne, ale jakoś bardziej przemawia do mnie Audi.
1
@Gronek Tylko Audi. Merce są nudne, a BMW to auta dla bobrów :)
0
@zadafcb Która jest?
0
@FcPortoFan1999 Gomułka był po prostu większym spryciarzem. Brał udział we wprowadzaniu systemu komunistycznego w kraju i częściowo odpowiadał za prześladowania z okresu stalinizmu, a po pacyfikacji Poznania w 1956 r. nagle udawał wielkiego reformatora :)
0
@FcPortoFan1999 Wtedy Wiesław rozpoczynał dopiero swoje panowanie, które trwało aż do 1970 roku.
0
@FcPortoFan1999 Teraz na pewno jeździ Cuprą, która należy do VW więc Flickwagen nawet pasuje :)
1
@TR3YWAY Nie mogę się doczekać jak Gavi będzie masakrował tych białych mazgajów :)
2
To się "atencjusz" odpalił przed finałem XD
0
@FcPortoFan1999 Ile mamony na to poszło?