5

https://www.money.pl/gospodarka/limit-w-platnosciach-gotowka-polski-rzad-jest-za-pe-zdecyduje-7020291439831968a.html
UE chce ograniczenia płatności gotówką do 10 tys. € tłumacząc to oczywiście przeciwdziałaniem terroryzmowi i praniu pieniędzy. Jaka jest opinia Rambli?
@Kgorecki2500 @michal26 @fart

0

https://cdn.defence24.pl/2024/04/15/1920xpx/Sx9s8rP55QWJKyhTI1HhCSfmBvNF4qbMdH0EwDvN.fqel.webp
Partia Erdogana AKP (Partia Sprawiedliwości i Rozwoju, pomarańczowy) przegrała wybory samorządowe z opozycyjną CHP (Republikańska Partia Ludowa, czerwony) - 35,49% vs 37,77%. W ostatnich latach sytuacja gospodarcza Turcji uległa znaczącemu pogorszeniu, więc nic dziwnego, że ludzie się buntują. Jednak na jakiekolwiek zmiany trzeba jeszcze trochę poczekać bo Erdogan ma przed sobą jeszcze 4 lata rządów.

1

@Dari0G Po prostu nie przekonuje mnie na ekranie.

1

@Dari0G W Sicario też mi zaimponowała

0

@tomek8756 Ale Ryana Goslinga im współczuję :)

1

@FcPortoFan1999 Polska liga taka piękna ;)

0

@FcPortoFan1999 Chyba pół ZOO uciekło ;)

5


Temperatura poszczególnych części bolidu F1 podczas wyścigu. Robi wrażenie. Ciekawe ile kalorii spala taki kierowca. Nie dość że musi być cały czas skupiony to jeszcze zmaga się z wysoką temperaturą.

2

@Criss18Barca Nawet nie wiedziałem, że Orlen jest sponsorem tej skoczni

1

https://zapodaj.net/plik-ouCJ5A1LlD
To się nazywa wykorzystanie całego potencjału! XD

1

@FcPortoFan1999 Dla mnie nie :) BVB to jeden z moich ulubionych klubów, więc fajnie jakby im się powiodło.
Do Lucho nic nie mam, ale do buca Nassera już tak.
Z kolei Bayern mnie irytuje, ale nie tak jak Real.

2

Dobra to Heja BVB, a jak nie to od biedy niech będzie Bayern z pucharem LM i będę zadowolony :)

0

Lanie Realu rozpoczęte!

0

@RosjaninBut Może po przerwie się rozkręcą

3

@mekston Jak widać czasami komuś coś przeskoczy.

5

Niclas Füllkrug: "Półfinał Ligi Mistrzów - to jest szaleństwo! Jeśli spojrzysz na moją drogę, to jest naprawdę, naprawdę niesamowite. Super było doświadczyć dziś tej gry przez 90 minut na boisku".
W wieku bodajże 30 lat przeszedł z Werderu Brema do BVB, a wczoraj awansował z nią do 1/2 LM. Marzenia się spełniają ;) @escarabajo @fart

1

https://www.facebook.com/reel/1581142226006322
Vinicius nawet na motoryzacji się nie zna ;) Okropne to BMW i7.

0

@Rl9k1nG Wleciało już leczo, więc nie ;)

0

@FcPortoFan1999 W reprezentacji tak całkowicie top to będzie jak wygra Euro.

1

@Kgorecki2500 Choć takie dojrzałem czereśnie lub truskawki z działeczki też pycha. Pitaja też mi bardzo smakuje. Z owoców tropikalnych to podobno durian, mangostan i gujawa są bardzo dobre ale nie jadłem.
https://www.tasteatlas.com/fruits
Tutaj naszą truskawkę wysoko ocenili

1

@Kgorecki2500 Kaki też niczego sobie :)

1


Fajne to etui. Ciekawe jak długo utrzyma telefon.

0

@mordini123 Kurde szkoda, że nigdy w nią nie grałem. Ale może jest nadzieja. Ostatnio przeszedłem Driver: San Francisco, którego Ubisoft też tak uśmiercił.

9

Bonifacy! I mamy 1:0 dla Aptekarzy proszę Państwa!

6

@Emhyr Mbappe ma różne odpały, ale daleko mu do boiskowego bandyty lub pewnego rozwydrzonego Brazylijczyka :)

1

@AFA Owczarek kaukaski, Karelski pies na niedźwiedzie

1

@Safrani Miło was było poznać Ramblowcy! Brakuje nam jeszcze inwazji Chin na Tajwan. Masakra oby to nie był początek III wojny...

2

@Safrani Albo jeden madryciok, a drugi paryżanin :)

2

@Popitek12 1. Lautaro Martinez
2. Garnacho

1

@Danny Gaucho

zrobił coś takiego do Koemana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?