2

@Safrani Albo jeden madryciok, a drugi paryżanin :)

2

@Popitek12 1. Lautaro Martinez
2. Garnacho

1

@Danny Gaucho

zrobił coś takiego do Koemana

0

@MesQueUnClub96 Może Badosa jest zazdrosna i nie chce żeby grał z Marysią ;)

0

@Colon Chyba burżujska kolacja, ale smacznego ;)

0

@tristan87 A czemu to dopiero od sezony 25/26?

1

@tristan87 Polska liga jest g... warta? Kto by się spodziewał ;)

0

https://www.facebook.com/reel/2648384838660771
Wnętrze zbiornika LNG na gazowcu. Potężna konstrukcja.

2

@takisobiektos Dzięki za info! Nie oglądam Calcio to nie wiedziałem

1

@Kidd Oby było to co tygryski lubią najbardziej, czyli grad bramek!

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@blakkudium Wyjdzie Tebas i stwierdzi, że to tylko marnowanie pieniędzy, a poza tym La Liga dalej jest konkurencyjna XD

6

https://www.premierleague.com/news/3962262
Od przyszłego sezonu na boiskach PL będzie system półautomatycznego spalonego (Semi-Automated Offside Technology). Coś podobnego jak na MŚ w Katarze.

0

@Rust_Cohle Oby tylko nie zaczął łapać tylu kontuzji co Markuś :)

0

@Criss18Barca Dla Pogoni to pierwszy finał PP od 14 lat i okazja na zdobycie pierwszego trofeum w swojej historii. Dla Wisły Kraków to promyk nadziei na powrót do świetności. Dlatego nic dziwnego że kibice tych drużyn chcą zdobyć bilet na to spotkanie.

0

@Tuc Weź ją na dobry obiad/kolację ;)

1

@bartas97 O cholera to chyba puszczę muzykę w tle ;)
@ferdas_rawa nie da się jednego meczu wykupić. Musisz na miesiąc w Polsat Box Go lub pakiet w C+ Online

1

Wiadomo kto skomentuje spotkanie Barçy na Polsacie? Oby tylko nie żaden Hajto lub inny Feddek... Już nawet ten Bożydar może być bo chociaż Lewym będzie się podniecać :)

0

@tristan87 Będzie śmiesznie jak kibice Wisły znowu coś odwalą ;)

3


Fajna nutka i klimatyczny teledysk. Też komuś się podoba? :)

0

@bartekvisca Tak i usłyszeć Yamal Okaaazja! :)

0

Ogląda ktoś Arsenal? Juras daje radę?

1

@Rust_Cohle Niektórzy szybko zapominają, że mecz trwa 90 minut ;)

0

@FcPortoFan1999 Oby nie wysadzili całej Ekstraklasy XD

17

@Danny Gaucho Luuk to potężny kozak! ;)

0

@ArcziArtt A jaki model jeśli można zapytać?

1

@FcPortoFan1999 Trzecia Droga na przykład

1



Trochę Synthwave na miły wieczór ;) Możecie podać swoje propozycje.

0

@Kengo Przełożyli mecz wg. flashscore

2

@Bobo25 Puchar Polski to jedyna szansa na walkę o euro puchary dla Pogoni...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?