0

@Allblacks86 no ale w artykule jest napisane, że to normalne i nie podlega kontrowersjom:
Przekaz płynący z Metropolitano ma być jednoznaczny. Jedynym teoretycznym sposobem odejścia Argentyńczyka byłoby samodzielne aktywowanie przez niego klauzuli odstępnego wynoszącej 500 milionów euro

0

Sami pokazują, jakim są małym klubem.
Sociale na poziomie Real TV

1

@Emerald jaka oszczędność na scoutingu ;)
Odpadają bilety lotnicze, wystarczy piwko i chipsy :)

1

Jakby nie patrzeć - ma ważny kontrakt i jest na łasce Atletico.
Jeśli nie dołączy do nas w tym okienku - jakoś wielkiego żalu nie odczuję

5

Zawsze to barwy klubu.
Palić klubową koszulkę ?
Dziwne…

0

@Allblacks86 a to nie było tak, że po prostu wpłacili klauzule ?

6

Właśnie sobie uzmysłowiłem ,że jestem tak stary, że pamiętam jeden z pierwszych meczów Messiego w drużynie Barcelony (najpewniej jakiś pucharowy) i to, jak komentator wyjaśniał pochodzenie jego przydomka "La Pulga" (Pchła) oraz zachwycał się jego dryblingami

A on z Pchły awansował na Boga (D10S)

1

Nikt z nich nie jest klasycznym golleadorem (zresztą Alvarez też nie), wiec dużo zależeć może od tego, kto jak lubi tyrać w pressingu

0

"Co szczególnie wymowne, trzy ostatnie takie przypadki należą właśnie do Hiszpanii"
Dzięki Barcelonie, tylko i wyłącznie

3

@jackoFR o Lewandowskim zapomniałeś.
Pod koniec maja 2022 roku, podczas zgrupowania reprezentacji Polski, Lewandowski wprost zadeklarował: „Moja historia z Bayernem dobiegła końca. Nie wyobrażam sobie dalszej dobrej współpracy”

1

@Kibol_83 strasznie was te dwa lata przeciorały, że trzeb rozważać złożenie oferty na poziomie transferu Neymara

0

@Kosmita95 na Real wystarczą dotychczasowe.
A nie sądzę, że to koniec...

1

@KSIazE666 Ma jeden i drugi system, jakbym miał pozostawić jeden, to Andka

0

@MyslenieNieBoli
Jesooo, jaki słowotok ;)
Kwoty, jakie Barcelona proponowała Silvie też są dostępne, podobnie, jak przekazana mu rola w drużynie.

Zacytowałbym, ale skoro i tak nie wierzysz, to po co tracić czas?
Jeśli Twoim argumentem jest to, że „nie wierzysz” to faktycznie nie ma sensu tracić czasu, bo to jakby przekonywać płaskoziemcę do otaczającej nas rzeczywistości
EOT

0

@MyslenieNieBoli Rozumiem ,że jak treść jest niewygodna, to podważa sie źródła.
Są dwa - Sport i Mundo, obydwa katalońskie, ale trudno, żeby madryckie podniecały sie doniesieniami o tym, że Silva chce do Barcy.
A jak już pisałem - dziwnym trafem o Realu w kwestii priorytetów nie przeczytasz nawet w madryckiej prasie

" tak, zaoferowanie się klubowi rozumiem jako CHĘĆ ZAWODNIKA DO DOŁĄCZENIA DO DANEJ EKIPY."

Zaoferowanie piłkarza klubom z TOP to praca agenta, a chęci i priorytety piłkarza, to zupełnie inna sprawa bo nie wszystkie kluby z TOP ten musi traktować jednakowo.
Rok temu zmieniałem prac miałem CHĘĆ dołączenia do trzech firm, jedną traktowałem priorytetowo, ale w końcu nie pykło, poszedłem do innej, bo warunki dawała lepsze.
W przypadku zawodników takich jak Silva, który już co mieli wygrać, to wygrali priorytety sa już inne i masz rację, priorytetem mogła być Hiszpania, ale dodatkowym bonusem mogło być bardziej atrakcyjne miasto (z plażą).
Bo jego rodzina mogła mieć taką chęć, a jednak to już 32 latek i rodzina waży coraz więcej

"Więc nie, nie uważam że traktował Barce mocno priorytetowo, jakby tak było to by zaczekał a nie dopinał transfer początkiem czerwca, miał czas."

Ale na co miał czekać ?
Na Barcelonę ? Po co ?
Dostał info, że będzie traktowany jako zmiennik z pensją taką, jaką mu Barcelona zaproponowała.
Barcelona już nie brała udziału w licytacji o zmiennika z Atletico i Realem.

Możesz oczywiście nadal nie włączać myślenia, pisać o kłamstwach, domysłach - chronologię wydarzeń opisałem w poprzednim poście.

5

Pewnie było, bo mało radia słucham, a to ma to prawie 2 tygodnie, ale w końcu dziś Messi zaczyna Mumdial:


1

@Roobo A to KO z jakiego poziomu zleciała do tych 32%, że pasuje do tego spadku określenie "na ryj" ?

A co do zachłannego lekarza - chwast został wyrwany, nie jest już członkiem KO, w szpitalu trwa kontrola.
I nie uciekł na Wegry

0

@RanDiFCB Ale pokasowałeś jednak swoje wpisy :)

0

@MyslenieNieBoli Chronologia wygląda tak, że Barcelona była jego pierwsza opcją, nawet gotów był obniżyć swoje wymagania.
Bo na miesiąc przed artykułem na notatniku można było już przeczytać:
https://www.goal.pl/transfery/gwiazdor-zaoferowal-sie-barcelona-gotow-obnizyc-pensje/

można też było przeczytać wręcz o obsesji:

https://transfery.info/aktualnosci/rezygnuje-z-milionow-aby-zagrac-w-fc-barcelonie-znamy-szczegoly-umowy/273841ale po pierwsze Barcelona to nie drużyna, w której mógłby jeszcze odgrywać taką rolę, jak jeszcze rok temu w MC (a Silva chce taka rolę odgrywać), po drugie Real był bardziej zdesperowany, żeby wzmocnić pomoc, więc zapłacił więcej.

Jakąkolwiek poprawkę na fantazję hiszpańskich pismaków należy wziąć, to nidzie nie przeczytasz o CHĘCI ZAWODNIKA SILVY na dołączenie do Realu.
Został zaoferowany ? Super !
To agent zrobił kopiuj-wklej i rozesłał CV do kilku topowych drużyn

Uważam, że gdyby Flick stwierdził, że warto, to operacja zostałaby przeprowadzona szybciej - jeszcze przed rozstrzygnięciem związanym z wyborami i zmianą trenera w Realu, który wtedy(jak wynika z artykułu, który przytoczyłeś), nie był Silvą zainteresowany... .
Zastosuj się do maksymy, jaką użyłeś przy wyborze nicka, jak już tu coś piszesz...

0

@Zieliniak Silva chciał grać Barcelony i to z Barceloną skontaktowal sie w pierwszej kolejności.
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/kolejny-gwiazdor-chce-do-barcelony-musi-przekonac-flicka/303394
https://blaugrana.pl/75369-Bernardo-Silva-poczeka-na-Bar%C3%A7e
Nie kontaktował się z Atleti, nie kontaktował się z białymi, oni weszli do gry, kiedy Barcelona okazala znikome zainteresowanie.
Wtedy priorytetem stało się Atletico
https://kanalsportowy.pl/pilka-nozna/la-liga/jednak-nie-fc-barcelona-bernardo-silva-coraz-blizej-innego-klubu/
i na samym końcu dał się przekonać ofercie z białego Madrytu, która, jak można było tu przeczytać była dość hojna, jak na 32-latka.

0

@TR3YWAY No właśnie, tylko, że sam zidentyfikowałeś bliżej nieokreśloną grupę "kolegów wyżej jedzenie z psem przy stole podając psu jedzenie na stół jest normalne, tak wynika z ich wypowiedzi." potwierdzając kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem.

Bo oprócz jednego, który hipotetycznie dopuszcza taką możliwość, żadnych innych nie znalazłem...

15

Tworzą wirtualną rzeczywistość, żeby nie dopuścić myśli, że on (tak, jak Silva), to po prostu kolejny najemnik...

2

O rety ten Gavi, co to niby niezasłużenie zabrał miejsce w kadrze Pitarchowi, w podstawie ?

1

@TR3YWAY Przecież napisałem, że "Komentarze tych babek z.ebane, ale gość też normalny nie jest...."

Natomiast odnosiłem się do komentarzy typu:
" Zero szacunku do człowieka, którego MOŻE brzydzić to, że pies jest NA STOLE."

0

Ale desperacja musiała być w Realu, żeby grał u nich

0

Na pewnym etapie z.ebano sprawę, bo mogl rywalizować o skład z Balde
A biorąc pod uwagę, że teraz z chęcią wymienili u Balde na Cuci widać, że popełniono bląd,

Ale reasumując - pilkarz solidny, charakter do doopy .
Trosze szkoda, że tak poszło, ale tylko trochę...

0

@michal26 a ja mam Jack Russell Terriera, ostatnio włos z jego śmierci miałem na monitorze kompa.
Czy może i mógł znaleźć się na stole - pewnie też.

Komentarze tych babek z.ebane, ale gość też normalny nie jest....
Ale najlepsze są i tak komentarze na LaRambli... Widać kto ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem

2

@michal26 "Zero szacunku do człowieka, którego MOŻE brzydzić to, że pies jest NA STOLE. Przecież to normalna rzecz, że ktoś może mieć opory"

@RanDiFCB "Pies czy kot jedzący ze stołu jak człowiek? dla mnie przesada, kocham psy, ale bez przesady"

A gdzie doczytaliście, że pies był na stole ?

0

@Gaucho Zaczyna być ciasno w Realu, to na atmosfere w drużynie nigdy dobrze nie wpływa.
A i tak było z nią krucho u nich....

0

@TR3YWAY Pies nie musi siedzieć na stole, żeby jego włos znalazł się na nim znalazł.
Pomijając żałosne komentarze na tej grafice, gość też dobrze odklejony...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?