0

@majkel02 sorry, ale piszesz głupoty. Te rekordy nieprędko zostaną wymagane, Leo ma 34lata i może jeszcze jakąś ambicję zaistnienia w innym klubie, pokazania, że nie tylko w Barsie był wielki.
Szkoda tylko, że nie odbyło się to po ostatnim meczu zeszłego sezonu - była by fantastyczna oprawa, jak przy pożegnaniu Xaviego, czy Iniesty

3

Słabo, słabo, słabo... wszystko, jak na zwolnionych obrotach.
Jedyny plus - że bez błędów w obronie. Obydwaj stoperzy na plus.
Zobaczymy jutro, w jakiej formie jest Real, ale wygląda na to, że o mistrzostwo La Liga powalczą ślepy z kulawym...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?