0

@LeszekFCB o ty gno

0

@FcPortoFan1999 powalone, że ty byś ten mecz zamienił na korona vs piast

1

2

@D10SLEO ale taką 9 lotke ratajskiego to byś zobaczył @Giwera

1

@RafiVeB zdecydowanie w ogumieniu

2

@partymaker dla ciebie Pan Borek

2

@MOLESTA to prawie jak francuz w gumie czy bez

1

@michaleu dramat panie to jest to , że pan śpisz jak pan nie masz spać.

3

/photo/1
Mój kochany Rzeszów sie pięknie rozwija.

2

@Matheu12 i cie @Kessie będzie leczył

6

@Kgorecki2500 idealnie @Kessie będzie bral popcorn za darmo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@martusiaaaa @Kessie nie zdał matury , egzaminu 6 klasisty , nie ma bierzmowania, nie ma chrztu i zyje .

1

@martusiaaaa jak uwalisz to przeciez świat sie nie zawali .

3

@MesQueUnClub_87 @Giwera ledwo widziałes jeden max .

9

/photo/1
nic matole

2

@Spider_Man jak pracujesz na rambli to jest ok

0

@BulaKG Panie stać pana na Patrona, a pan żałujesz @Kessie na piwo

1

@Spider_Man pierwszy był @Bocheno1 i @Bolton

0

@Spider_Man @Kessie jak cie zakleszczy to zmienisz kolor skóry.

0

@partymaker otwarte okno balkon robi robote.

1

@MateS za Górnictwo i prawictwo @VegetaPolska

5

@FcPortoFan1999 zaraz ci trump da sankcje na ekstraklase.

2

@jacobFCB tylko pan nie rób alko postów potem :P

2

@Spider_Man jakby @FcPortoFan1999 zgubił 100 to oddajesz mu czy idziesz w miasto ?

1

@Comentateiro stalagmity czy stalaktyty ?

0

@xvcWinterSoldier no pielęgniarek dużo z ukry , leżymy i kwiczymy.

0

@michal26 to już zawsze będzie fedusio ,fedi fedi!!

3

@Marusek 3:1 wygramy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?