gumaz
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
13 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeszekFCB o ty gno
0
@FcPortoFan1999 powalone, że ty byś ten mecz zamienił na korona vs piast
1
@Comentateiro 4 @Kessie + @Bocheno1
2
@D10SLEO ale taką 9 lotke ratajskiego to byś zobaczył @Giwera
1
@RafiVeB zdecydowanie w ogumieniu
2
@partymaker dla ciebie Pan Borek
2
@MOLESTA to prawie jak francuz w gumie czy bez
1
@michaleu dramat panie to jest to , że pan śpisz jak pan nie masz spać.
3
Mój kochany Rzeszów sie pięknie rozwija.
2
@Matheu12 i cie @Kessie będzie leczył
6
@Kgorecki2500 idealnie @Kessie będzie bral popcorn za darmo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@martusiaaaa @Kessie nie zdał matury , egzaminu 6 klasisty , nie ma bierzmowania, nie ma chrztu i zyje .
1
@martusiaaaa jak uwalisz to przeciez świat sie nie zawali .
3
@MesQueUnClub_87 @Giwera ledwo widziałes jeden max .
9
nic matole
2
@Spider_Man jak pracujesz na rambli to jest ok
0
@BulaKG Panie stać pana na Patrona, a pan żałujesz @Kessie na piwo
1
@Spider_Man pierwszy był @Bocheno1 i @Bolton
0
@Spider_Man @Kessie jak cie zakleszczy to zmienisz kolor skóry.
0
@partymaker otwarte okno balkon robi robote.
1
@MateS za Górnictwo i prawictwo @VegetaPolska
5
@FcPortoFan1999 zaraz ci trump da sankcje na ekstraklase.
2
@jacobFCB tylko pan nie rób alko postów potem :P
2
@Spider_Man jakby @FcPortoFan1999 zgubił 100 to oddajesz mu czy idziesz w miasto ?
1
@Comentateiro stalagmity czy stalaktyty ?
0
@xvcWinterSoldier no pielęgniarek dużo z ukry , leżymy i kwiczymy.
0
@michal26 to już zawsze będzie fedusio ,fedi fedi!!
3
@Marusek 3:1 wygramy