0

@michal26 to już zawsze będzie fedusio ,fedi fedi!!

3

@Marusek 3:1 wygramy

0

@FcPortoFan1999 ty masz pokój z @Kessie

1

@Kgorecki2500 panie ty masz 23 lata tym wieku to wynik kiepski,a to że mało sportu to minus

0

@FcPortoFan1999 a jakby obok ciebie @Czajka90 i @mekston oglądali w kościele hurkacza to byś , im zabrał tel ?

2

@FcPortoFan1999 klasa czyli @Kozinho. @Frimpong @blakkudium @Kessie bedą mieli gdzie siedzieć .

1

@FcPortoFan1999 ty w kościele siedzisz ,z przodu czy na górze, czy na polu ?
skromne 50 zł na tace dziś ?

2

@Bolton ty lubisz pączusiow

1

@FcPortoFan1999 masz kondycję na meczyk?

3

Zagrałby kiedyś meczyk La rambla , @FcPortoFan1999 pilnuje grilla @Kessie naszych portfeli .

0

@kryhaa macie stała ekipę na orlika?

3

@Luciano99 @Kessie ma problem , że wypłata nie doszło da sie coś zaradzić ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2


@FcPortoFan1999 gotowy ?

0

@LAMC_10 pan chodzisz na golasa po domu ?

6

@Kgorecki2500 Cała rambla trzyma kciuki poza @Frimpong

1

@Marusek Cieżki mecz ale jazda.

1

@ZuczekFCB1899 ale bym sie tam rozwalił na kocyku

1

@Frimpong a myślałem , że @Kessie i @Bocheno1

0

@kosiarz92 jakie macie średnie lotki kozak ?

0

@MesQueUnClub_87 to tanio ale to chodzi rynek częstochowa?

1

@kamyk_23 klinuj i dasz rade

0

@FcPortoFan1999 @mekston i @Czajka90 zapytają czy byłeś perkusistą .

1

@MesQueUnClub_87 good , a wczoraj piwko na rynku po ile macie tam browar?

1

@FcPortoFan1999 pewnie bez koszulki, żeby okoliczne laski zerkały na twój six seven ?

0

Jakie macie plany na sobote ?
aktywnośc czy chlanie czy gierki ?

1

Ktoś dziś zupełnie na sucho ?

2

@tadzik447 dawaj na kupsztala zleci 20 min

3

@Faro przecież @FcPortoFan1999 jest brygadzistą

2

@Zoker też pierwsze słyszę , ale wzywam @Safrani i @MesQueUnClub_87

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?