O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 17
  • Polecenia 16

Komentarze

10

Boże co za żałosne pier***. Oczywiście Lewy nie gra wybitnego sezonu, a Ferran ostatnio ma ogromny dołek, ale to nie 9tka była problemem w takich meczach jak z Chelsea czy Newcastle. Najlepsza 9tka gó*** zagra jak drużyna ma problem z rozegraniem piłki i dostarczeniem jej do przodu. City wczoraj to najlepszy dowód.

6

Lewy zrobił ze dwie głupie straty, poza tym ze 3–4 razy bardzo dobrze rozegrał piłkę, ale fatalny tego dnia był Raphinha. Oprócz tego wygrywał sporo piłek, które dostawał do walki na środku boiska, i pomagał wydatnie w obronie przy stałych fragmentach gry. Czasem zastanawiam się, czy ci dziennikarze oglądają w ogóle te mecze, czy tylko skróty? Jasne, Lewy nie zagrał wybitnego spotkania, ale i tak zagrał lepiej niż większość naszych zawodników.

0

0

Dodano: 2009-05-07 23:18:25, autor: miszczu2006 Moderacja

sam abidal sie przyznal ze faulowal wiec chyba kwestia rozwiazana :)

To akurat o niczym nie przesądza, może woli już oszczędzić sędziego ... Ja kurde nie widzę tam faulu.....

0

Oceny ocenami, ale kurde oglądam po raz któryś powtórkę z tego meczu w dość dobrej jakości i nie widzę tego faulu Abidal, w trakcie meczu też myślałem, że był jednak faul, ale teraz gdy na to patrze to nigdzie nie widzę tego kontaktu ....

Zobacz wszystkie

10

Boże co za żałosne pier***. Oczywiście Lewy nie gra wybitnego sezonu, a Ferran ostatnio ma ogromny dołek, ale to nie 9tka była problemem w takich meczach jak z Chelsea czy Newcastle. Najlepsza 9tka gó*** zagra jak drużyna ma problem z rozegraniem piłki i dostarczeniem jej do przodu. City wczoraj to najlepszy dowód.

6

Lewy zrobił ze dwie głupie straty, poza tym ze 3–4 razy bardzo dobrze rozegrał piłkę, ale fatalny tego dnia był Raphinha. Oprócz tego wygrywał sporo piłek, które dostawał do walki na środku boiska, i pomagał wydatnie w obronie przy stałych fragmentach gry. Czasem zastanawiam się, czy ci dziennikarze oglądają w ogóle te mecze, czy tylko skróty? Jasne, Lewy nie zagrał wybitnego spotkania, ale i tak zagrał lepiej niż większość naszych zawodników.

0

1111111111111111111111

0

Dobrze ze Messi out, sobota ważny mecz, musi być o 100% gotowy.

0


*

Dodano: 2009-04-25 22:52:19, autor: Fiflok23 Moderacja

Niedawno się kłóciłem, że VV jest zbyt słaby do Barcy. Spotkała mnie fala krytyki, a co teraz powiecie ?

gdzie Ci niby zawalił Valdes ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?